Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφιερώσεις!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Μαϊου 2007.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

    Ε να της αφιερώσω άλλο ένα αν είναι τόσο τυχερή όσο λές.... από τους φλώρους τους Green Day

     
  2. Δε της αφιερωνεις αυτο καλυτερα;; Ποιο πολυ θα το εκτιμησει νομιζω :Ρ Εκτος κ αν δεν ειναι εκεινη που φανταστηκα φιλε μου οποτε μετα δεν ξερω.
     
  3. seduced mind

    seduced mind Guest

    Το κομμάτι του Ιγκυ και των Στουτζες της το έχω στείλει σε μηνυματάκι.... Νομίζω πρέπει να ήταν το πρώτο που της έστειλα... αφού όμως μου είχε δείξει πως θα είμαι η επιλογή της...
     
  4. Α ομορφα  
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Xαίρομαι που εγκρίνεις.... Μπορώ για τα επόμενα 2,5 χρόνια κάθε ημέρα να της αφιερώνω και ένα κομμάτι για το femdom.... αλλά θα το κάνω πριβέ αυτό να είναι λίγο ξεχωριστό....  
     
  6. Και εγω πιστευω οτι το καλυτερο αυτο θα ταν. Ελα υπαρχουν τοσα πολλα; Χμ.. τι να πει κανεις
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ναι και αν για τα επομενα 2,5 χρόνια δεν παρουσιάσω 912 τραγούδια που θα έχουν στοιχεία femdom ή βάλω το ίδιο κομμάτι θα με τιμωρεί....  
     
  8. χαχαχαχα ναι ε;; Τι στο καλο συμφωνια με το διαολο εκανες;; Μου φαινεται την πατησες
     
  9. seduced mind

    seduced mind Guest

    Μπα κρυφομαζόχα είμαι και έψαχνα να βρω δικαιολογία για να τις αρπάζω....      
     
  10. χαχαχαχααχααχαχαχαχαχα αυτο μπορω να το πιστεψω :Ρ
     
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

    Η αγαπημένη μου ρήση στο Femdom για υ είναι να μάθει τους κανόνες σαν επαγγελματίας για να τους σπάει σαν καλλιτέχνης....  
     
  12. Φανταζομαι ομως πως ο καλλιτεχνης ειναι ετοιμος να υποστει και τις συνεπειες της "καλλιτεχνιας του" ε;