Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βαδίζοντας σε νέους δρόμους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Rotoras, στις 20 Μαϊου 2021.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Και μη χειρότερα  
     
  2. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Ακολουθεί κείμενο σκέψης, αλήθειας και συμπερασμάτων με δόση χιούμορ. Όχι τίποτα άλλο, μην παρεξηγηθείτε.
    Να σημειώσω ότι έχω τσεκάρει πολλά προφίλ για να δω συνδυασμούς τίτλων, αναζητήσεων κτλ.

    Διάβασα ένα θέμα και διαπίστωσα ότι οι Top είναι προτιμότεροι σε διάφορα από τους Dom και τους Master. Aν ο Top γαμάει μόνο γυναίκες, δεν τον τρώει
    κουμαντάρει μόνο γυναίκες, δέρνει μόνο όταν βγει στην πορεία ρίχνοντας και τρώγοντας, δεν πάει με τους υπόλοιπους άνδρες
    παρά μόνο για να πίνει καφέ αράζοντας ως αρσενικό ή καταπίνει χιλιόμετρα με την μηχανή του, τότε θα το κρατήσω.
    Αλλιώς δεν μου αρέσει ούτε το Top. Το θέμα είχε απορία, για ποιο λόγο οι sub/slaves δεν οδηγούνται σε ανεύρεση των δύο τελευταίων
    που ανέφερα αλλά προσεγγίζουν αρκετές φορές τους Top. Δεν είναι θέμα κλίμακας η βαθμίδας αλλά ευθυνών οι τίτλοι από ότι διαπίστωσα
    κι αυτό είναι ακμαίο κι ανδρίκιο. Για'μένα είναι εύκολη η απάντηση αν και λίγο-πολύ καλύφθηκε από τα αγαπητά μέλη.

    Θέλει η άλλη να τον φάει ρε παιδί μου χωρίς να κάθεται να ψάχνει τι και πως. Βλέπει ένα προφίλ Top και αφού κάνει τις αναγωγές της
    σκέφτεται αυτή η κατηγορία έχει βασική γραμμή το γαμήσι -άρα μπορεί να το υποστηρίξει- και νέτα σκέτα η κυρία.
    Ούτε ζαλάδες για ευθύνες κι υποχρεώσεις μετά, θα ξεσκιστεί, θα φάει και το ξύλο της και θα πάει πίσω στην ζωή της αλλιώς θα συνεχίσει
    κι ότι γίνει μιας που ο Top δεν την τσεκάρει στα υπόλοιπα και την μανουβράρει μόνο σε αυτά τα θέματα.
    Οπότε η γυναίκα κοπανάει ένα sub/slave/bottom στο προφίλ και κόβει βόλτες.
    Female Top δεν είδα, έχει; δεν νομίζω για να μην καρφωθεί η γυναίκα ότι θέλει ηγετικό γαμήσι και ηγετική κλωτσοπατινάδα ταυτόχρονα.
    Θέλει τελικά ρε παιδί μου την υποταγή του το θηλυκό, πως να το κάνουμε; Μικρογραφία της κοινωνίας το σάιτ.

    Εδώ θα κάνω μια παρένθεση για τους Masterαφεντάδες, που διάβασα αλλού ότι κάποιες φορές χαρτζηλικώνονται.
    Αν η άλλη είναι στην ολική υποταγή, τότε τι θέλει και φωνάζει; ρίξτα κυρά μου να τελειώνουμε. Δεν φτάνει που ο Master σε έχει πλήρη αγκαζέ σε όλα.
    Αυτό δεν ήθελες; αυτόν τον ρωτάς πως νιώθει; σαν παντρεμένος. Αρχίζω και πιστεύω ότι οι Master ολοκληρώνονται στην πράξη
    και μόλις φάνε την άλλη στην μάπα σε όλα, τότε ουσιαστικά γίνονται Master. Τότε γίνεται το διδακτορικό.
    Οι παντρεμένοι της καθημερινότητας είναι εν δυνάμει Master τελικά. Γι'αυτό ο άνδρας αυτής που περιγράφω δεν την πηδάει
    σε λίγο θα την κοπανάει κιόλας ενώ στα έξοδα του σπιτιού την έχει να προσφέρει κι αυτή αν κι έχει μαρούλι. Βαδίζει στο μαστεριλίκι κι αυτός.

