Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    επ? φλερτάρουμε φλερταρουμε? Για να επαναφέρει καποιος την ταξη και να βαλει τους πυροσβεστηρες στη θεση τους.
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    φλερταρουμε?χμ παντα ελεγα πως ενας πυροσβεστηρας ειναι πιο ρομαντικος απο μια ανθοδεσμη!σιγουρα παντως πιο πρακτικος χεχεχεχεχε!
     
  3. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    έλα τώρα γιατί δεν λες στα παιδιά για το ασυνήθιστο φετίχ που έχεις με τους πυροσβεστήρες; χαχαχα!   :mdrmed:
     
  4. doperina

    doperina New Member

    Έχω ένα ψιλοφετίχ με τα δάκρυα. Σε άντρες πάντα, στις γυναίκες με εκνευρίζει αφάνταστα. Μάλλον φταίει που κάπου είχα διαβάσει ότι από όλα τα ανθρώπινα υγρά, τα δάκρυα είναι τα μόνα που προέρχονται απευθείας από την ψυχή. Δεν έχει σημασία τι θα προκαλέσει τα δάκρυα (πόνος, επίμονη ικεσία) αλλά αισθάνομαι απίστευτη ευφορία!   Αναφέρομαι σε δάκρυα, όχι σε έναν κατακλυσμό boo hoo hoo και, φυσικά, μιλάω για μια bondage κατάσταση και όχι για την περίπτωση που κάποιος κλαίει γιατί έχει κάποιο πρόβλημα.

    Επίσης μου αρέσουν πάρα πολύ οι latex μάσκες που καλύπτουν αρκετά το πρόσωπο και το λαιμό (ποτέ τα μάτια). Δεν είναι ασυνήθιστο αλλά είναι fetish!   Συνοδευόμενες από λουράκι για το λαιμό. Άλλα δεσίματα περιττεύουν μετά από κάτι τέτοιο.

    Επίσης μου αρέσουν πολύ τα παιχνίδια με στολές. Πάντα ήθελα να κάνω σκλάβο μου τον batman!   Και διάφορους άλλους.
     
  5. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    τα έσπασε το φετίχ αυτό! χα χα!  
     
  6. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Εχω φωτογραφία μου ντυμένος Batman. και μαλιστα ειχα ανεβει σε μια καρεκλα , εκανα ενα αλμα και η φωτογραφια τραβηχτηκε ενω πετουσα, κουνημενη, και με ενα ηλιθιο υφος. Βεβαια τοτε ημουν 5 χρονων,αλλα στην αναγκη ξαναντυνομαι. Επισης μπορω να ντυθω Flash Gordon, Ζuperman, και κλαιω χωρις να εχω προβλημα, χωρις μπουχουχου, (μηπως δεν ειναι αυτος ο σωστος τροπος προσεγγισης μιας αφέντρας?)
     
  7. doperina

    doperina New Member

    Lol ρε συ! Το'χεις, το'χεις! Ευτυχώς που δεν με τραβάει τόσο μικρή ηλικία γιατί θα είχα πρόβλημα τώρα με τις απόκριες, με όλα τα πιτσιρίκια που ντύνονται zorro και δε συμμαζεύεται!  
     
  8. extreme32

    extreme32 Regular Member

    τι φλασια εφαγα τωρα doperina μου. εκεινον τον καιρο ζωγραφιζα ανθρωπακια κρεμασμενα αναποδα και γυναικες με δερματινα και μαστιγια διπλα. Ημουν διεστραμμενο το κωλοπαιδο. Ποιος ξερει ? μπορει απο προηγουμενη ζωη. Παντως δεν θα με χαλαγε τοτε να γινω σκλαβακι σε καμια λυσαρα αφεντρα. Και περασαν τα χρονια ........ και τιποτα..........αλλα κοντα ειμαι. το νοιοθω.
     
  9. doperina

    doperina New Member

    Είδες? Ξεκινάει από τρυφερή ηλικία και αυξάνεται με γεωμετρική πρόοδο.

    Έλα, μη στεναχωριέσαι... Όλοι θα πάρουμε. Σαν τις συντάξεις.
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Πολυ σωστα!
    Διοτι υπαρχουν αρσενικα και αρσενικα!
    Το ενα αρσενικο σου λεει "Με λενε Φωτη", ενω το αλλο σου σκαει με τον κορσε και την τριχα καγκελο και σου λεει, "Με λενε Φωφη".
    Εχει καποια διαφορα, πως να το κανουμε? 
     
  11. κοιτα ωσ αφεντρα θα επρεπε την καθε φωφη να την λαχταρασ εγω διαπιστωνω να εισαι καπωσ αρνητικη σε εναν αντρα που εχει καπια θηληκη συμεριφορα απο την αλλη ομωσ εση εχεισ πληρωσ ιοθετηση τη θηλικοτητα αρκετα αντιφατικο γιατι μιλασ σαν γιναικα που δεν σιμπαθει τουσ μπαι πωσ θα σε αποδεχτει καπιοσ οταν εσι διλωνεισ κολλιμα με τα πιστεβο σου δεν πιστεβο εικρινα οτι δεν εισαι ανοιχτομιαλη αδικεισ τον εαυτο σου
     
  12. theSainOne

    theSainOne Regular Member

    Εγώ την ψηλοπιανω ποδολαγνε,
    δεν θα με τρααγε τοσο μια σκλαβα ποθ εχει χαμηλή αυτοεκτίμηση, αλλα μια που ειναι ξηγημένη άνετη με τον εαυτο τησαςκαι ακομα θελει να γινει το πουτανακι μου