Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απαγορευμένες φαντασιώσεις..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος VagelisD, στις 30 Δεκεμβρίου 2019.

  1. Αν τον ξεμοναχιαζες, τι θα εκανες;
     
  2. Unburnt_Witch

    Unburnt_Witch New Member

    Πολύ καλή ερώτηση, έχω σκεφτεί να πήγαινα με καμπαρντίνα στο γραφείο του και από μέσα να μη φοράω τίποτα, τη συνέχεια θα την αναλάμβανε εκείνος, μην τα κάνω κι όλα μόνη και με νομίζει για λυσσάρα :Ρ
     
  3. Καλη ιδεα. Ποτέ δεν ξερεις παντως... Μπορει ενδεχομένως να πραγματοποιησεις την φαντασιωση σου...
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    το βράσιμο του βατράχου
     
  5. Y13

    Y13 Regular Member

    .... Το καλύτερο κλύσμα...
     
  6. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

     
     
  7. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


     
     
  8. Τι θες να πεις τωρα;
     
  9. mariosxl

    mariosxl Beautiful World

    Τότε πρέπει να το επιδιώξεις και ότι γίνει.
     
  10. Unburnt_Witch

    Unburnt_Witch New Member

    Στη χειρότερη, θα αλλάξω πλανήτη  
     
  11. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    Δεν το ειχα σκεφτει ποτε ετσι, περισσοτερο πιστευα - ως το "αντικειμενο" σε αυτη τη φαντασιωση - οτι εχει να κανει με το αδειασμα του μυαλου.
     
  12. Να υποταχτώ στην Κατερίνα, με την αδερφή της οποίας ήμουν ερωτευμένος για χρόνια αλλά χωρίς να καταφέρω να ολοκληρώσω τούτο τον έρωτα.
    Το αξιοπερίεργο της φαντασίωσης αυτής είναι ότι και η Κατερίνα σε στιγμές "αδυναμίας"(κατάποση περιορισμένης αλλά αρκετής για εκείνη ποσότητας αλκοόλ) μου έχει εκδηλώσει με φευγαλέα λόγια την ίδια επιθυμία.