Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αυτοσχέδια παιχνίδια (και πώς να τα φτιάξετε)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος Panacotta_of_Doom, στις 4 Νοεμβρίου 2006.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Απλα ισως λιγο προσοχη με την ποιοτητα των υλικων παιδες μην προξενησουν δερματοπαθειες κτλ κτλ
     
  2. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    μου αχαχαχαχαχαχα
     
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    ταιριαζει και η υπογραφη σου στην εικονα  
     
  4. myid_ant

    myid_ant New Member

    Απάντηση: Αυτοσχέδια παιχνίδια (και πώς να τα φτιάξετε)

    Η κατασκευή μαστιγίου από δέρμα (λεπτό ή χοντρό) είναι πολύ εύκολη. Έχω φτιάξει εγώ και με απλό δέρμα (σαν αυτό που κρεμούν χάντρες στο λαιμό) παίρνει λιγότερο από 1 ώρα, αρκεί να καταλάβεις την τεχνική. Το μαστίγιο μπορεί να έχει λαβή σχηματισμένη με την τέχνη του μακραμέ. Πληροφορίες για την τέχνικη αυτή υπάρχουν σε ένα μικρό βιβλιαράκι 'Η τεχνική του Μακραμέ' Νο10 από τις εκδόσεις εργανη (θέλει λίγη φαντασία, αλλά μπορείς να φτιάξεις πολλά). Έχει και πληροφορίες για κόμπους.
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αχ , Θεε μου το βυζι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
     
  6. nasmar

    nasmar Regular Member

    The Monkey Fist Ball Gag

    The Monkey Fist Ball Gag

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    λαστιχακια πατουσακια
    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. manossm

    manossm New Member

    Εχει κανεις ιδεα πως φτιαχνουμε εξοπλισμο για ponyplay ,πχ για σελα με αναβολεις κλπ.
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ω ναι. Εξαιρετική ερώτηση (αν και βλακώδης στη σύλληψή της). Χρειάζεσαι τα χέρια σου, μια πούτσα άνω των 5 εκατοστών, την (έμπρακτη) διαβεβαίωση της sub ότι θα σε αγαπάει για πάντα, ακόμη και μετά τον θάνατο, ασχέτως μεγέθους, ένα οποιοδήποτε πανάκι, εν είδει σέλας, αναβολείς είναι τα βυζιά της sub, ή τα κωλομέρια της (στηρίξου, αντέχει) και το μυαλό σου που ιππεύει.

    Απαραίτητη προϋπόθεση, να είνα μία υποφερτή γκόμενα, κατά προτίμηση κάτω των 65 κιλών, και να είναι εξαιρετικά ατίθαση και ταυτόχρονα γκαυλιάρα. Πρέπει να αγαπάει το σεξ και να είναι διατεθειμένη να κάνει τα πάντα για να ακούσει την μοναδική, ειλικρινή φράση, που μπορείς να ξεστομίσεις:

    "That will do, pig".
     
  10. female

    female Contributor




    Αν κάνει κάποιος άντρας πόνυ πλέι πάνω σε γυναίκα και μάλιστα κάτω των 65 κιλών και κάνει το αστείο να την καβαλήσει αφήνοντας σημαντικό από το βάρος του απάνω της, το πιθανότερο είναι πως οι σπόνδυλοί της θα πάθουν πολύ άσκημη ζημιά. Θα έχει μετά προβλήματα στην κίνηση, και ίσως όχι μόνο. Πιθανώς και πολύ σοβαρά, μέχρι αναπηρίας.


    Μόνιμες ζημιές και μάλιστα στη σπονδυλική στήλη για μια στιγμή καύλας; Πείτε με βανίλλα και συντηρητική -- διαφωνώ κάθετα.



     
  11. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Χαχαχα. Τα παίρνεις όλα πολύ στα σοβαρά. Παρά το γεγονός ότι είμαι εξαιρετικά δυνατή γιατί γυμνάζομαι πολύ (νάναι καλά ο Κύριος που μου έστρωσε τη γουνίτσα), θα επισημάνω την φράση κλειδί που δίνει ουσιαστικό νόημα στο ποστ μου:

    "και το μυαλό σου που ιππεύει"

    Απαραίτητη προϋπόθεση βέβαια, να έχει λίγο μυαλό. 

    Στο πρακτικό κομμάτι τώρα: μπορεί άνετα να ιππεύσει (το χρυσό μου) αν είναι ο μισός επάνω μου, με το τεράστιο όργανό του βολεμένο στην τρύπα της επιλογής του, και το μισό του βάρος να στηρίζεται στα γόνατά του. Το έχω κάνει άπειρες φορές, σας διαβεβαιώ ότι είναι μία θεσπέσια εμπειρία, τόσο που σχεδόν πάντα χρεμετίζω την στιγμή του οργασμού (Μου).