Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Χμμ...Το γεγονός οτι μαρέσει να κάνω στωματικό στην κοπέλα μου κυρίως την τρίτη μέρα τις περιόδου της επειδή αρχίζει το αίμα και εξασθενεί και δεν είναι τοσο πιχτό όσο τις πρώτες μέρες είναι fetix? Είναι τέλεια τα υγρά και το γεγονός οτι έχει περίοδο με τρελένει περισσότερα γιατί τα υγρά έχουν την καλύτερη γεύση.. Γιατρέ μου θα ζείσω ?  
     
  2. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Re: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    προχωρημενη σε βρισκω αγαπητη μου 
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ ενα fetish που πρεπει να περιμενεις μια σταθερη ημερομηνια για να το απολαυσεις κινκυ χεχεχε!σαν να περιμενεις την πανσελληνο!
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    να κάνουμε έρωτα και να προσπαθούμε να κάνουμε ησυχία γιατί στο δίπλα δωμάτιο είναι η μαμά !
     
  5. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    λολ, αυτο ηταν πρωτοτυπο μπορω να πω  
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Οτιδηποτε εχει να κανει με την υπεροχη χωρα της Ιαπωνιας
     
  7. δεν ξερω αν ακριβως ειναι φετιχ αλλα μου αρεσει το καλοκαιρι να πηγαινουμε σε παραλια γυμνιστων και να φοραω το κολλαρο Της και ο κωλος και η πλατη μου να εχουν εμφανη σημαδια του μαστιγιου Της.
     
  8. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Re: Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Τη γυναικα την φτιαχνει αυτο? 
     
  9. latexduck

    latexduck Contributor

  10. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Εμένα με φτιάχνει και πολύ μάλιστα.

    Μερικά άλλα είναι τα εξής:
    Η αγάπη του.
    Το δάγκωμα
    Η ανάσα του/της πάνω στα χείλια ή μέσα στο στόμα μου
    Σεξ ενώ είμαι αδιάθετη, έτσι ώστε να γεμίζουμε αίματα...
     
  11. latexduck

    latexduck Contributor

    Re: Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

      
    Ασυνήθιστα αυτά πράγματι.
    Να πώ και εγώ τώρα  
    Μου αρέσει πολύ να της τα κάνω όλα εγώ και Αυτή απλά να κάθετε και να τα απολαμβάνει επίσης μου αρέσει πολύ όλο το σκηνικό πρίν πέσουμε στο κρεβάτι π.χ να μιλήσουμε, να περάσει καλά γενικώς και μετά να ολοκληρωθεί όλο αυτό στο κρεββάτι, δεν μου αρέσει το ξερό όπως λέει πάνω ο φίλος μας ο t.p81 
     
    Last edited: 4 Ιανουαρίου 2008
  12. Ένας φίλος έχει φετίχ....
    Με την πέτσα στο γιαούρτι.