Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφήστε το μυαλό σας ελεύθερο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mind'n'Flesh, στις 12 Δεκεμβρίου 2014.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

  2. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Πάντως, ασχέτως από το θέμα του νήματος, όταν διαβάζω τον τίτλο, δεν μπορώ παρά να σκεφτώ πώς είναι δυνατόν μερικοί άνθρωποι να αφήσουν ελεύθερο κάτι το οποίο δεν διαθέτουν.
     
  3. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Αχ... μια ακόμα φορά που μιλάς και με προλαβαίνεις καλή μου μαυρουλα.
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Θεατρικό δρώμενο, παιχνίδι με πάθος, πληρότητα έκφρασης, ιδρώτα αίμα και βογκητά, σκηνή (θεάτρου όχι κάμπιγκ), σκοινί, αυτοσχεδιασμό, συζήτηση σε βάθος, deja vu και στο τέλος της διαδρομής σαδομαζοχιστικό έρωτα.

    Σπουδαίο νήμα @Mind'n'Flesh  
     
  5. Lefi

    Lefi New Member

    Λοιπόν καταρχάς όσοι έδωσαν απάντηση σχετική με φαγητό, τιμωρία να μην δουν το εννιάμισι εβδομάδες για μμμμ εννιάμισι εβδομάδες,  .

    Σοβαρά τώρα, γυμνός, ταπείνωση και εξευτελισμός,ανατριχίλα, trampling ειδικά στο πέος μου.
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Asphyxiation...
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Παραδοξότητα και τελετουργία συνάμα.
    Μετά από ένα έντονο session, θα πάρω το pet με στοργή, θα το κάνω μπάνιο, θα φροντίσω τις πληγές του και θα το πάρω αγκαλιά...
     
  8. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    καθισμένη στο τραπέζι, ακινητοποιημένη, κλειστά μάτια....και την ταΐζω
     
  9. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ...Ο Παντελίδης.  
     
  10. αν αγαπάτε το βδσμ, αφήστε το μυαλό σας ελεύθερο. αν φύγει κι επιστρέψει, μη το ξαναφήσετε. αν όχι, δεν το είχατε ποτέ  
     
  11. κοκκινο βελουδο......μαυρο λατεξ ...κερια αναμενα........χειροπεδες.....χαμογελο κοκκινο κραγιον δυχτιοτο καλσον μποτες μεχρι το γονατο.......
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor