Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αυτη η μετατροπη...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Flowform, στις 7 Οκτωβρίου 2010.

  1. Flowform

    Flowform Regular Member

    Μια ομορφη και επιβλητικη γυναικα, με ντυσιμο γραφειου, φουστα pencil, γοβες και πουκαμισο, πεφτει θυμα απαγωγης.
    Δυο ωρες μετα, μπροστα σε ενα γραφειο οπου καθεται το προσωπο εξουσιας, και με απειλητικους δεσμοφυλακες πισω της, αναγκαζεται να γδυθει...
    Ειναι τελειως γυμνη. Καλυπτει τα γυμνα της μερη.
    Της δινεται η εντολη να βαλει τα χερια της πισω απ τον αυχενα της.
    Καθυστερει.
    Ενας απ τους φυλακες της την αναγκαζει.
    Μαγικη στιγμη.
    Τρεμει σαν το φυλλο.
    Η στιγμη της μετατροπης.
    Η στιγμη της συνειδητοποιησης.
    Απο ανθρωπο ανεξαρτητο, σε ανθρωπο δεσμιο, ελεγχομενο.
    Σε ενα γυμνο κορμι.
    Σε χρηστικο αντικειμενο
    Σε ...ανθρωπινο κρεας για χρηση.

    ......

    Ενα κοριτσι με φαντασιωσεις. Αυτες που την ερεθιζουν την ωρα της δουλειας, που την υγραινουν και καποιες φορες την εχουν στειλει στην τουαλετα του γραφειου.
    Μια μαχη για καιρο, ισως για χρονια, εναντιον της σκοτεινης της αναγκης να παραδοθει.
    Μια μερα θαρρους.
    Μια γνωριμια, η τολμη της στοιχειωδους εμπιστοσυνης.
    Μια τρελλα. Η αποφαση της πρωτης συναντησης.
    Το ραντεβου. Μετα τα τυπικα, μια μικρη εξοικειωση, στο θεμα: Να προχωρησουμε.
    Στο δωματιο. Αναστατωμενη. Υγρη.
    Φοβισμενη. Καβλωμενη. Με χτυποκαρδι.
    Προσφερει τους καρπους της.
    Λειωνει.
    Η μαγικη στιγμη.
    Τολμα να τον κοιταξει στα ματια οπως της παιρνει τον ελεγχο.
    Τιποτα δε θαναι το ιδιο...

    ....................

    Τι λετε για τη στιγμη της μετατροπης;
    Για μενα ειναι μια κορυφη της ολης εμπειριας...
    Οχι οτι η συνεχεια ειναι λιγοτερο απολαυστικη, αυτη η συνεχεια ειναι το ζητουμενο..
    Αλλα αυτη η στιγμη χαρασσεται στη μνημη μου καθοριστικα
     
  2. zou

    zou

    Απάντηση: Αυτη η μετατροπη...

    εννοεις τη στιγμη που αρχιζει "η μετατροπη"..
    αληθεια γιατι χρησιμοποιεις τη λεξη "μετατροπη"?
     
  3. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Αυτη η μετατροπη...

    Εγώ το λέω η στιγμή που πέφτουν οι μάσκες.
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Αυτη η μετατροπη...

    Θα έλεγα πως η σωστή εκφραση ειναι το point of no return, δηλ το σημείο απ' το οποίο και μετά δεν υπάρχει επιστροφή.
    Κοίταζε με φόβο στο βλέμμα. Δύσκολα θα μπορούσα να φανταστώ πως μπορούσε να αποτυπωθεί στο πρόσωπό της τέτοιος φόβος. Δυναμική γυναίκα, εγγράμματη, ζωντανή, αποτελεσματική σε ό,τι έκανε. Καθαρά "τσαούσα" στη καθημερινότητά της, έτρωγε για πρωινό από λαϊκά παιδιά του στιλ "τι να μας πει το μουνάκι, δεν πα να πλύνει κανα πιάτο", μέχρι κατσίφλωρες, πανεπιστημιακά μορφώματα του κώλου, που όλοι μαζί υποκλίνονταν στην προσέγγισή της, την μεθοδολογία και τις γνώσεις της. Το βλέμμα της, φόβος και παράδοση μαζί, με αφήνειέκπληκτο, και δεν είμαι από τους ανθρώπους που εκπλήσσομαι κι εύκολα. Κάθε άλλο...
    Κλείνω τις χειροπέδες, τις περνάω στην κορυφή του στύλου, οι αγκώνες της πάνω από το κεφάλι της. Φοράει μόνον ένα γκρίζο τop, φαινεται το μισό της στήθος, προσπαθεί να βολευτεί στη νέα της θέση. Το προσωπό της καμβάς συναισθημάτων... Φόβος, αγωνία, προσμονή, απορία, οργή, υποχώρηση, επιμονή...
    Βλέπει τον εαυτό της στον καθρέφτη απέναντί της με ματιές κλεφτές...
    Η πρώτη πρέπει να είναι δυνατή, να δει την έκφρασή της, να κλειδώσει την εικόνα της, δεν πρέπει να καταλάβει τον ερχομό της, να προετοιμαστεί ψυχολογικά στα δέκατα από την επαφή μέχρι το κέντρο του πόνου, κρύβομαι επιμελώς απόο το οπτικό της πεδίο. Της χαρίζω την εικόνα της που ταξιδεύει από τον αμφιβληστροειδή στην αντίληψη. Ανεξίτηλη!
     
  5. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Αυτη η μετατροπη...

    Η "στιγμή της μετατροπής" είναι η στιγμή της παράδοσης στη σεξουαλικότητα... γι' αυτό και η μαγεία της...
     
