Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αντέχεις να το σχολιάσεις ? Κόιτα Με

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pure innocence, στις 18 Μαϊου 2008.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    χαιρομαι που μου δινεται η ευκαιρια να εκφρασω μια ακομη διαπιστωση μου ..
    ο λογος αγαπητε Απολλυον δεν ειναι παρα η αποτυπωση μιας σκεψης που γεννηθηκε επειτα απο την παρατηρηση του νηματος . Ως σκεψη λοιπον εχει το προνομοιο να δεχτει την αρνητικη ή την θετικη κριση σας ....
    Αυτο που "ειδα" ηταν μια ηχηρη εισοδος του νεου μελους .. Αλλος την βρηκε ηχηρα ρομαντικη , αλλος ηχηρα αφελη , αλλος ηχηρα τρυφερη , ωστοσο για την ανιχνευση και εξαγωγη των παραπανω συμπερασματων ο καθε αναγνωστης χρησιμοποιησε τις καλυτερες διαθεσιμες ικανοτητες του , κατα τετοιο τροπο που αυτες προβληθηκαν ταυτοχρονα με την αποψη/κριτικη του
    Η δικη μου ερμηνεια στην χρηση ικανοτητων για απαντηση ειναι μια .. Η προβολη !!
    Το τι επιδιωκει η προβολη αυτη νομιζω οτι περισσοτερο κρινεται απο το συνολο των δημοσιευσεων .
    Ολοι εδειξαν οτι καταλαβαινουν το κειμενο και την ιδια .. εγω παλι αν σας πω οτι καταλαβα θα ημουν ψευτης :
    "με ματια θλιμενα περιμενει...τον αφεντη" ... Α) με θλιψη περιμενεις τον κλητηρα για την δοση της πιστωτικης που δεν πληρωσες , οχι αυτον που θα σου φερει χαρα .....
    β) ποσο περιμενει ? ... μια ωρα ? , μια μερα ? , ενα μηνα ? , χρονο ? .. ποσο ? .. για να ξερουμε αν θα της πουμε "καλα κανεις και περιμενεις" ή θα την μουτζοσουμε(με την καλη φιλκη εννοια) ....
    "στα ποδια του να γονατισει ... το σκοτεινο και βαθυ βλεμα του να την υποταξει" ... εκεινος που θα γονατισει στα ποδια του , ΔΕΝ εχει υποταχθει ακομα ? .. περιμενει το βλεμμα μπαγιατικου ψαριου για να υποταχθει ?
    "την επομενη μερα να μην εχει διαλυθει η μαγεια" .... ποια μαγεια ? ... αυτη που νιωθει η ιδια ή μιλαει για το ενδιαφερον του Αφεντη απεναντι της ? ...
    Αυτο ομως που δεν φαινεται να πιασατε ειναι το τελευταιο ... :
    "Καληνυχτα Αιωνιε , οποιος και να σαι " ..... οποιος και να εισαι ... αρκει να εισαι Αιωνιος ... οι προτερεοτητες ειναι σαφεστατες , αλλα κανεις δεν ειχε την απορεια πως αυτες σχετιζονται με τις προσδοκιες ...
    Τεσπα ....
    Ως αντρας κυνηγος , διακρινω κυνηγι ... αλλος κυνηγος το βλεπει σαν κυνηγι μπεκατσας , αλλος αλεπους και αλλος(η) σαν κυνηγι εξωτικου πουλιου .. ολοι παντως με την καραμπινα στο χερι ειναι ... τουλαχιστο στο δικα μου ματια ... και αν αυτα με γελουν , ταπεινα σας ζητω συγνωμη ...
     
  2. Astarty

    Astarty Contributor

    Ισνογκουντ ώρες ώρες ζωγραφίζεις πουλάκι μου. Να 'σαι καλά. Γέλασα μέσα από την καρδιά μου.
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    ........
     
  4. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    isnogood πραγματικα με εξεπληξες...
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    pure innocence το ονειρο σου ηταν οντως δοσμενο μ'ενα υφος γλυκερο,ομως τι σημασια εχει αληθεια αυτο;
    Σημασια εχει πως ειναι βγαλμενο απ'την ψυχουλα σου,ειναι αυθεντικο αυθορμητο .
    Σημασια εχει που υπαρχουν νεοι ανθρωποι οπως εσυ που ονειρευονται ,που εχουν συναισθηματα,ευαισθησιες,που τα εκφραζουν, που δεν εχουν στεγνωσει προωρα.
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ρομαντισμός, ευαισθησίες, κυνηγοί και θηράματα, σεξ, αγάπη, χυδαιότητες, εργαλεία πόνου, αίματα, ξεκωλιάσματα, αφοσίωση, εμπιστοσύνη, όνειρα. Όλα μαζί, ένας αχταρμάς. Και τί άλλο υπάρχει να κάνει κανένας με τη ζωή του; Και ποια είναι η έννοια της τρυφερότητας αν όχι αυτό που μπορεί ακόμη να πληγωθεί; Τέτοια νέα μέλη είναι πάντα ευπρόσδεκτα.

    Πάρε κι ένα τρυφερό τραγουδάκι για το όμορφο κειμενάκι σου. Καλά να είσαι πάντα και να προσέχεις.

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    Το διάβασε στην ταυτότητα της... 
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Όταν το βιογραφικό σου πουλάκι μου έχει περισσότερες σελίδες από την Πάπυρους την Λαρούς και την Μπριτάνικα μαζί, χρειάζεται απλά να διαβάσεις μια σειρά από τα γραφόμενα της αγαπητής αθώας, για να καταλάβεις όχι μόνον την ηλικία της, αλλά και το τι χρώμα βρακί φοράει. Αν φοράει.

    Υ.Γ. Με πιάνει ώρες ώρες να θέλω να κοκκορευτώ. Σχωρνάτε με.
     
  9. Eri

    Eri


    Χαχαχαχαχα......Τελειος.......
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Heinrich είσαι επηρμένος.
    Απάντησε μου αμέσως αν φορώ εσώβρακον και ποίον το χρώμα του!
    Τα μαντικά σου τα λέγεις προς εντυπωσιασμόν.
    Κι εγώ είχα αντιληφθεί ότι φορούσες κίτρινες κάλτσες, μια φορά που σε είδα να περιφέρεσαι με κοντοβράκι και πέδιλο - ακριβώς σαν Γερμανός ποιητής παραθερίζων.

    Παπάκη!
    Στη λιμνούλα, να δροσίσουμε τα κεφαλάκια!
     
    Last edited: 20 Μαϊου 2008
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν φοράς εσώβρακον αγαπημένε μου Ντολμανσέ. Ώς πανηδονιστής φοράς σκελέα χρώματος ερυθρού.
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Λάθος!!!
    Την ερυθρά σκελέα, μου τη σούφρωσε προ ετών μια Χμερ εις την Καμπότζην.