Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αυτοπεριγραφή εκ νέου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Seirios_79, στις 2 Οκτωβρίου 2015.

  1. Αυτοπεριγράψτε τον εαυτό σας εκ νέου...λίγο πιο αναλυτικά από τα ήδη υπάρχοντα στάτους (έτοιμα καλούπια) και με μια πιο δημιουργική διάθεση.. με μια λέξη... με μια φράση... με μια σύντομη παράγραφο.

    Πχ. Δεν γουστάρεται καθόλου την Τέχνη και την ΚαλοΤεχνίτικη αισθητική που βλέπετε κατά καιρούς στα ανάλογα νήματα, αλλά είσαστε μια λαϊκή περσόνα, του τώρα και του σήμερα, που θεωρεί πως το BDSM είναι ένας γοητευτικά βρώμικος τρόπος για να ασκείς ή να δέχεσαι ερωτική εξουσία όποιου τύπου.

    'Αλλο παράδειγμα θεωρείται πως ο μιλιταρισμός παίζει μεγάλο ρόλο στον τρόπο που κάνετε BDSM,
    σας φτιάχνει σας εξιτάρει κλπ κλπ Ακολουθείται ένα ιεραρχικό μοντέλο υπό συνθήκες πολέμου....
    είσαστε στρατόκαυλοι ρε παιδί μου...

    Η συνέχεια δική σας...  
     
  2. Painismyname

    Painismyname New Member

    Μικρός είχα πέσει στην μαρμίτα με τον ζωμό bdsm, ερχόταν η mature γειτόνισσα χωρίς σουτιέν και εγώ ονειρευόμουν ότι της έβαζα μανταλάκια, από μικρός είχα καταλάβει την αξία που έχει ένα μανταλάκι ρούχων...
     
  3. Painismyname

    Painismyname New Member

    Να συμπληρώσω πάντως από την πρώτη στιγμή που κατάλαβα ερωτικά τον εαυτό μου, πάντα ονειρευόμουν bdsm σκηνικά.
    Εκείνα τα χρόνια δεν υπήρχε internet, ούτε καν περιοδικά στην Ελλάδα, ο μόνος τρόπος να καταλάβεις ότι υπήρχε κάτι τέτοιο ήταν η φαντασία.
    Θυμήθηκα τώρα την έκπληξη που μου δημιούργησε ένα φτηνό περιοδικό, με μια bdsm ιστορία, νομίζω λεγόταν Ξανθιά Βιτσιόζα Σκλάβα. (Αν έχει κάποιος -α το pdf ας επικοινωνήσει!).
    Από μικρός είχα μανία με την τεχνολογία, και έβαλα μόνος μου ένα δορυφορικό πιάτο. Και τι ωραία! Οι Γερμανοί έβαζαν ερωτικές ταινίες bdsm....
     
  4. τόσο εγώ.
    +1
     
  5. Και δεν σου φαίνεται με τέτοιο avatar....
     
  6. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    Μήπως να αυτοπεριγράψουμε άλλους? Μέρες τώρα γελάω με τον χρήστη πάθος_για_παρτουζοθείες
     
  7. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Λίγα με τον αγαπημένο μου χρήστη! Ετούτος και ο άλλος ο τάλας που ΕΧΕΙ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΕ ΤΑ ΒΥΖΓΙΑ είναι υπό την προστασία της green peace, της unesco και εμού του ιδίου!
     
  8. συνήθως η ανάγκη για εκ νέου αλληλοσυστάσεις, προκύπτει εφόσον αισθανθούμε πως παραγνωριστήκαμε, τι λέτε;
     
  9. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Εγω αν δε δω βυζι μεχρι ρωγα δεν παραγνωριστηκα με καμια!
     
  10. Χαιρετώ την ομήγυρη.
    Είμαι στρυφνός και σχολαστικός φιλόλογος,αριστούχος απόφοιτος κλασικής φιλολογίας του Τμήματος Φιλολογίας του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών και αυτό χαρακτηρίζει και συνυπογράφει και την bdsm χειροπρακτική μου σε μεγάλο βαθμό.
    Ηδονίζομαι να διορθώνω γραπτά άτακτων μαθητριών,να τους επιβάλλω συγκεκριμένη ενδυμασία η οποία δοξάζει την αισθητική της ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΕΝΩΣΕΩΣ ΓΟΝΕΩΝ "Η ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ" (ΓΕΧΑ)και να τηρώ την τάξη και την ηθική ολούθε γύρω.

    Είμαι αυστηρός και δίκαιος όπως αρμόζει σε κάθε σωστό εκπαιδευτή και δάσκαλο και επιβάλλω σωματικές τιμωρίες τις οποίες εμπιστεύομαι και θεωρώ αξιόπιστες και αποτελεσμάτικές εδώ και δεκαετίες..

     
    για εκείνες που δεν δύνανται να εγκαταλείψουν εύκολα την ονυχοφαγία

     
    ο πολίτης cane

     
    ο ισιωτήρας πλάτης

     
    για τις ασυμμόρφωτες

     
    για εμπέδωση

     
    για τυχόν εξυπνακισμούς

     

    για πολλαπλούς οργασμούς
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Έμαθα να χτίζω τείχη για να εμποδίσω κάποιους να μπουν στη ζωή μου.