Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφιερώσεις!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Μαϊου 2007.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

  2. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    It's funny cause it's true.
     
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    'Tis!  
     
  4. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Gabriel 's Oboe  
     
  5. iolanda

    iolanda Contributor

    Εμένα έτσι κάνει και η σκύλα μου.
    Κοιμάμαι και ανεβαίνει και κοιμάται επάνω μου . Καλά την λέω γατόσκυλο .

    (Μάλλον είναι λίγο κακομαθημένη  )
     
  6. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Το θέμα εδώ δεν είναι που κάθεται επάνω της, η δική μου δεν κάθεται γιατί με αγαπάει μεν δεν θέλει να παίρνω πολύ θάρρος με οικειότητες δε. Το θέμα είναι ότι σε όποια ψυχολογική κατάσταση κι αν είσαι αυτή θελει να γίνεται το δικο της.
    Εμενα ας πούμε με έχει εκπαιδεύσει έτσι ώστε όπως και να είμαι ψυχολογικά πρέπει από τις 9 μέχρι τις 11 περίπου το βράδυ να παίζω μαζί της γιατί αλλιώς αρχίζει τον ψυχολογικό πόλεμο με γκρίνια και επίμονο κοίταγμα μέσα στην ψυχή μου μέχρι να λυγίσω.

    Υ.Γ. εντάξει δεν κάνουν όλες οι γάτες έτσι αλλά την έχω κι εγώ κακομαθημένη. Πολύ.
     
  7. iolanda

    iolanda Contributor

     
     
  8. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Ο δικός μου γάτος μάλλον είναι σκυλος με μορφή γάτας, δεν εξηγείται αλλιώς.
    Μπαίνω στο μπάνιο και με περιμένει απ'έξω μέχρι να βγω. Αράζω στον καναπέ έρχεται τρίβεται, καταλαβαίνει την κούραση μου και ξαπλώνει επάνω μου με χουρχουρητά και χάδια και αντιλαμβάνεται την πρόθεση μου και αν θα τον μαλώσω από τον τρόπο που θα σηκωθώ ή θα φωνάξω το όνομά του  
     
  9. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Το καθένα έχει τον χαρακτήρα του.  

    Και η δικιά μου μωρέ έχει καλά στοιχεια αλλά έχει και τις ιδιοτροπίες της.
    Την λατρεύω όπως και να είναι.  
     
  10. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    @Mystique για καλό φθινόπωρο στεφάνι μου.  
     
  11. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    @kinvara  

    (Θα ηδονιζόμουν κι εγώ έτσι, αλλά πρώτον δεν έχω πιάνο και δεύτερον, αν δεν έρθει χειμώνας, το χειλάκι μου δεν το σκάω.
    Χειμωνιάτικο το στεφάνι σου γαρ..)
     
  12. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Ε όχι και καλό χειμώνα από τώρα. Και το καλό φθινόπωρο υπέρβαση ήταν στεφάνι μου. Αλλά δε σε φοβάμαι. Είσαι παντώς καιρού και ας προτιμάς τον Χειμώνα.