Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ας παίξουμε … μπάλα !

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 13 Απριλίου 2007.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Ας παίξουμε … μπάλα !

    Χαμογελάκι μου χάλασες το όνειρο... 
     
  2. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Λυπάμαι Ηλία μου αλλά προτιμώ να βλέπω την πραγματικότητα....
    Όποτε ονειρεύομαι, τα κάνω μπάχαλο 
    Αλλά πες μου τι από όλα όσα είπα σε χάλασε;
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απλά μ' αρέσει να σε πειράζω και να γουρλώνεις τα μάτια . Μία διακριτική έκφραση του σαδισμού μου  
     
  4. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Διακριτικέ σαδιστή......αυτά κάνεις και ερεθίστηκα τώρα!!! 
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Ας παίξουμε … μπάλα !

     
     
  6. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Ας παίξουμε … μπάλα !


    κανω και εγω μια χαρα που βλεπω πως απαντησε Dom ,
    τρεχω να δω τι ....

    και τρωω Την απογοητευση .....  
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Ας παίξουμε … μπάλα !

    Ρε γαμώτο... Sorry... Κι έχεις και πρόβλημα με το στομάχι σου...
     
  8. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Ας παίξουμε … μπάλα !

    παρολα αυτα , θα ηθελα να γραψεις την αποψη σου μια και εχεις και το ξερω !

     

    περιμενουμε λοιπον !
     
  9. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Επιφυλασομαι αγαπητη anasia να σου απαντησω σε αλλο νημα που θα γραψω σε λιγες μερες και τοτε ισως καταλαβεις και σου δοθουν περισσοτερες απαντησεις στο θεμα που εθεσες.Απλα κανε λιγο υπομονη και θα δεις!!!!
     
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ας παίξουμε … μπάλα !

    Δεν πιστευω οτι ειναι η οθονη που περιοριζει την επαφη.Γνωριμιες γινονται, πολλες.
    Το λαθος δεν ειναι η εικονα,ειναι τα λογια...πολλα λογια.
    Αν και δεν ειμαι υπερ των δεσμευσεων γιατι δεν αντεχω τα κολητηλικια,μπηκα πολλες φορες στον πειρασμο, να ζηλεψω τις σχεσεις ετσι οπως τις περιγραφουν και τις αναλυουν οι περισσοτεροι εδω μεσα απειρες φορες.Σκεφτομουν γιατι να χανω τοση ευτυχια,γιατι να μην διατιθεμαι να εξελιχτω και να νιωσω ψυχικη και νοητικη ολοκληρωση,να μου διαμορφωσουν την ηθικη και την προσωπικοτητα,να νιωσω ασφαλης......και ας μην συνεχισω να καταγραφω τα προτερηματα των σχεσεων του χωρου που εχω διαβασει γιατι θα αρχισω παλι να ζηλευω.
    Εντυπωση δε μου κανει το ποσο ευκολα γραφεται,ολη αυτη η προσφορα συναισθηματων ολων προς ολους και ως μοναδικος τους σκοπος ειναι η ικανοποιηση των αλλων.
    Οταν ομως ερθει η ωρα των πραξεων, ξεχνιουνται ολες αυτες οι δηλωσεις προσφορων και αυταπαρνησης και κοιταζει ο καθενας την δικη του ικανοποιηση.
     
  11. Lycaon

    Lycaon Regular Member

    Απάντηση: Ας παίξουμε … μπάλα !

    Πάλι καλά να λέτε που βρίσκεστε μεταξύ σας και κάνετε και κανα σέσσιον που και που. Και ας προσφέρετε ο καθένας και αυτά τα ελάχιστα που είστε διατεθειμένοι να δώσετε. Κάτι πιο βαθύ και μόνιμο απαιτεί περισσότερη σοβαρότητα, δέσμευση και το κυριότερο: πάθος! Απορώ, γιατί από σοβαρότητα, δε φαίνεται να έχει έλλειψη το φόρουμ. Άρα χρειάζεται πολυ προσπάθεια όσον αφορά τη δέσμευση. Το πάθος πάλι, είτε το'χεις ή όχι.
    Έχω προσπαθήσει σε λίγες περιπτώσεις, που θεωρούσα οτι άξιζε, να κάνω σοβαρή βανιλλα σχέση, ποτέ BDSM, πράγμα που απέτυχε γιατι... Τέλος πάντων, δέ θέλω να το καυχηθώ, αλλά εκείνες το μετάνοιωσαν, όχι εγω. Μουνόδουλος δεν υπήρξα ποτέ μου.  
     
  12. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ας παίξουμε … μπάλα !

    Συμφωνώ
    Και εγώ στα λόγια ανεβάζω ανώγια και κατώγια
    Αφιερωμένο