Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ατμοσφαιρικη μουσικη για τα SM sessions

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος DeSade, στις 13 Ιουνίου 2005.

  1. freddoccino

    freddoccino Regular Member

  2. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    το είχα ποστάρει κι εγώ, αλλά για session... come to think of it, είναι καλύτερο για after care  
     
  3. Just_Me

    Just_Me Contributor

  4. DARK-PYRAMID

    DARK-PYRAMID Regular Member

  5. DARK-PYRAMID

    DARK-PYRAMID Regular Member

  6. DARK-PYRAMID

    DARK-PYRAMID Regular Member

  7. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

  8. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

  9. DARK-PYRAMID

    DARK-PYRAMID Regular Member

  10. Καλησπέρα σε ολους και όλες!Είναι λίγο μετά τα μεσάνυχτα και ξημερώνει η ημέρα Δευτέρα 19η Απριλίου 2021.Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα τραγούδι το οποίο με έχει σημαδέψει τα τελευταια 4 χρόνια, επειδή ακούγοντάς το επανειλημμένα έχει καταστεί μέσα μου η πεμπτουσία(?) της ερωτικής και αισθησιακής συνεύρεσης με partener ή και σύντροφο(χωρίς εννοείται να κρίνω απολύτως κανέναν!).Μια ερμηνεία που αν μη τι άλλο προκαλεί ίσως μέχρι και ερεθισμό στον ακροατή (συγχωρέστε με που είμαι συναισθηματικός άνθρωπος - μάλλον είμαι υπερβολικά ειλικρινής σε αυτό το σχόλιό μου καθότι είμαι υπό την επήρεια ελαφριάς τοξίνωσης μέσω αλκοόλης - ή έιμαι ο εαυτός μου / δεν ξέρω ακριβώς      )Αμφιερώνω σε όλόυς και όλες αυτό το το τραγούδι, το οποίο συστήνω ανεπιφακτα και για foreplay, και για after care αλλά και για οποιοδήποτε είδος/κατάσταση Power Play!
    Long Live Our KInks!!!
    (Our early life made us what we are...right?!)

    Εύχομαι ολόψυχα σε όλους και όλες να βρείτε το ταίρι που σας αξίζει!!!

    "There's no telling how far I'd go
    'Cause when it comes to you, I know
    I'm insatiable, I just can't stop
    Even if I wasn't thirsty I would drink every drop"

     
  11. DARK-PYRAMID

    DARK-PYRAMID Regular Member

  12. DARK-PYRAMID

    DARK-PYRAMID Regular Member