Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Alexkat, στις 1 Μαϊου 2013.

  1. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Και γιατί δεν σου πέφτει λόγος ....?
     
  2. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Γιατί είμαι βανίλλα καλέ, τι ρωτάς κι εσύ;  
     
  3. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Re: Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Η καλύτερη προσφώνηση είναι για τους άντρες Master ή το μικρό τους όνομα και για τις γυναίκες Αφέντρα ή το μικρό της όνομα. Ούτε εμένα όμως Μου πέφτει λόγος. Αν θα μπορούσα, δεν θα συμπλήρωνα τίποτα στα status. Τα βρίσκω όλα περιοριστικά.

    Το καλύτερο που έχω δει γραμμένο: Ο Κύριός Μου χαχαχα.

    Θα υιοθετήσω αυτό. Η Κυρία Μου.

    Παιδιά μια απορία που την έχω καιρό και έχω ξαναρωτήσει αλλά κανείς δεν Μου απάντησε. Γιατί στις επιλογές προφίλ, ενώ το Domme υπάρχει στο status ως επιλογή, λείπει από το looking for ως επιλογή; Υπάρχει κάποια τεχνική παράλειψη ή άλλος λόγος ;
     
  4. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Για να είμαι ειλικρινής, το "Αφέντρα" μου φαίνεται εντελώς...πώς να το πω τώρα για να μην θίξω;
    Ας μην πω τίποτα καλύτερα. 
    Σε γενικές γραμμές συμφωνώ μαζί σου στα περισσότερα. Ευτυχώς υπάρχουν και άτομα σαν και σένα.  
     
  5. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?


    Βλάχικο ; Χωριάτικο ; Πες το. Εμένα η μία προ αμηνομεύτων δεν με φώναζε ποτέ με το όνομά μου, μου είχε βγάλει ένα ψευδώνυμο που μάλιστα το έλεγε δημοσίως και μερικοί γελούσαν. Δεν είχα ακούσει ούτε μια φορά το πραγματικό μου όνομα. Those were the days...γεια σου ρε παιδί ό,που κι αν βρίσκεσαι, τουλάχιστον είχαμε πλάκα.
     
    Last edited: 3 Μαϊου 2013
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?


    Master Τάκης.
     
  7. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Όχι.
    Δεν θα το πω,γιατί δεν έχω καμιά όρεξη να τσακώνομαι με όσους/ες παρεξηγηθούν.
    Ίσως σου το πω καμιά μέρα σε πμ.
     
  8. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?


    Κύριος Τάκης χαχαχα, φαντάζεσαι ; Να σε στείλει για task και να πεις μου είπε ο Κύριος Τάκης να σας πω...
     
  9. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Ούτε αν σε ικετεύσω ;
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?



    Η Κυρία Μαρία ήταν πολύ κουρασμένη σήμερα λόγω δουλειάς.

    Την έβριζαν οι γέροι επειδή καθυστερούσε στο ταμείο.
     
  11. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?


    Ου μπλέξεις με ταμία. Μετά από την απομάκρυνση από το ταμείο ουδέν λάθος αναγνωρίζεται.
     
  12. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Τι άτιμος είσαι, χτύπησες ευαίσθητο σημείο τώρα.
    Θα κρατήσω χαρακτήρα. Όχι.