Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αντέχεις να το σχολιάσεις ? Κόιτα Με

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pure innocence, στις 18 Μαϊου 2008.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    pure innosence συνεχισε να εκφραζεις αυτα που εχεις μεσα σου πραγματικα.Ειναι κατι που λειπει απιστευτα απο αυτο τον χωρο.Μιλαω για την ειλικρινεια.Αλλωστε αυτο που εχει ο καθενας μας μεσα του επειδη ακριβως ειναι διαφορετικο μπορουμε να ανταλλασουμε αποψεις και να μην γινεται ο κοσμος μας βαρετος.Σκεφτειτε για λιγο τοσα δισεκατομμυρια ανθρωπων να ηταν ιδιοι ...
     
  2. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Δεν ξέρω για την τάξη του Dolmance, πιστεύω όμως ότι αισθητικά και νοηματικά καλύτερο θα ήταν "σε αφήνω με ένα αχνό γεια να αντηχήσει καθώς εγγράφεται στα τριχωτά σου σκέλη".
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    α ρε δυναμη τα 19 ..... 3 σελιδες αντρες ... και οχι μονο ....
     
  4. Eri

    Eri

    Χαχαχαχαχαχα....Φαντασου λοιπον τη δυναμη ενος αριθμου......
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τουλαχιστο ειμαι ειλικρινεις ως προς το οτι δεν το εψαξα   .... ωστοσο αυτο δεν σημαινει οτι ολα τα αλλα ματια βλεπουν καλυτερα ....  
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Alnair μπαγάσικο
    Αφυπνίσθης από τη χειμερία νάρκη; Ποία η σχέση του γεγονότος με τα τριχωτά σκέλια εν συνδυασμώ προς τη λογοτεχνική κριτική;

    Δαίμονα, σήμερα τελείς εν Θεία Χάριτι...
     
    Last edited: 19 Μαϊου 2008
  7. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    καλησπερα και απο εμενα!μολις διαβασα ολα τα ποστ και χαίρομαι γιατι το πεζογράφημα μου ηταν αφορμή απ οτι ειδα ολοι να εκφράσουν μια εκ βαθέων αποψη.επισης διαπίστωσα οτι το φορουμ αυτο διαθετει ανθώπους εξυπνους και ευρηματικους ακομα κ αν οι αποψεις αυτων διυστανται. γκεισσα μ αρεσει πολυ ο λογος σας...εχει εναν''αερα'' εποχης. αγαπητε apollyon ειστε γλυκητατος σας ευχαριστώ για την ενθαρρυνση.αγαπητε seduction πραγματι αυτο που κατεθεσα απευθυνόταν οντως καπου συγεκριμένα, ειστε ευστροφος ανθρωπος. lady in black πραγματικα χαρηκα που σας γνωρισα κυρια μου.να αναμενετε συντομα μια νεα καταθεση ψυχης....dolmance μην το παρετε ως απειλη 
     
  8. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Δεν ξέρω. Το δημιούργημα ξεπέρασε τον δημιουργό.
     
  9. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    βασικά... αργά ή γρήγορα, όλοι βρίσκουμε αυτό που πραγματικά επιθυμεί η ψυχούλα μας...
    pure innocence! Keep dreaming, and living each day a much as u can   ...ότι ειναι να έρθει, αλλιώς ας προσπεράσει...
     
  10. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    αγαπητη smiss σε ευχαριστω...αν δεν νομιζω αυτο ποθ ψαχνω να το βρω τοσο γρηγορα.........
     
  11. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Μπορεις να το κανεις λιγο πιο ξεκαθαρο αυτο isnogood?Γιατι δεν μπορω να καταλαβω το λογο του post αυτου.
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    Είκοσι χρονών είσαι βρε πουλάκι μου. Τι το θες το bdsm;
    Να προσέχεις, γιατί ενός κακού Καλομοίρ(ι)α έπονται.