Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. lykos7

    lykos7 New Member

    Να γλειφω τα ποδια αλλα αυτο ειναι συνηθισμενο , το ασυνηθιστο ειναι να γλειφω τη βρωμα αναμεσα απο τα δαχτυλα της η να με αναγκαζει να τρωω τα νυχια των ποδιων υης

    Να γλειφω τα ποδια αλλα αυτο ειναι συνηθισμενο , το ασυνηθιστο ειναι να γλειφω τη βρωμα αναμεσα απο τα δαχτυλα της η να με αναγκαζει να τρωω τα νυχια των ποδιων της
     
    Last edited: 15 Οκτωβρίου 2007
  2. Kits

    Kits Contributor

    σε εβαλε καμια τιμωρια να γραψεις το παραπανω 100 φορες και μαλιστα με το αριστερο χερι????
     
  3. kinkysylfio

    kinkysylfio New Member

    Na me vazei na glyfo ta podia tis. Afou to kano me mania na mou epitrepsei na xyso pano tous. Meta omos na me valei na glypso ta xysia mexri teleutaias stagonas..
     
    Last edited by a moderator: 17 Οκτωβρίου 2007
  4. footakias

    footakias Guest

    Γειά σας χαιρετώ την ελληνική bdsm κοινότητα. Τα δικά μου φετίχ είναι η ποδολαγνέια (foot fetish) άλλα και το πιο ασυνήθιστο crush fetish. Εδώ να επισημάνω οτι υπάρχουν 4 κατηγορίες crush fetish οι οποίες εμπεριέχουν έντομα,μικρά ζώα,φαγητά και αντικέιμενα.
    Εγώ ανήκω αυστηρά στην τελευταία κατηγορία. Δηλαδή φτιάχνομαι άσχημα στην περίπτωση που δώ κάποια κοπέλα να ποδοπατάει κάποιο αντικείμενο πχ. κινητό,mp3,φορητές παιχνιδομηχανές κτλ. και να τα σπάει κάτω απο τα πόδια της. Αυτό το φετίχ σε συνδυασμό με την ποδολαγνέια τα είχα απο μικρό παιδάκι. Στην παιδική μου ηλικία δεν υπήρξε ποτε κάποιο ερέθισμα όσων αφορά το crush fetish αλλά υπήρξαν πολλά που αφορούσαν το foot fetish. Ευτυχώς μεγαλώνοντας γνώρισα μια πολύ πρόθυμη κοπέλα που μου ικανοπούσε και τα 2 και το κυριότερο γούσταρε τρελά. Αρχικά το object crush fetish ακούγεται πολυέξοδο όμως σας διαβεβαιώνω πως αν γίνεται σωστή επιλογή αντικειμένων και το όλο φετίχ ασκείται με μέτρο δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα. Αυτάααα! Συγγνώμη που μακρυγόρησα στο πρώτο μου post απλά ήθελα να δώσω μια σαφή εικόνα αυτού του φετιχ.
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Μια λυση ειναι να πηγαινεις σε καταστηματα κινητης τηλεφωνιας και να ζητας να σου δωσουν μερικα αχρηστα κινητα απο τους καδους ''ανακύκλωσης κινητών'' 
     
  6. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    πρωτη φορα ακουω κατι τετοιο! εχει σημασια αν ειναι δικο σου αντικειμενο η' καποιο τυχαιο? θελω να πω, σπαζοντας καποιο δικο σου σε ποναει ψυχικα?σε φτιαχνει ποιο πολυ?η' ειναι το ιδιο?

    παλιοτερα,μου αρεσε οταν πηγαινα στην ορθοντικο κ με κοιτουσε. ανωμαλο? μου ηλεγχε τα δοντια κ με διαπερνουσε ενας ριγος.μια περιεργη αισθηση! μεχρι ενος σημειου μου αρεσε....
     
    Last edited: 13 Νοεμβρίου 2007
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    exoume polla koina emeis oi duo,c'est vrai!
     
  8. mikis99

    mikis99 New Member

    Η μυρωδιά των μαλλιών της όταν βγαίνει από το μπάνιο ...
     
  9. servantforwomen

    servantforwomen New Member

    Για μένα είναι η κυρία μου να φοράει μπότες με καλσόν και επιστρέφοντας απο την βόλτα της ή την δουλειά της, να γονατίζω σατ πόδια της, να βγάζω τις μπότες της και να χώνω την μύτη μου στα δάχτυλα των ποδιών της, μυρίζοντας για όση ώρα επιθυμεί τα πόδια της.
     
  10. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    να με καβαλα η ορθοντικος για να μου κανει επεμβαση κ η βοηθος να με κρατα ακινητοποιημενο...σε καθε τιναγμα σφαλιαρα κ φτυσιμο!
     
  11. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Δεν ξέρω πως θα ακουστεί αλλά ένα από τα fetix μου είναι το «τσιγάρο». Παράξενο ε?και όμως καθόλου! Τρελαίνομαι να μου παίζουν την κλειτορίδα με τον καπνό από το τσιγάρο(αναμμένο φυσικά), τι εννοώ? Όπως είναι αναμμένο το τσιγάρο και καθαρό το γύρω γύρω από την στάχτη να φαίνετε μόνο η καύτρα έτσι ο καπνός που θα βγάζει να είναι σταθερός χωρίς να υπάρξει πρόβλημα υγιεινής. Επίσης θέλει σταθερό χέρι και μεγάλη αυτοσυγκέντρωση διότι όσο ηδονιστικό μπορεί να είναι άλλο τόσο επικίνδυνο μπορεί να γίνει αν είσαι απρόσεκτος/η! Η αίσθηση του καπνού πάνω στην κλειτορίδα είναι άκρος καυλωτικός, οι συστολές και οι διαστολές που κάνει η κλειτορίδα νιώθοντας την καύση είναι απίστευτες σε σημείο να με φέρνουν σε πολλαπλό οργασμό!
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    μην το δοκιμαζετε σπιτι σας