Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ατάκες,tο know us better!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 1 Νοεμβρίου 2008.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Ατάκες,tο know us better!!

    ..χμ..όταν θα αποκτήσω την τακτική της κλάψας,θα σοβαρευτώ δηλαδή..οκ φιλαράκι,θα το έχω υπόψιν..
     
  2. Eri

    Eri

    ΩωΩωΩωΩωΩωΩωωωωωωωωωω...................................κακιουλες......
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Ατάκες,tο know us better!!

    Kαθόλου κακιούλες..μπαίνει ο καθένας πετάει την π@π@ρια του,με σκοπό τι;Να φανεί ο μέγας σοβαρός κριτής;Γενικά Eri μου καλό είναι να προσέχουμε όταν μιλάμε και γενικά και ειδικά,γιατί και οικειότητα δεν υπάρχει,αλλά και όταν υπάρχει,μάλλον ...
     
  4. Eri

    Eri

    Γιατι πρεπει εδω μεσα να ισχυει οτι οποιος λεει κατι, το λεει με σκοπο να αποδειξει οτι ειναι καποιος η να κρινει (παντα κακοπροαιρετα, αλλο κ αυτο)?????
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Ατάκες,tο know us better!!

    Άμα κάποιος θέλει να πει κάτι αστειευόμενος,υπάρχουν πολλοί τρόποι να το κάνει..Από τον τρόπο που θα το διατυπώσει,μέχρι και τα emoticon που μπορεί να προσθέσει..Αν πάλι θέλει να πει κάτι χωρίς να θέλει να του δώσει ιδιαίτερη βαρύτητα,πάλι μπορεί να το κάνει..Για όλα τα πράγματα υπάρχει τρόπος στην στεγνή λεκτική εικόνα του διαδικτύου.Επίσης όσοι ενασχολούμαστε με τα όποια φόρουμ μεγάλο διάστημα,τις περισσότερες φορές ξέρουμε πως να γράψουμε κάτι για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις..
    Το συγκεκριμένο μήνυμα,ήταν σκέτο,απλό και δεικτικότατο..Όποιος ,λοιπόν,σπέρνει ανέμους θερίζει θύελλες αγαπητή Eri..
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

     
     
     

     
     
     

     
     
     

     

    και πάλι λουκάνικα

    αν κάποιος δεν με καταλαβαίνει δεν θα απολογούμε


    προφανώς φατνάζομα δύσκολα θα μπορούσατε να βρείτε ατάκες που θα μπορούσα να είχα πει εγώ και όλα αυτά μετά από 2000 και κάτι μυνήματα ... ο καθείς μας διαβάζει αυτό που γουστάρει και καταλαβαίνει αυτά που θέλει ,όσοι θέλουν να δημιουργούν ένα χαρακτηριστικό τρόπο γραφής μάλλον έχουν πρόβλημα αναγνωρισημότητας ...
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Ατάκες,tο know us better!!

    Aν και έχω πάντα σκοπό ζωής να ερμηνεύω τις γραφές σου κατά το "σύ εί",θεωρώ τουλάχιστον κουτοπονηριά,το να το γυρνάς εκ των υστέρων σε "ρε παιδιά πλάκα έκανα".Τους λόγους τους περιγράφω αναλυτικά πιο πάνω και να τους λάβεις υπόψιν..
    Αν κάποια στιγμή σε πω "μ@λάκα" εδώ ανοιχτά,να το έχω υπόψιν να πω"έλα ρε φίλε πλάκα έκανα"..

    Έτσι χαλαρά..
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ατάκες,tο know us better!!

    δεν περίμενα να απαντήσεις κάτι καλλίτερο ^^
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Ατάκες,tο know us better!!

    Συνέχισε το λίγο και θα μπορέσω,αν και δε θα στο πρότεινα..




    Kαι για να επανέλθουμε..και ε΄πισημα πλέον ναι,η ατάκα περί μονάχους ανήκει στον MindMaster..Πάμε γι'άλλα