Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αποτοξίνωση από το σκληρό πορνό

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ερωτικές φωτογραφίες & videos' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 8 Απριλίου 2017.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Είμαι βαθύτατα τρομοκρατημένος..!
    Έχω και σε χειρότερο, σε πιο γραφικό, πιο βερμπαλογκροτέσκ που θα το ζήλευε και κοτζαμπάσης τουρκομυλόρδος..!
    Απρόσκλητες καταστάσεις...

     
     
    Last edited: 3 Ιουλίου 2017
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μπάμ και μπούμ οι κουμπουριές κι έτσι...

     
     
  4. stratos83

    stratos83 Regular Member

  5. stratos83

    stratos83 Regular Member

  6. stratos83

    stratos83 Regular Member

  7. stratos83

    stratos83 Regular Member

  8. stratos83

    stratos83 Regular Member

  9. stratos83

    stratos83 Regular Member

  10. stratos83

    stratos83 Regular Member

  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δεν μπορεί να υπάρξει κάτι πιο όμορφο. Η πλάση δείχνει μηδαμινή μπροστά της. Ότι πιο τέλειο είδα και αντίκρισα ποτέ. Η πανέμορφη Ψυχή να λούζεται γυμνή μπροστά μας…


    ...βλέπω την Ψυχή ευθεία μπροστά να περιμένει. Νιώθω να φλογίζομαι και βίαιες σκέψεις με κυριεύουν. Νιώθω ότι το όμορφο περίβλημά της είναι μόνο η προκάλυψη μιας εκπορνευόμενης νεαρής που λαχταρά να γεμίσει. Ένα σώμα άσπιλο που του πρέπει να συληθεί, από άντρες, γυναίκες, παιδιά, ζώα, βρώμικα και καθαρά. Να κακοποιηθεί, να βασανιστεί, να χωθεί στην λάσπη και από πάνω του να περάσουν τόσα σώματα μέχρι να χαθεί στο πηγάδι που η ορμή τους θα σχηματίσει. Θέλω να την βιάσω και μαζί με αυτήν και ότι άλλο έχει μεθύσει με την βρώμικη μυρωδιά της. Θέλω να την χτυπήσω, να την ματώσω, να την κάνω να φωνάξει μέχρι να ακούσω τις χορδές της να σπάνε.

     
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest