Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αν δεν με προσεγγίσεις όπως εγώ χρειάζομαι γιατί να σου δοθώ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Paladin, στις 20 Μαρτίου 2015.

  1. Πάντως φαίνεσαι κεχαριτωμένη μέσα στην τόση "απελπισία" σου.
     
  2. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Αυτό είναι σχετικό το λίγο το δικό σου μπορεί να είναι το πολύ του άλλου και αυτό το στο τέλος ο καθένας παίρνει ότι του αξίζει δε το μαθαίνεις και ποτέ...
    Δεν ξέρεις αν όντως πήρε κάτι καλύτερο ή χειρότερο απλά ζεις με τη χαιρεκακία όταν τον βλέπεις να πέφτει (χωρίς να δεις μετά αν σηκώθηκε ποτέ). Άλλωστε το ''τέλος'' δεν γράφεται εκείνη τη στιγμή για το άτομο αυτό, μπορεί να είναι η αρχή!
     
  3. seduced mind

    seduced mind Guest

    Κάντης ένα shibari να έρθει στα ίσα της.... αλλά θέλουμε και φωτογραφίες να θαυμάσουμε τη τέχνη.... μην σου πω βίντεο....
     
  4. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Καμία ''απελπισία'' λυπάμαι αν φαίνεται κάτι τέτοιο... Δεν αισθάνομαι σε κανένα επίπεδο απελπισμένη, απογοητευμένη λίγο γιατί ο πρίγκιπας αργεί χαχαχα
    Το θέμα που άνοιξα είναι για συζήτηση γενικότερα δεν είναι ενα προσωπικό δράμα...
     
  5. Μα η avapimou και κάθε avapimou αυτό το παράπονο κάνει, πως δεν υπάρχουν αρκετοί ντόμπροι exploiters να ξες που βαδίζεις ωρε αδερφέ.
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Αυτά έλεγα στον Tenebra χθες αλλά.... αλλά.....
     
  7. Ναι αυτό ακριβώς εννοούσα με την λέξη απελπισία, τις στιγμές απογοήτευσης κατά την προσμονή του πρίγκιπος.
    Το καταλάβαμε πως δεν είναι προσωπικό δράμα. Αν ήταν θα έγραφε η ΦΙΝΟΣ ΦΙΛΜ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ αρχή αρχή.
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ταταν ταταν.... (μουσική υπόκρουση)

    Η ΦΙΝΟΣ ΦΙΛΜ παρουσιάζει

    το κοινωνικό δράμα

    ΤΟ ΠΕΡΙΛΥΠΟ Υ
     
  9. Paladin

    Paladin brattiness loading....


    Ναι και ναι.... Πολλές φορές λέω στον εαυτό μου πρώτα και μετά σε συνομιλητές... Σε έχεις κοιτάξει στο καθρέφτη?? Έκανες την αυτοκριτική σου?? Ποια είσαι εσύ και γιατί απαιτείς τόσα??
    και αμέσως μετά κατεβαίνω απο το καλάμι, για λίγο, μέχρι να ξανανέβω πάλι.... Αχ καταραμένες απαιτήσεις, ύπουλοι εχθροί μου...

    Μεταξύ μας πολλοί θέτουν τόσο ψηλά τον πήχη που και οι ίδιοι δεν μπορούν να τον φτάσουν

    Μιλώντας προσωπικά θα πω ότι ο πήχης μου φτάνει μέχρι την αποκλειστικότητα, την επικοινωνία και μια εξωτερική εμφάνιση που θα ικανοποιήσει τις σεξουαλικές μου ορέξεις...
    αυτά τα λίγα (τόσο λίγα....χεχεχε)
     
  10. Στο ρόλο του καθάρματος ο Γιώργος Φούντας,
    στο ρόλο της τίμιας, ερωτευμένης Υ η Μίρκα Καλαντζοπούλου.
    Στο ρόλο της τσατσάς η ΣΠΕΡΑΝΤΖΑ.
    Στο ρόλο του πλούσιου μπαμπά ο Ζώρζ Τσάπελης

    και στο ρόλο του καλού παιδιού
    Ο ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΚΑΒΑΣ
     
    Last edited: 21 Μαρτίου 2015
  11. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Μαντάμ σεξ σλαπ κι εξω απο τη πορτα θες???
    οχι
    φακ οφ μωρη!
     
  12. Dapom

    Dapom Contributor

    (Δεν το παίρνω προσωπικά)
    Προσωπική μου άποψη; Το BDSM ή το βανιλα ή το δεν ξερω εγω τι δεν ειναι κατι που εχει συγκεκριμένους κανόνες, εχουν ανοίξει χιλιάδες νήματα με την ερώτηση τι ειναι το bdsm και εχουν δοθεί ακομα περισσότερες απαντήσεις.

    Το μονο που δεν αλλάζει σε οποιαδήποτε περίπτωση ειναι οτι ήμαστε άνθρωποι με διαφορετικές απόψεις, με διαφορετική ηθική, με διαφορετικό τροπο αντίδρασης.

    Οποτε και μάστερ του κωλου θα βρεις, και ξυνισμενη βανιλα θα βρεις, και υποτακτική της πούτσας θα βρεις.

    Μάθετε να ζείτε με αυτο.

    Ειναι απλό...είστε αναγκασμένες να αποδεχθείτε την ύπαρξη τέτοιων ανθρώπων, εχετε την επιλογή ομως αν θα κάνετε παρέα με αυτούς ή οχι. Όταν ομως επιλέξετε να κάνετε παρέα (ασχέτως αν σας παραμυθιασαν) τοτε να είστε έτοιμες για την "ήττα".

    Εσυ δηλαδη πιστεύεις οτι μπορούν να εκλείψουν αυτοί; Μπορεις με κάποιο τροπο να κανεις όλο τον κόσμο όπως εσυ θες; Μπορεις να απαγορεύσεις να δηλώνουν μάστερ, υποτακτικές ή δεν ξερω εγω όπως θέλουν να αποκαλούνται ; Προφανώς η απάντηση ειναι οχι.

    Άρα; Τι γίνεται; Σε εκμεταλλεύονται; Θα σταματήσεις να ασκείς τις bdsm πρακτικές που σε καυλωνουν ;