Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απομόνωση σε κελί

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος slv_lina[T-W], στις 13 Ιουλίου 2006.

  1. DiDi

    DiDi Regular Member

  2. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

  3. Agoraki_Patra

    Agoraki_Patra New Member

    Έχω τν εντύπωση πως η απομώνωση(δύσκολη λέξη, ας με συγχωρέσουν οι mistresses αν έκανα λάθος..) σε κελί, είναι ιδιέταιρα ταπεινωτική και εξευτελιστική για το σκλάβο, πράγμα που σημένει εγγυημένη απόλαυση για αυτόν και την αφέντρα του! 

    Η απομώνωση γίνεται ακόμα πιο δύσκολη αν του έχει δωθεί κάποιο μυρωδάτο εσώρουχο της Κυρίας και συνάμα η ρητή εντολή απαγόρευσης του αυνανισμού. Στην περίπτωση αυτή η Αφέντρα δν δύναται να ξεγελαστεί διότι τα σπέρματα δεν γίνετε να κρυφτούν....

    Ερεθίστικα...
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Απομόνωση σε κελί



    Εντάξει, καταλάβαμε. Δεν είναι ανάγκη να μας ενημερώνεις ΚΑΘΕ φορά...



     
  5. Agoraki_Patra

    Agoraki_Patra New Member

    πιστεψε με εσένα ούτε που μου πέρασε από το μυαλό να σε ενημερώσω καμία φορά.... 
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απομόνωση σε κελί


    Κι όμως, από τα δικά μου γαλάζια μπαλάκια, ξεκίνησες τις ενημερώσεις...  



     
  7. Agoraki_Patra

    Agoraki_Patra New Member

    δεν καταλαβαίνω σε πιο σημείο ακριβώς είναι δικά σου τα "γαλάζια μπαλάκια".. μια ερώτηση έκανα, και εσύ προσφέρθηκες να απαντήσεις και σε ευχαριστώ. τελειώσαμε?
     
  8. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απομόνωση σε κελί


    Πού να ξέρω; Εξαρτάται από το κατά πόσο θα συνεχίσουμε να ερεθιζόμαστε...


    Παρακαλώ, γιά την απάντηση.



     
  9. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    Πολύ ωραία κλουβιά; Πόσο μήνες νομίζετε ότι επιτρέπεται να μείνει ο σκλάβος έγκλειστος. Δεν θα πρέπει να ελευθερώνεται τακτικά για να κάνει τις δουλειές του σπιτιού; Δεν θα πρέπει το κλουβί να έχει ένα περιορισμένο άνοιγμα ώστε να διευκολύνεται το μαστίγωμα του σκάβου από την Αφέντρα χωρίς Αυτή να μπαίνει στον κόπο να τον ελευθερώνει;
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



     

     
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. puppetmaster

    puppetmaster Regular Member

    Αναρωτιέμαι  cautious  κατά πόσο τελικά ένα (εμπορικό) πλοίο θα ήταν το τέλειο "κάτεργο" για όσους αρέσκονται στις πρακτικές του BDSM...
    Η ιδανική γαλέρα.
    Διακριτικό, μακριά από ξένα βλέμματα, με άπειρους & prive χώρους για παιχνίδι σε όλες τις αποχρώσεις και με γεωμετρία που "δημιουργεί" κλουβιά: από "εύπεπτα" (στα αμπάρια) - για πιο ήπια γούστα και πιο τρυφερούς χαρακτήρες -

     
    [σχηματικό διάγραμμα ενός αμπαριού]

    έως πραγματικά ατσάλινα φέρετρα (στα οποία είναι αμφίβολο αν θα μπορούσαν
    να αντέξουν ακόμα και οι πλέον σκληροτράχηλοι άνθρωποι  ).

    Π.χ. ένα γερασμένο σκαρί που μένει δεμένο με το βατσιμάνη του, που δεν αποδίδει τίποτε σε έσοδα, θα γινόταν ένα άψογο & κερδοφόρο club, με την κατάλληλη φροντίδα... 
     
  12. Jack2

    Jack2 I am your slave my mistress!

    Καλημέρα,

    Εμένα καθημερινά η αφέντρα μου, με έχει κλεισμένο σε ένα κλουβί με καρφιά. Με έχει δεμένο, με κλωτσάει συνεχώς μου φωράει φίμωτρο, με μαστιγώνει, με φτύνει, με βρίζει. Με έχει γυμνό και οι επισκέπτες της, βλέπουν καθημερινά τις μελανιές μου και γελάνε. Με βγάζει μόνο το βράδυ για να κοιμηθώ, αλλά μου φοράει κολάρο και το δένει στην άκρη του κρεβατιού. Μου αρέσει πολύ. Βέβαια πονάει πολύ. Εσείς τι γνώμη έχετε για όλα αυτά;