Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανωμαλια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Xenia sensual, στις 7 Αυγούστου 2021.

  1. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Στην αρχή όταν μπήκα εδώ έβλεπα σε προφίλ να γράφουν ότι είναι ανώμαλοι και δεν καταλαβαινα γιατί. Δεν μπορούσα να καταλάβω τι σημαίνει ανώμαλος. Μέχρι που τελικά έγινα και εγώ!
    Όσο δοκιμάζω πράγματα στο χώρο αυτό καταλαβαίνω και τις διαφορές ενώ πριν δεν ήταν τόσο εύκολο να τα ξεχωρίσω.
    Οποτε τωρα αν έχω καταλάβει καλά ανώμαλος είναι αυτός που του αρέσουν σχεδόν τα πάντα που δεν ξέρει ποια είναι τα όρια του και δοκιμάζει πράγματα. Πιστεύω να είναι αυτό αλλιώς θα είμαι εντελώς απροσδιοριστη.
     
  2. Grim_Fandango

    Grim_Fandango Symbiosis with Voltaire

    Για να οριστεί ο ανώμαλος, πρέπει πρώτα να υπάρξει ορισμός του ομαλού.
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Δεν είναι αυτό.
    Αλλά ούτε είσαι εντελώς απροσδιόριστη.
     
  4. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Τωρα άμα ρωτήσω τι είναι φαντάζομαι δεν υπάρχει μια απαντηση
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Υπάρχει
    αλλά αν δοθεί δημόσια, με τόσους «απροσδιόριστους» που έχουμε στην παρέα μας τελευταία, θα μπλέξουμε τα μπούτια μας.
         

    Πιο καλά αυτά να σας τα πει ο Κύριος σας.
     
    Last edited: 7 Αυγούστου 2021
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ντεν υπάρκει ανωμαλία μεταξύ εραστών καρντιά μου...
    Εκτός αν ψωνίζουν ετεροπροσντιορισμό...
    Αν ψωνίζουν, ντεν μπορεί νάναι εραστές, αφού...
     
    Last edited: 7 Αυγούστου 2021
  7. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Θα προσποιηθω ότι το κατάλαβα τωρα όλο αυτό αν και είμαι σχεδόν σίγουρη ότι κατάλαβα λάθος... πάντως ευχαριστώ για την απαντηση
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Να μην προσποιείσαι... Νο γκουντ..!
     
  9. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

    Η γλυκούλα   δάκρυσα!
     
  10. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

    Και, για να σου απαντήσω, μια χαρά μπορεί να εξηγηθεί.

    Ούτε μας αρέσουν σχεδόν τα πάντα, ούτε έχουμε άγνοια ορίων. Πολύ απλά, ξεφεύγουμε από κοινωνικές και προσωπικές σεξουαλικές νόρμες.  
     
  11. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

     
     
  12. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Σε ευχαριστώ νομίζω καλύφθηκα με αυτήν την απάντηση από κάποιον που το έχει βρει καιρό τώρα αυτό τι είναι.... αλλά έτσι νιώθω και εγώ τώρα όπως το λες ότι ξεφεύγω αλλά όχι με άγνοια αλλά με την λαχτάρα να τα γνωρίσω όλα αυτά που μου προσφέρουν τέτοιο γέμισμα ψυχικό και σωματικό που είναι πέρα από ταμπέλες