Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ατμοσφαιρικη μουσικη για τα SM sessions

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος DeSade, στις 13 Ιουνίου 2005.

  1. DARK-PYRAMID

    DARK-PYRAMID Regular Member

  2. DARK-PYRAMID

    DARK-PYRAMID Regular Member

  3. DARK-PYRAMID

    DARK-PYRAMID Regular Member

  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

  5. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Πάρα πολλές μουσικές προτάσεις. Πραγματικά!

    Δεν έχω κάνει ποτέ, όμως, session με μουσική υπόκρουση. Το ίδιο ισχύει και για τα sessions στα οποία εχω παραστεί*.

    Music devices εχω χρησιμοποιήσει πολλές φορές, αλλά τα καλώδια εξόδου δεν κατεληγαν σε ηχεία, αλλα σε ανθρώπινο σώμα. Άσε που και σε αυτή την περίπτωση, κατεληξα να προτιμω συζητησεις στο ραδιόφωνο ή την ιδια μου την φωνή για εντονοτερο βασανισμο.

    * εξαιρούνται events (public, private), stage shows κ. λ. π
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αυτό..!
     
  7. Just_Me

    Just_Me Contributor

  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Τέλειο κομμάτι!

    Θέλει όμως να κατέβουν λίγο τα beat. Είναι πολύ γρήγορο. Θέλει τέμπο όπως το amarrok του Mike Oldfield.

    Γίνεται ψηφιακά .  
     
  10. sigh

    sigh .

  11. DARK-PYRAMID

    DARK-PYRAMID Regular Member

  12. DARK-PYRAMID

    DARK-PYRAMID Regular Member