Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καποτε γνωρισα καποιον που ηθελε να τον αποκαλω, "τσουλα κομμωτρια".
    Δεν ξερω τι ρολο επαιζε αυτο αλλα τον "εστελνε" η συγκεκριμενη φραση.
     
  3. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Πέρα από το δικό μου smoking fetish - που έχω ήδη καταθέσει και που δεν βλέπω να έχει κάποιος άλλος εδώ - μία φίλη μου στην Αγγλία μου είχε πει για ένα περίεργο φετίχ που είχε ένας πρώην της. Δεν έχει σχέση με BDSM ούτε στο ελάχιστο αλλά είναι περίεργο. Λοιπόν ο τύπος έκανε sex φορώντας πλαστικές αδιάβροχες μπότες, τις γνωστές μας γαλότσες. Ήταν εξαρτημένος από αυτό το φετίχ, πολύ δύσκολα μπορούσε να τελειώσει όταν δεν φόραγε τις αγαπημένες του γαλότσες. Μάλιστα η φίλη μου πρόσθεσε ότι είχε 3-4 ζευγάρια σε παρδαλά χρώματα : φούξια, μοβ, κίτρινες(κλασσικές)......

    Γνωρίζω επίσης κάποιον που σχεδόν το μόνο που κοιτάει σε μια γυναίκα είναι να έχει μακριά και ίσια μαλλιά, δεν γυρίζει καν να κοιτάξει μια κοπέλα με σπαστά μαλλιά πόσο μάλλον με κοντή κουπ....
     
  4. Ypox

    Ypox New Member



    Ε, ρε φίλε δεν το πιστεύω.... Δεν πίστευα οτι θα έβρισκα οπαδό της Σβετλάνας εδώ μέσα..... Και εγώ την γνωρίζω, επειδή ασχολούμε με τη ρωσική αεροναυπηγική φιλοσοφία, δηλαδή Sukhoi & Mikoyan.
    Ειναι μανάρι σκέτο!!!!!   Τα σπάει κανονικά!  





    Τωρα σχετικά με το θέμα του thread (ασυνήθιστα φετίχ), το δικό μου είναι τι αλλό από "eat from my shoes" ή για να το αποκρυσταλλώσω --> "eat from my boots/pumps!". Το να γλείφω τα φαγητά από την υπέροχη σόλα μιας θεϊκής μπότας/γόβας με "στέλνει" κανονικά!
    Αναφορικά με τα φαγητά-> γλυκάκια απο το Plaisir και γενικώς μπισκοτάκια/σοκολατίτσες ειναι ο,τι πρέπει. Αλλά και goody's ειναι καλή φάση, κάνα κλαμπάκι, κανα τσιμπεργκεράκι είναι αλλη φάση να το τρως από κάποια σόλα....
     
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Πρόσεχε μόνο που περπατάει η κυρία, γιατί βλέπω αυτό το γεύμα να σε "στέλνει" κανονικά... στο ΑΧΕΠΑ  
     
  6. Ypox

    Ypox New Member

      

    Ε, ναι ρε συ δικέ μου, είπαμε θα γίνει με ενα ζευγάρι υποδηματα τα οποία η γυναίκα τα έχει μονάχα για αυτό το σκοπό, δηλαδή δεν τα φορά έξω.


    Ή υπάρχει μια φτηνή λύση---> Εαν τα οικονομικά πιέζουν και δεν υπάρχουν χρήματα για να αγορασθούν νεα υποδήματα, τότε υπάρχει η φτηνή λύση: πάμε στο πλησιεστερο φαρμακείο & αγοράζουμε φαρμακευτικό οινόπνευμα, το οποίο στοιχίζει πολύ λιγότερο απ'οτι ένα καινούργιο ζευγάρι γόβες/μπότες/ψηλοτάκουνα.
    Εμποτίζουμε βαμβάκι με φαρμακευτικό οινόπνευμα, και καθαρίζουμε τη σόλα των υποδημάτων που η γυναίκα έχει ήδη χρησιμοποιήσει για τις βόλτες της έξω. Οπότε και είμεθα σχετικά ασφαλείς....
     
  7. Eri

    Eri

    Βαλε τσιπουρο.....Κ απολυμαινει κ ταιριαζει με το φαϊ.....  
     
  8. Ypox

    Ypox New Member

      

    Απεχθάνομαι τα οινοπνευματώδη. Οταν τρώω πίνω μονάχα νερό.
    Εις επίμετρον τούτο το τσίπουρο δεν ταιριάζει γευστικώς με τα γλυκά από το Plaisir ή το κλαμπάκι από τα goody's. Εχεις φάει εσυ κλαμπ και golden πίνοντας τσίπουρο?
    Το φαρμακευτικό οινόπνευμα είναι το καλύτερο. Αποστειρώνει αποτελεσματικά και στεγνώνει γρήγορα!! 
     
  9. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Ε ναι... Είναι που το καθαρό οινόπνευμα δεν είναι... οινοπνευματώδες. Και φυσικά ταιριάζει απόλυτα με το golden (για το club διατηρώ τις επιφυλάξεις μου)  
     
  10. Ypox

    Ypox New Member


    Ειπά το καθαρό οινόπνευμα εξατίσμεται αμέσως και δεν αφήνει γέυση. Το τσίπουρο θα μείνει & θα αφήσει γευση στη σόλα.
    Το κλαμπ είναι ο,τι πρέπει. Το κλαμπ έχει στα σαντουιτσάκια του οδοντογλυφίδες, αφαιρείς τις οδοντογλυφίδες, η γυναίκα χρησιμοποιεί το τακούνι ως πιρούνι και τσιμπά τα σαντουιτσάκια και τα τρως από το υπέροχο τακούνι στιλετο. Επίσης το κλαμπ έχεις πατατούλες. Βάζεις ketchup στις πατατούλες, επειτα η γυναίκα τις πάτα, αυτές κολλανε στη σόλα λόγω ketchup, και τις γλειφεις από τη σόλα.
    Με το golden δεν γίνονται αυτά, πρέπει να το κόψουμε σε κομμάτια, και είναι ψιλοφασαρία δεν κολλάνε και καλά στη σόλα.
     
  11. Eri

    Eri

    Κ αν το μενου εχει σουπα τοτε τι γινεται?????
     
  12. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Λεπτομέρειες η σούπα... Το ζήτημα είναι πως θέλει να φάει έτσι γλυκά από το Plaisir, ο ιερόσυλος.