Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αυτη ειναι η πραγματικη αληθεια αραγε ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 7 Οκτωβρίου 2007.

  1. Elysium

    Elysium Contributor


    Μάλιστα...
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Αυτη ειναι η πραγματικη αληθεια αραγε ?

    Nαι απο το Πακισταν μικρη μου, αγοραζοντας ενα Πακιστανο Μαστερ σου δινουν αλλους δυο δωρεαν σε συσκευασια δωρου.....  

    Βομβαδιζοντας τον με τις εξυπνες Αμερικανικες βομβες...... 
     
    Last edited: 13 Οκτωβρίου 2008
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Αυτη ειναι η πραγματικη αληθεια αραγε ?

    Αν είχατε βρεθεί, όλοι σας, στην παράνομη αγορά όπλων της Πεσαβάρ εν μέσω έξαλλων Ταλιμπάν, θα σας έλεγα αν θα αντιμετωπίζατε τόσον αφ' υψηλού τους Πακιστανούς. Γιατί δεν πάτε στην άλλη άκρη, το μεγαλύτερο σε πληθυσμό από την Ελλάδα Καράτσι, με το μέσο όρο των δεκαπέντε δολοφονιών ημερησίως (έξω τα τρομοκρατικά χτυπήματα), να πωλήσετε 'εξευρωπαϊσμόν';
    Δεν θα σας αναπτύξω τώρα, πόσο διασκεδαστικό είναι να βλέπεις το κατεδαφισμένο Μάριοτ, και να αναφωνείς 'Α! Να το δωμάτιο μου, κοριτσάκι'.
     
  4. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Αυτη ειναι η πραγματικη αληθεια αραγε ?

    Το "ετσι οφειλουν να κανουν οι σκλαβοι" ειναι συνηθως λογια των ιδιων των σκλαβων. Αυτο βεβαια εγω δε θα το ελεγα υπουλο. Η απο βλακεια ειναι η απο λανθασμενη εντυπωση περι καβλας η απο καλπαζουσα φαντασια.
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Αυτη ειναι η πραγματικη αληθεια αραγε ?

    Των Πακιστανών σκλάβων ή των Νορβηγών;
     
  6. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Αυτη ειναι η πραγματικη αληθεια αραγε ?

    Δεν ξερω Δολμανσε μου. Υποθετω οποια εθνικοτητα εχει πιο ανεπτυγμενους τους σιελογονους αδενες της. 
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Αυτη ειναι η πραγματικη αληθεια αραγε ?

    Καλώς. Αλλά μην πάρεις Άγγλο. Θα τον μπερδεύεις με τον μυρμηγκοφάγο (του άλλου νήματος).
     
  8. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Αυτη ειναι η πραγματικη αληθεια αραγε ?

    Δεν περνω τιποτα. Προτιμω την οικιακη βοηθο (του αλλου νηματος) και δεν εχω μπελαδες στο κεφαλι μου.

    υ.γ. αυπνιες εχουμε Δολμανσε και κυνηγιομαστε τα νηματα?  
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αυτη ειναι η πραγματικη αληθεια αραγε ?

    @Elysium το money slavery είναι φετίχ και δεν έχει στην πραγματικότητα σχέση με σκλαβιά όπως ορίζεται στο Ds.
    Πληρώνουν επειδή αυτό τους καυλώνει, επειδή έτσι νιώθουν περισσότερο εξευτελισμό.

    Κατά την άποψη μου, να ανεμίζουν το χοντρό τους πορτοφόλι έχουν ανάγκη εκείνοι οι αφέντες που δεν έχουν και τίποτα άλλο με το οποίο να κερδίσουν όχι σκλάβα αλλά να σταυρώσουν γυναίκα γενικώς.
    Κι εκείνες που ψαχνουν χοντρα πορτοφόλια για να "υποταχθούν" είναι εκείνες που απλά πουλάνε "υποταγή" όπως άλλες πουλάνε μουνί.

    Εκείνος που έχει τις ικανότητες να εξουσιάσει, να υποτάξει κι εκείνη που επιθυμεί να εξουσιαστεί και να υποταχθεί έχουν σαφώς διαφορετικές προτεραιότητες στο τι ψάχνουν ο ένας στον άλλο, και το βάρος των πορτοφολιών δεν νομίζω να είναι μία απ΄ αυτές.

    Αλλά πάλι, μια ζωή ιδεαλίστρια ήμουν, με όσα διαβάζω τελευταία κι ακούω μπορεί και αυτά που λέω να είναι απλά εξαίρεση.  
     
  10. zinnia

    zinnia Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αυτη ειναι η πραγματικη αληθεια αραγε ?

    Η ισοπέδωση δεν είναι η λύση. Καλύτερα θα ήταν να έλεγες: "όλοι οι γάμοι (Που ξέρω εγώ και έχουν πέσει στην αντίληψή μου)πλέον γίνονται από συμφέρον και οι πλείστοι με προγαμιαία συμβόλαια, ακόμα και σε μια απλή γνωριμία (τουλάχιστον όσες έχω κάνει εγώ κι ο κύκλος με τον οποίο σχετίζομαι) το πρώτο που θα σε ρωτήσει μια κοπέλα είναι τη δουλειά κάνεις, το δεύτερο τι αυτοκίνητο έχεις και αν μείνει ευχαριστημένη από τις απαντήσεις, ρωτάει και το όνομα σου. "
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αυτη ειναι η πραγματικη αληθεια αραγε ?


    Ας μην είμεθα απόλυτοι MasteR_PieR..  ​
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Αυτη ειναι η πραγματικη αληθεια αραγε ?

    Δηλαδή, εγώ την έχω κάνει από κούπες;
    Αρνούμαι να εργαστώ, πούλησα το αυτοκίνητο και δίνω πάντα γυναικείο όνομα, στην πρώτη γνωριμία. Επιπλέον, δηλώνω μπατίρης και ζητάω δανεικά, μαζί με τα κλειδιά του εξοχικού της. Αν το θυμηθώ, συστήνομαι κιόλας, αλλά πάντα μετά το σεξ.