Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφιερώσεις!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Μαϊου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Απλά απίθανο...εγώ το άκουγα με τα φιλαράκια στη La Rocka στην Καστέλλα μόλις είχα πάρει το δίπλωμα οδήγησης...Ο πρώτος στην παρέα 18αρης...Πηγαίναμε για ροκογκομενάκια...Τέλειες εποχές...Α ρε πούστη γέρασα στ'αλήθεια...αλλά ακόμα ροκάρουμε που και που με εκείνους τους δυο αλητάμπουρες...

    και αυτό επίσης...

     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ αν πηγαιναμε ποτε στα δικαστηρια με εκεινον τοτε κ ειχαμε εσενα εκει καπου θα ακουγαμε "ενισταμαι" συνεχεια
    επειδη σε συμπαθω ομως παρε αυτο, και ας ειναι αργεντινικο . Τe quiero tanto
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ επιστρέφω στο νερό μου...Θα τα πούμε ύστερα αν δεν χαθώ στις σκέψεις μου...Άσχετο το συγκεκριμένο αλλά απίθανο...

     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    τωρα με πας αλλου...........   Το μπανιερο σου -η και οχι- και στην παραλια ακολουθω και εγω με αυτο (αν και δεν ειμαι φαν του ροζ)
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μην μου λες αργεντίνικο γιατί μου θυμίζεις την Virginia La Gatita...Μεγάλη ιστορία...Μέχρι και ταγκό με το τριαντάφυλλο στο στόμα με έμαθε να χορεύω...

    Ενίσταμαι σπάνια στα Δικαστήρια...Τις έχω ήδη έτοιμες τις ενστάσεις και τις καταθέτω πριν από την εκφώνηση των μαρτύρων χαχαχα...
    Άιντε και καλή μας συνέχεια...Και το λέω και σε σένα σταχτούλα γκαζιάρα σήμερα...

     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ούτε εμένα μου αρέσει το ροζ...το βρίσκω πολύ αδερφιλέ...τη φούστα μου τη γουστάρω μαύρη η το χειρότερο μωβ, άντε κίτρινη χαχαχα. Κάτσε να βάλω και song για να μην βγω εκτός νήματος...

    Επειδή κάποια με είπε απέθαντο...

     
  7. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    αγαπημενη μουσικη επενδυση .....
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Έτσι για να φτιάξω το κέφι σε εκείνο το πεφταστέρι μου το παραπονιάρικο την @Victoria_ash ...Τα λέμε μετά...



       Φιλούμπες και τουλούμπες...Και στα δυο σας...Στον αέρα εννοείται...χαχαχα    
     
  9. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member


    μεσα μου εισαι...οπου κι αν εισαι
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Και κλαμα η κυρια... παρορξυσμος, υστερια.... στην αρενα μαζι της.... να χτυπιομαστε να βγαζουμε τα πνευμονια μας ουρλιαζοντας τους στιχους....

     
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.


    Αυτο το κομματι παντα με θλιβει λιγο.... Αλλα το απολαμβανω απιστευτα... Εχει κατι απο εμενα μεσα του.
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Kαι μου θυμισες ενα πολυ αγαπημενο κομματι, νοσταλγικο κ αυτο με τη σειρα του, για αυτο και στο αφιερωνω φιλε @peleas