Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφιερώσεις!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Μαϊου 2007.

  1. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    Να που συμφωνούμε λοιπόν  
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

  3. seduced mind

    seduced mind Guest

  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Aυτό για τη Σαλόνικα...... Ναι τότε γνώρισα τη Σαλόνικα πρώτη φορά στη ζωή μου.....

     
  5. Φαντάζομαι λοιπόν σου άρεσε η πόλη μου...!!!
    Υ.Γ. εχεις οιστρο σημερα βαζεις πολυ ωραια κομματια!!
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Πρέπει να είναι χωρίς να το ξέρω η μοναδική ημέρα στην ιστορία της Θεσσαλονίκης που φράκαρε από κόσμο.... Να σου πω την αλήθεια είχα ταλαιπωρηθεί γιατί μετά τη Συναυλία έπρεπε να πάω από το λιμάνι στη Χαριλάου και δεν θυμάμαι πόσο είχα περπατήσει αλλά θυμάμαι περπάτησα πολύ...... πάρα πολύ..... και με αυτό θα σε καληνυχτίσω.....

    Υ.Γ Δεν έχεις δει τίποτα ακόμα.... Στην ηλικία σου όλα μου τα λεφτά γινόντουσαν βινύλλια στο Happening 7+7 και στο Rock city....

     
  7. Να σαι καλα, σε ευχαριστω!!
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

  9. seduced mind

    seduced mind Guest

    Lady of winter.....

     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Μία η ώρα Καληνύχτα καληνύχτα.....

     
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

    Για Εσένα....