Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αντισταθειτε!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος hugger, στις 3 Οκτωβρίου 2008.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Σε οτι σας χαλαει
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Αντισταθειτε!

    Δηλαδή είμαι ισοπεδωτικός;Ίσως,αλλά τι θα με κάνει να αλλάξω γνώμη;Σχετικά με τις άλλες δύο πολιτικές ομάδες που ανέφερες,ναι.Συμφωνώ με τους τίτλους που προσάπτεις έστω και θεωρητικά.Και να σου πω και κάτι να ξαναπροκαλέσω την ένσταση σου;Οι 3 αυτές ομάδες έχουν κοινές τακτικές σε διαφορετικες δράσεις;Πόση διαφορά έχει η ορολογία ενός δομημένου άρθρου ενός κομμουνιστή και ενός χρυσαυγίτη;Καμία!Και θα μπορούσα να πω περισσότερα αλλά ,ήδη βγαίνω εκτός..
    Η κρίση μου δεν είναι προϊόν αμπελοσυζητήσεων και τηλεπαρακολούθησης.Επέτρεψε μου να έχω άποψη μετά από επαφή με τους συγκεκριμένους χώρους,έστω και απ΄έξω..

    Το αν υπάρχουν μέλη που διαφέρουν,ίσως και μπορεί .Όμως και πάλι για εξαιρέσεις που επιβεβαιώνουν τον κανόνα δε θα μιλάμε;
     
  3. cider

    cider Kitchen master

    Θέλω να αντισταθώ στους σωτήρες. Σε εκείνους που μου τρίβουν στα μούτρα την άποψή τους για το σωστό, στους ταλιμπάν κάθε τομέα της ζωής. Σε εκείνους που με φτύνουν επειδή δεν χωράω στα συντηρητικά ή προοδευτικά κοστουμάκια τους, κι είναι έτοιμοι να με χώσουν στο κρεβάτι του Προκρούστη, για να απολαύσουν την απόλυτη ηδονή της συμμόρφωσής μου.

    Θέλω να αντισταθώ. Δεν ξέρω πια αν μπορώ. Βρίσκονται παντού...
     
  4. female

    female Contributor



     



     ​



     




     ​







    ...






     ​








     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Αντισταθειτε!

     

    ( Ψάχνοντας να βρω αυτό, κατάλαβα επιτέλους και το τί δείχνει το avatar του underherfeet...   ).
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Στην εξουσία Μου, την γκρίνια Μου και την γοητεία Μου!!!
     
  7. Στη μοναξιά!  
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Αντισταθειτε!

    Στο δύσκολο sex  
     
  9. Re: Απάντηση: Αντισταθειτε!

    Δύσκολο= ;
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Αντισταθειτε!

    Σου βγάζουν τη ψυχή μέχρι να το κάνεις  
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Αντισταθειτε!

    Στο πολύπλοκο θα ήθελε να πει...
    Ξέρεις αυτό το sex, που κάποιοι παράξενοι τύποι, δένουν τα χέρια πίσω και έχουν τα πόδια τους ορθάνοικτα!!

     
     
  12. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αντισταθειτε!

    Τραβάτε με κι ας κλαίω δηλαδή;