Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αρέσει στις γυναίκες?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Berlin88, στις 17 Φεβρουαρίου 2022.

  1. Berlin88

    Berlin88 Regular Member

    Καλησπέρα από μένα. Θα ήθελα να ρωτήσω κυρίως τις γυναίκες (αλλά όχι μόνο αυτές), σε ποιες αρέσει να βλέπουν τον σύντροφό τους να ικανοποιεί, παίζει κλπ με κάποιον άλλο άντρα. Πιστεύετε ότι αρέσει γενικά αυτό στις γυναίκες ή μήπως χάνει ο σύντροφός τους τον ανδρισμό του και σας ξενερώνει. Τι έχετε ακούσει πχ και από φίλες σας?
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Το νήμα μετακινήθηκε στο "Σεξ σε σχέσεις" γιατί αυτό που ρωτάτε δεν σχετίζεται άμεσα με το BDSM
     
  3. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Προσωπικά μου αρέσει να παρακολουθώ 2 άντρες να κάνουν σεξ, απλά δεν θα ήταν κανείς από τους 2 σύντροφός μου ή αν θα ήταν κάποιος θα ήταν ο ενεργητικός.
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το σεξ που απολαμβάνω μεταξύ ανδρών είναι όταν δεν υπάρχει διακριτός διαχωρισμός ενεργητικού και παθητικού.
     
  5. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Αν το γενικά αναφέρεται σε γυναίκες εκτός χώρου, όχι. Το όχι φυσικά αφορά τη συντριπτική πλειοψηφία, όχι το σύνολο.
    Εντός χώρου δεν έχω ιδέα, αν και απλά, θα μπορούσα να υποθέσω ότι τα ποσοστά είναι διαφορετικά από την πρώτη περίπτωση.

    Ε, μα ναι! Εγώ να φανταστείς δε βλέπω ποτέ λεσβιακά γιατί χάνουν οι συμμετέχουσες τον γυνισμό τους  
     
  6. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

       
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Και συντριπτική μάλιστα  
     
  8. Berlin88

    Berlin88 Regular Member

    Έχει τύχει να δειτε μαζί με σύντροφό σου? Αν όχι , το έχεις προτείνει πότε σε κάποιον ? Πώς αντέδρασε ?
     
  9. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Έχει τύχει να δω, όχι με σύντροφό μου. Δεν το έχω προτείνει ποτέ. Αλλά το έχω εκμυστηρευτεί ως φαντασίωση πάνω στην καύλα. Εκείνη την ώρα he played along. Μετά δεν ξανασυζητήθηκε.
     
  10. Berlin88

    Berlin88 Regular Member

    Θα σου άρεσε όμως να δεις τον σύντροφό σου να περιποιείται ενεργητικά κάποιον νέο πχ 25αρη πιο αγαθό ήσυχο κλπ σωστά ?
     
  11. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Τον σύντροφό μου μπορώ να τον δω να σαδίζει έναν υποτακτικό και μου αρέσει αυτό, ξυπνάει μέσα μου διάφορα, αλλά καυλοπαίχνιδα δε νομίζω ότι έχουν να μου προσφέρουν κάποιου είδους ικανοποίηση. Παρ'όλα αυτά η εικόνα δυο ανδρών που γαμιούνται μ'ερεθίζει και δεν βρίσκω ότι αυτό είναι το κριτήριο έλλειψης ανδρισμού και αν για κάποιους αποτελεί κριτήριο το βρίσκω πολύ λάθος.
     
  12. Error

    Error ΜατόσηδύναμηπεςμουπουνατηνβρωναμπωστηναγκαλιάΣουυ

    Εγω ναι θεωρω χανει τον αντρισμο του. Δεν θα μπορουσα ποτε να ειμαι με αντρα που του αρεσουν οι αντρες ή εχει δοκιμασει.

    Αχταρμα τουλουμπαχαλα τουρλου! Αφηστε και καποιοι να ειναι ή ασπρο ή μαυρο. Ολοι γκρι πια;!;;

    Που πηγανε οι ΑΝΤΡΕΣ;! ΑΝΤΡΑ ΑΝΤΡΑ ΑΝΤΡΑ εναν Α Ν Τ Ρ Α θελω Α! Ν! Τ! Ρ! Α!