    Κάτι Dom και κάτι Mistress τώρα, είναι οι μεν πρώτοι με το ένα πόδι βάρκα και το άλλο στεριά οπότε δεν προτιμούνται εύκολα
    δεν είναι εντελως ξεκάθαρο το εύρος τους, μοιάζουν λίγο με πρίγκηπες, δηλαδή ούτε βασιλιάδες, ούτε μαχητές.
    Οι δεύτερες από την άλλη, θέλουν με την εμφάνισή τους και μόνο να χορεύουν όλοι κλακέτες. Σιγά ρε, γυρίστε πλευρό για νάνι.

    Γι'αυτό κυρίες μου να προτιμάτε τους Top ή τους Master. Οι πρώτοι θα σας πηδάνε ωραία και θα σας κοπανάνε αν βγει στην πορεία και μετά δρόμο
    μέχρι την επόμενη φορά ενώ οι δεύτεροι έχουν βαρύ κι εξ ολοκλήρου φορτίο οπότε τραβάνε λούκι.
    Αν το δούμε κι αλλιώς, πόσο ωραία να γαμάει ο Master την ίδια αν την τρώει πολύ στην μάπα και του πρήζει τα συκώτια; θα βαρεθεί.
    Άφήστε που τους επαινούν τόσο πολύ με διθυράμβους που οι άνθρωποι δεν θα προσπαθούν καθόλου πια. Σχεδόν τους απονευρώνετε ρε κορίτσια.
    Ξέρετε -κι αν δεν το ξέρετε σας το γνωστοποιώ- ο στρέιτ άνδρας έχει σε μεγάλη εκτίμηση το εγώ του οπότε ριλαξάρετε και μην πνίγετε τέτοια αρσενικά.

    Τίποτα, τίποτα...σε τελικη ανάλυση Top και ξερο ψωμί για ποιοτικό γαμήσι και αμοιβαίο -ή μη αμοιβαίο- ξύλο. Το κρατάω αν πληρεί ότι γουστάρω!

    (τόνους έβαλα, άκρη βγαίνει, ελπίζω να μην χαλάσει η μορφή κειμένου όταν γίνει έντιτ από τον μοντ, οπότε το ποστάρω)
     
    Last edited: 26 Μαϊου 2021
  3. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Μα εσυ είσαι ταλέντο! Μπράβο που τα κατάλαβες όλα τόσο καλά! Τα πιάνεις γρήγορα. #not
     
  4. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

  5. rolling_potato

    rolling_potato New Member

    Switch straight
     
  6. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Το οτι στους κανονες υπαρχει και η πωληση σκλαβας /ου που το βαζεις  αν θες την νοικιαζεις κιολας αρκει να στην γυρισουν φουλ βενζινη οπως την πειραν
     
