Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφιερώσεις!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Μαϊου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και επειδή δεν είσαστε αρχαίες...Μην παίζετε με τις Πυραμίδες γιατί υπάρχει και η κατάρα της Μούμιας χαχαχα...   
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    παρε ενα τραγουδακι για να μαθεις με ποια μιλας .. δε μασαω απο σφιγγες εγω  
     
  3. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Πορνογερε βγαλτα ολα και βουτα.
    Εγω θα χαζευωωωωω
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τώρα θα σου λεγα εσένα...Φοράω γυαλιά και καμπαρντίνα...μετά εδώ που είμαι έχει γαμώ τους ίσκιους  
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ΓΑΜΩΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ LIKE !!!             
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το πορνόγερε κράτα το...γιατί αν ποτέ με δεις...θα είμαι μόνο γέρος και το πορνό το ξεχνάς..και σίγουρα δεν θα χάσω εγώ κουκλί μου...Τσίμπα κι εσύ αυτό...



    Και το in my glass coffin iàm waiting...Βγάλε το από το song... 

    Νομίζεις ότι είχα βουτήξει με μαγιό? ... Και εδώ σταματάω γιατί είμαι γέρος αλλά κύριος  
     
  7. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Καλα λεω οτι κι εσυ απέθαντο εισαι.βρεεε δε με ακους οταν λεω οτι είμαστε γεννημένοι ο ενας για τον αλλον ΤΕΛΟΣ ( το λεει και η νεαρα σκυλοτραγουδιαρα)
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σου έχω και σένα νοιάσου...χαχαχα

     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Xaxaxa σταχτούλα εγώ γεννήθηκα πολύ πριν από σένα και όταν έτρωγες αυγά είχα ήδη και χοληστερίνη και ζάχαρο...Κούλαρε χαχαχα....Εγώ είμαι γεννημένος για την πάρτη μου και εσύ για την δικιά σου...χαχαχα...  

    Μόνο το ότι η σκυλοτραγουδιάρα είναι νεαρά, δεν μου κάνει...Και μην τα πάρεις, γιατί το ήθελε το οπίσθιο σου χαχαχα...

     
    Last edited: 1 Αυγούστου 2014
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    παμε λιγο πιο πισω τωρα.... Μην ανησυχεις ομως εχει συνταξιοδοτηθει το λολιτακι το καημενο απο οταν πατησε τα 18..... :Ρ
    δε νοειται λολιτα ανω των 18 αλλως τε  
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Πιο πίσω ακόμα? Θέλεις να πεις όταν πήγαινα Πανεπιστήμιο...



    Εγώ από 45 και κάτω το θεωρώ παιδεραστία...18αρα ούτε για μαλλί της γριάς δεν θα την πήγαινα...χχαχαχα  
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ωραιες εποχες ε;;; αχ..... αυτο το κομματι μου αρεσει τοσο πολυ... το χω ακουσει μετρημενες φορες... ομως το απολαμβανω πολυ....