  6. Flowform

    Flowform Regular Member

    Απάντηση: Αυτη η μετατροπη...

    To παιχνιδι των λεξεων μας εχει φτιαξει και τους δυο.
    Ηταν ενα ραντεβου σχεδον τυφλο, που το πετυχα κεντριζοντας το ενδιαφερον της για τα παιχνιδια κυριαρχιας και υποταγης.
    Δεν εχει ζησει ποτε τιποτα τετοιο.
    Δεν εχουμε κανει ερωτα, δεν εχουμε καν αγγιχθει.
    Μετα τον καφε, ηρθαμε σπιτι μου για ενα 'κρασακι'.
    Το ξερω οτι ειναι υγρη, φαινεται στα ματια της και στο γελακι της.
    Με προκαλει...
    Δεν την αγγιζω, δεν πλησιαζω το προσωπο μου στο δικο της.
    Απλα την 'προειδοποιω'. Την προκαλω.
    Υποκρινεται οτι θα αντισταθει, οτι θα με αντιπαλεψει.
    Σηκωνομαστε για καποια αιτια ή αφορμη.
    Η ξυλια στον κωλο της ειναι σκοπιμα πολυ δυνατη.
    Με κοιταει.
    Γραπωνω το βλεμμα της.
    Ολα τα συναισθηματα παιζουν μεσα σε δυο δευτερα.
    Εκπληξη. Θυμος. Προθεση να αντιδρασει. Ξανα εκπληξη, για το βλεμμα μου που ειναι βαθυ, σοβαρο. Αρπαζεται στο βλεμμα μου. ΠΑΡΑΔΟΣΗ. Μετατροπη.
    Λειωνει.
    Ειναι δικη μου για το παιχνιδι που ακολουθει.
    Ισως για καιρο...
     
  7. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Αυτη η μετατροπη...

    Δεν έχω λόγια....απίστευτη περιγραφή....αλήθεια....γνωριζόμαστε?   
    Η αλήθεια είναι ότι η στιγμή της "μετατροπής" που αναφέρει και ο νηματοθέτης είναι η στιγμή που η έκπληξη είναι μεγαλύτερη γι αυτήν παρά γιά τον Κύριο....πιστέψτε με! Ούτε η ίδια δεν πιστεύει αυτό που της συμβαίνει....
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Αυτη η μετατροπη...

    Όχι, αλλά φαίνεται πως κάτι σου θυμίζει...
    Σωστά?
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Αυτη η μετατροπη...

    Μμμμμμ.....:uhh:μάλιστα.......
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Αυτη η μετατροπη...

    Θα μου πεις λοιπόν τι σου θυμίζει?
    Νομίζω πως θα συμβάλλεις και στο νήμα με πιο εποικοδομητικό τρόπο...
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Αυτη η μετατροπη...

    Επειδή εδώ όταν λες την άποψή σου ή εκφράζεις την ψυχή σου ή περιγράφεις στιγμές σου,κάποιοι "πέφτουν" να σε φάνε,ντράπηκα να απαντήσω.
    Η αλήθεια όμως - και ευτυχώς μπορούν να την υποστηρίξουν και αυτοί που με γνωρίζουν προσωπικά από δω - είναι αυτή που θα σας πω.
    Διαβάζοντας το νήμα είδα τον εαυτό μου.Αυστηρή στο ντύσιμο (κουστούμι ή ταγιέρ)και στην συμπεριφορά, επιβλητική και απαξιωτική γιά πολλούς,σωστή Κυρίαρχος στην δουλειά.Λίγα λόγια και πολύ δουλειά.Επιπλήξεις εύκολα στους υφιστάμενους,έξω από τα δόντια με τους...ανώτερους.Έτσι ακριβώς είμαι στον εργασιακό χώρο αλλά και σπίτι μερικές φορές.
    Όταν λοιπόν βρέθηκα στην υποτακτική θέση στον ερωτικό τομέα,η έκπληξή μου ήταν μεγάλη.Εγώ που δεν σήκωνα μύγα στο σπαθί μου να ικετέυω,να παρακαλάω,να δέχομαι τιμωρίες και να τις απολαμβάνω.
    Και τότε συνειδητοποίησα ότι δεν είμαι διχασμένη προσωπικότητα ούτε χρήζω ψυχιατρικής βοήθειας.Είμαι μιά γυναίκα με έντονη προσωπικότητα που επιβάλλεται για να επιβιώσει στον δύσκολο επαγγελματικό μου χώρο, αλλά ένα υπάκουο και πειθήνιο πλάσμα, γεμάτο να δώσει και να υποταχθεί και να απολάυσει μόνο μέσα από τον πόνο, τον φόβο και την ικανοποίηση στα μάτια υου Κυρίου της.Και αυτό με κάνει ευτυχισμένη.Με γεμίζει. Όπως και τον Κύριό μου.Που απολαμβάνει αυτή την "μετατροπή" με όλους τους τρόπους.
    Αυτά αγαπητέ μου.
    Σας ευχαριστώ που μου δώσατε το...βήμα
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Αυτη η μετατροπη...

    "...Σας ευχαριστώ που μου δώσατε το...βήμα"

    Παρακαλώ Κυρία μου. Και το γράφω με Κ γιατί γυναίκες σαν κι εσένα δίνουν αυτό το "κάτι" στον σύντροφό τους που αν είναι και Κύριός τους τότε κλείνει και ο κύκλος των Κ με Κέντα...

    ΥΓ: Το καστανό σου πάει καλύτερα απ' ότι είδα στο fb