  7. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Εμένα αγαπητή πατατούλα, μου αρέσει να είναι λάσκα η άλλη κι ότι βγει. Αν έρθει και με παρακαλάει να την δείρω
    σημαίνει ότι δεν προηγούμαι εγώ αλλά τα γούστα της. Δεν είμαι εργαλείο, είμαι άνθρωπος και κατ επέκταση δια-χειριστής.
    Πρέπει να με πείσει ότι θέλει να την δείρω εγώ, όχι κάποιος, λίγο δύσκολο, έτσι; μου αρέσουν αυτά εμένα. Σπάω χαρακτήρες χρόνια.
    Αλλιώς ας πάρει βούρδουλα να δέρνεται μόνη της.
    Σε αυτή την περίπτωση λοιπόν, δεν έχει ξυλαράκι. Μόνο γαμήσι θα φάει και άσχημη ξεπέτα κιόλας. Πρέπει με κάποιο τρόπο να διασφαλίσω την υπεροχή μου.
    Ο σκοπός είναι φεύγοντας μετά από σωστή συνάντηση, να θέλει να γυρίσει όχι επειδή πέρασε καλά αλλά επειδή κάτι στερήθηκε, κάτι δεν πήρε.
    Τόσο όσο να τσαντιστεί γλυκά όμως για να ξανάρθει.
    Γι'αυτό δεν είμαι του πολύ σκληρού ξύλου. Μπαίνω στο μυαλό τους. To κάνω χρόνια. Τώρα θα ασχοληθώ με το bdsm.
    Έτσι πάει. Εξάλλου αποδεικνύω αυτά που πράττω. Μονίμως βγαίνω από πάνω. Αν είναι ανωμαλία αυτό, την γουστάρω.
    Το θέμα λοιπόν είναι να φέρεται φυσιολογικά. Αν διακρίνω τη παραμικρή προσποίηση, όλα σταματούν.
    Γι αυτό άλλωστε και έχω πέραση. Τις έχω μονίμως σούζα χωρίς καν να τους το λέω. Τέλεια απαξίωση.
    Το Switch straight καλό φαίνεται αλλά αφορά μόνο το ξυλίκι που είδα κι υπογράμμισες.
    Θέλω κάτι που να αναφέρεται σε όλη την δραστηριότητα.
    Αν βάλω Switch straight, δηλώνω ότι τον παίρνω κιόλας; θέλω πάγιο τίτλο. Ξεκάθαρο.
     
    Last edited: 26 Μαϊου 2021
  8. RedBlossom20

    RedBlossom20 Μίου Δίου

    Τι;...
     
  9. Grim_Fandango

    Grim_Fandango Symbiosis with Voltaire

     

    Όχι μπράβο.
     
  10. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Εννοείς να την γυρίσω εγώ όπως την πήρα.
    Το περίμενα ότι θα γίνονται κι αλλαξοκωλιές. Ευχαριστώ για την πληροφορία. Δεν με ικανοποιεί όμως αυτό. Πόσο μάλλον ο χρηματσμός.
    Δεν θα μου φανεί απίστευτο αν μάθω ότι κάποια ή καποιος πληρώνεται για υπηρεσίες και το παίζει αγνό μέλος. Προτιμότερη η μέριμνα-φροντίδα.
    Θα με ξενέρωνε αλλιώς διότι αφαιρώντας όλο τον αυθορμητισμό, την φυσιολογική ροή κτλ, τι να την κάνω την άλλη;
    να μου το παίζει υπεραξία οτι τα έσκασα για το τομάρι της; και μόνο που θα το σκεφτεί, θα ενοχληθώ.
     
  11. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Μου αρέσει που αντιδράς. Δεν έχεις πυγμή αλλά παρόρμηση, ακούσια γενναιότητα και τσαγανό.
    Δεν βαριέσαι; από το τίποτα κι αυτά καλά είναι.
    Σε φαντάζομαι να περπατάς ξυπόλητη σε 30 μέτρα αναμμένα κάρβουνα μέχρι να έρθεις στο τραπέζι μου για να πιούμε καφέ.
    Θα στήσω μόνο το σκηνικό. Τα άλλα τα θέλω φυσιολογικά.  
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εγώ, να σας πω την αμαρτία μου, βρήκα το κείμενο διασκεδαστικό και πάνω απ' όλα εξαιρετικά ενδιαφέρον· ακριβώς λόγω των παρανοήσεων των εννοιών από τη μεριά του συγγραφέα.

    @Rotoras Αυτό το assessment προήρθε σύμφωνα με αυτά που έχεις καταλάβει διαβάζοντας το forum ή από προσωπικές επικοινωνίες με άτομα του forum?
     
    Last edited: 26 Μαϊου 2021