Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Georgia

    Georgia Owned Contributor

     :rollinglaugh:θα πεθάνω απο τα γέλια!!!   
     
  2. γλυκός θάνατος  
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

  4. blindfold

    blindfold Contributor

    εγώ τελευταία ανακάλυψα ότι γουστάρω γκόμενες ντυμένες κότες ,δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες ...
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Εμεις θελουμε ομως !!!
     
  6. Eri

    Eri

    Δε θελετε.......να ειστε σιγουροι.......
     
  7. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Κατι ξερεις εσυ που δεν θες να το μοιραστεις μαζι μας  
     
  8. fotopodaros.gr

    fotopodaros.gr New Member

    Είχα έναν γνωστό που γνώρισε μία αρκετά διάσημη Μίστρες (στην πραγματικότητα ήταν switch αλλά στον βωμό του κέρδους...) στον Ελληνικό χώρο που το ποιο τρελό της φετίχ ήταν να την πασαλείφει ο slave με σκόρδα και να την γλύφει. Αν και αμόρφωτη διότι στερούσε γνώσης για πολλά ζητήματα είχε μια αξιολύπητη αποτελεσματική αγάπη προς ακαδημαϊκού στυλ μεσήλικες με μουστάκι.

    Συζήτηση να γίνεται...
     
    Last edited: 11 Ιανουαρίου 2008
  9. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Συμφωνώ
    Και όχι μόνο για τα piercing αλλά και για τα τατουάζ..
    Μέχρι τώρα έχω μόνο 2 και θέλω να τα αυξήσω. Ο πόνος που αφήνει η βελόνα είναι τόσο γλυκός...σχεδόν λυτρωτικός. Δικαίως πιστεύω ότι ο άντρας της ζωής μου θα είναι είτε tattoo artist ή piercer. Τη χαρά μας θα βρούμε κι εγώ κι αυτός  

    Άλλο ένα φετίχ που σκέφτηκα πριν λίγο (δε ξέρω αν αναφέρθηκε, βαριέμαι να διαβάζω όλα τα posts) είναι τα εσώρουχα!!!!! Έχω τρέλλα με τα εσώρουχά μου και δυστυχώς δεν χρίζουν πάντα της ίδιας μεταχείρισης από τους άλλους. Κρίμα, γιατί επιδεικνύοντας τη δέουσα προσοχή στα εσώρουχα που με τόσο κόπο διάλεξα, νιώθω πως ο παρταινέρ μου με επιβραβεύει για την επιλογή μου και όχι μόνο..... Εξάλλου το feel sexy με το look sexy είναι ταυτόσημα και αμφίδρομα.
     
    Last edited: 16 Ιανουαρίου 2008
  10. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    η ανάσα του στα αυτία μου, δάγκωμα στην ομοπλάτη και η γερμανική γλώσσα εκείνη την ώρα...
     
  11. Eri

    Eri

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]





     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Badfish

    Badfish Regular Member

    Το Avatar μου , με τον κατω 'κυκλο' να καπνιζει.​