Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απολυτη εμπιστοσυνη.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 3 Νοεμβρίου 2007.

  1. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Λες να μην τα ξερω ολα αυτα? Γι'αυτο και δεν θα με δουν ποτε δεμενο  
     
  2. zinnia

    zinnia Contributor

    Πφφ παλι συκωτι σημερα;;;;; και δεν ειναι καν χήνας....
     
  3. Emma

    Emma Contributor

    Δεν ξέρω για τις άλλες κοπελιές, εγώ πάντως δεν την βρίσκω με το να δέρνω. Προτιμώ να δίνω άλλου είδους πόνο  

    Α... και κάτι που προφανώς ξεχνάς γενικά: Σκυλί που γαβγίζει δεν δαγκώνει...
     
  4. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Τα σκυλια δεν τα φοβαμαι...αλλα πραγματα ειναι επικινδυνα.
    Για οτι ειδους πονο κι αν μιλαμε εγω καλου κακου θα φροντισω να μη βρεθω δεμενος κοντα σας.
     
  5. Emma

    Emma Contributor

    Λες και στο ζητήσαμε ή προτείναμε ή κάναμε έστω κάποια νύξη επ' αυτού;
    Δεν ξέρω τί μύγα σε τσίμπησε, αλλά εγώ βαριέμαι να "μαλλώνω με το γάντι" μέσω, ειρωνικών συν τοις άλλοις, λεκτικών επιθέσεων.
    So, ok, thanks and bye!
     
  6. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Δεν ειπα οτι προτεινατε τιποτα, την αποψη μου πανω στο θεμα του thread εθεσα.
     
  7. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Απολυτη εμπιστοσυνη.....

    είμαι αρκετά αφελής θα έλεγα..

    το στοιχείο του παρορμητισμού στον χαρακτήρα μου εντείνει αυτή μου την αφέλεια..
    σε συνάρτηση με το γεγονός ότι πολλές φορές κάπως πρόωρα, στα άτομα της αρεσκείας μου προσδίδω χαρακτηριστικά που στην πραγματικότητα δεν τα έχουν.. φαντασία μου πλανεύτρα

    και πάλι παρατηρώντας τον εαυτό μου μέσα στα χρόνια, βλέπω ότι δεν είμαι ο άνθρωπος που μαθαίνει από τα λάθη του

    πάλι από την αρχή εμπιστεύομαι σα να μην έχω βιώσει ποτέ την προδοσία

    το νιώθω λάθος για κάποιο λόγο..
    δεν θα μπορέσω ποτέ να γίνω ένα με κάποιον που δεν του αφήνομαι συναισθηματικά

    είναι κάτι που σιγά σιγά προσπαθώ όχι να το αλλάξω αλλά ίσως να το βελτιώσω