Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αρωμα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 23 Ιουνίου 2007.

  1. LordThomas

    LordThomas Regular Member

    Απάντηση: ΑΡΩΜΑ

    Αρωματα γυναικεια που θα ηθελα να φοραει δεν ξερω συγκεκριμενα ονοματα αλλα σιγουρα μου αρεσουν συστατικα μερικων αρωματων ή αιθερια ελαια όπως musk, sandalwood (σανδαλοξυλο), opium. (αν και το σανδαλοξυλο σε μερικα αρθρα που ειχα διαβασει τελευταια χρησιμοποιειται και για επικληση πνευματων  δεν το αλλαζω:lol2 
    Απο την δικια της μερια την ερεθιζει πολυ η λευκη Fahrenheit που φοραω και ανεβαζει κι αυτη υψηλους βαθμους φαρεναιτ...
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εχω λατρεια και φορω το cool water της Davidoff!
     
  3. Constan

    Constan Regular Member

    fahrenait στο κοκκινομαυρο μπουκαλι
     
  4. Erasmia66

    Erasmia66 New Member

    Η απόδοση που έχει το άρωμα σε κάθε δέρμα αλλάζει. Το Μale του Gautier (στην αντρική version ακόμη καλύτερα) είναι απλά υπέροχο, όσα αρώματα και να δοκιμάσω.
     
  5. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    το Chanel Mademoiselle  

    οσον αφορα την μυρωδια σωματος υπαρχουν περιπτωσεις που η μυρωδια των υγρων του σωματος ενος ατομου μπορει να μην μας καθεται, ειναι παρομοιο με το φαινομενο του σπερματος. δλδ σε μερικες γυναικες αρεσει η γευση του σπερματος και η μυρωδια των υγρων ενος ατομου αλλα η ιδια γυναικα να μην κανει κεφι τα υγρα ενος αλλου αντρα.
     
  6. Erasmia66

    Erasmia66 New Member

    Συμφωνώ απόλυτα και να συμπληρώσω ότι οι τροφές που λαμβάνουμε είναι κατά μεγάλο βαθμό υπεύθυνες για το αποτέλεσμα.
     
  7. enteka_lepta

    enteka_lepta New Member

    Απάντηση: ΑΡΩΜΑ

    Sicily by Dolce & Gabbana
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Εμένα αυτό το άρωμα...



     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. LordThomas

    LordThomas Regular Member

    Απάντηση: Re: ΑΡΩΜΑ

    Πολυ καλη κι αυτη. 

    Θα συμφωνησω απολυτα.
    Και απο ερευνα που ειχα δει συνηθως αυτη που ετρωγαν περισσοτερα λαχανικα και φρουτα ειχαν στο σπερμα τους μια πιο αποδεκτη γευση απο αλλους που ετρωγαν πολυ κρεας, επιναν ή fast food.
    Για αυτο ολοι στα λαχανικα και φρουτα.(με μετρο τις μπανανες ομως...για ευνοητους λογους:lol2 
     
    Last edited: 6 Απριλίου 2008
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    View attachment 4151
    το πιο υπέροχο άρωμα του κόσμου και τρομερό κόλλημα!!ααχ,μέχρι να το ξαναεντοπίσω κάθομαι και μυρίζω το άδειο μπουκαλάκι 

    σε συνδιασμό με κρέμα σώματος σανδαλόξυλο όπως έχω ξαναπεί.πολύ όμορφα!
     
  11. naida

    naida Regular Member

      Κι εμένα με τρελαίνει το σανδαλόξυλο
    αλλά δεν το έχω σε κρέμα σώματος     (Ακόμη, ty)
     
  12. loreato

    loreato Regular Member

    Απάντηση: ΑΡΩΜΑ

    Το άρωμα ανάμεσα στα πόδια και στις μασχάλες μιας γυναίκας που παιδεύεται κάτω απ' το κορμί μου, αυγουστιάτικο μεσημέρι σε ερημική παραλία. Ο ιδρώτας της ανάκατος με την οσμή της θαλασσινής αλμύρας.