Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αντρικός πρωκτικός οργασμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος manos_training, στις 18 Φεβρουαρίου 2013.

  1. Gio4350

    Gio4350 New Member

    Απάντηση: Αντρικός πρωκτικός οργασμός

    Ασχετα με το αν υπαρχει η οχι,η ουσια ειναι οτι το ενιωσες και σου αρεσε.μακαρι ολοι να νιωσουμε οπως ενιωσες κιεσυ!
     
  2. nikos anal

    nikos anal New Member

    Απάντηση: Αντρικός πρωκτικός οργασμός

    το να αισθανθει καποιος στιγμιαια οργασμο ακουμπωντας τον προστατη δειχνει απειρια και γενικα καταλαθος κατασταση. Να συμφωνισω με οσους δοκιμασαν και ειπαν οτι ειναι ωραια αισθηση και να τονισω , απο προσωπικη εμπειρια παντα , οτι κανονικα μπορει καποιος να εξσπερματωσει πολυ ανετα χωρις ομως να εμπλακουν τα ψυχοεγκεφαλικα συναισθηματα που προκαλουν το γνωστο σε ολους "ξενερωμα" , καταφερνοντας ετσι να συνεχισει τη σεξουαλικη πραξη για πολυ ωρα με αμετρητους οργασμους φυσικα στεγνους στο τελος..Εγω προσωπικα το ενιωσα πρωτη φορα στα δεκατεσερα με μπουκαλι μπυρας φυσικα καταλαθος και απο τοτε επειδη ασχολουμαι υπερβολικα με το gaping και πλεων λογω μεγεθους του gape μου αλλα και του double - triple fisting η διεγερση ειναι συνεχομενη με τα αποτελεσματα να ειναι ο οργασμος .. Για οσους ενδιαφερονται να μαθουν για την εξσπερματωση μπορουν να googlαρουν και το prοstate milking
     
  3. cutieboy24

    cutieboy24 New Member

    είναι όντως αλήθεια
     
  4. adras4energitiki

    adras4energitiki New Member

    Εγώ εχω γαμηθει ελάχιστες φορές απο άντρα, καθώς μέχρι πρότινος ήμουν μόνο ενεργητικός.
    Τις ελάχιστες αυτές φορές, στη δεύτερη διείσδυση (οταν εχει ανοίξει ήδη καλά η τρύπα ), τότε αισθάνομαι πρακτικό οργασμο. Ενώ ο αλλος ειναι μεσα μου, ερεθιζεται ο προστάτης και καταλήγω να εχω σπασμούς της τρύπας και να χύνω και απο μπροστά χωρις να τον παίζω.
    Οταν δεν το καταφέρνει μόνος του αυτός που με γαμαει, το κάνω μόνος μου... Δηλαδή καρφωνομαι στο Καβλι του μέχρι να φτάσω σε σπασμούς της τρύπας.
    Δεν ξέρω αν ειναι και εγκεφαλική διαδικασία ή αν ειναι μόνο σωματικό...
    Πάντως απο τότε που εχω αισθανθεί πρωκτικο οργασμο, καταλαβαίνω περισσότερο τις γυναίκες που γουστάρουν να πηδιουνται...
    ΥΓ για μένα αυτή ειναι η απόλυτη καβλα με μένα ως παθητικού... Δεν γουστάρω να βαράω απλά μαλακια οταν με γαμαει ο αλλος... Αν δεν εχω πρωκτικο οργασμο, τότε θέλω να τον βάλω και γω κάτω και να τον γαμηςω και γω...ώστε να χύσω και γω...
    Γι αυτο εχω δοκιμασει ελάχιστες φορές παθητικο ρόλο... Γιατι ελάχιστα αρσενικά με καβλωνουν απο πισω και με κανουν να χύνω απο πισω... Ελπίζω να βρω και μια ενεργητική γυναικα να με κάνει να χύνω με πρωκτικο οργασμο ή να ξεκολιαζομαστε εναλλάξ για αμοιβαία ευχαρίστηση...
     
  5. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    μου ετυχε την πρωτη φορα που πηγα με αντρα, ισως να επαιξε σημαντικο ρολο ότι πριν να με πηδηξει με ειχε καυλωσει τοσο πολύ που σχεδόν τον παρακαλουσα να με σκισει,ισως γιατι τον ειχα αφησησει να κανει ο.τι θελει,ισως γιατι μου ειχε επιβαλει να είμαι αποτριχωμένος και ντυμενος γυναικεια (κατι που με ερεθιζε αφανταστα),παντως μολις τον ενιωσα να μπαινει μεσα μου καταλαβα ποιος είναι το αληθινο αρσενικο, ενιωσα τοση απιστευτη καυλα που εχυσα δυο φορες μεχρι να τελειωσει