Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος xrysopsari, στις 15 Αυγούστου 2009.

  1. Syrah

    Syrah Contributor

  2. zou

    zou

    Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

    looool  
     
  3. artemida

    artemida New Member

    Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

    Μηπως το πρόβλημα δεν είναι ο σεξουαλικος προσανατολισμός σου? Βλέπω έχεις μεγάλη ανάγκη να βάλεις ''ταμπέλα'' στον εαυτό σου, να ανηκεις σε μια κατηγορία. Δεν είναι αυτό απο μ΄νο του πολύ συντηρητικό? Για σκέψου το λίγο..
     
  4. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

    Αν και η "κατηγοριοποίηση" είναι κυριώς γι' αυτούς που έχουν προσδιορίσει/κατασταλάξει από μόνοι τους τον εαυτό τους, θα 'λεγα female switch bisexual.
     
  5. reigngs

    reigngs New Member

    Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

    Είσαι αρκετά νέα για να βάζεις τέτοιους προβληματισμούς στο μυαλουδάκι σου. Συνέχισε την ζωή σου, με τον ίδιο ενθουσιασμό και το ίδιο πάθος που έχεις και τώρα και μόνη σου θα ανακαλύψεις σε ποια κατηγορία ανήκεις, εάν φυσικά συνεχίζεις να πιστεύεις ότι πρέπει υποχρεωτικά να ανήκεις σε κάποια.
     
  6. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    λολ στην κατηγορια και γαμω τα παιδια (παντως ετσι πως το θετεις το ζητημα, με το συμπαθειο αλλα ντομα εισαι χιχιχι)
     
  7. slave_lina

    slave_lina New Member

    Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

    Female Perv θα απαντήσω και γω!
     
  8. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Re: Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

     
     
  9. Dark_passion

    Dark_passion Regular Member

    Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχυση!

    Υπάρχουν πολλές κατηγορίες στις οποίες εμπίπτουν τα όσα αναφέρεις, χρυσό ψάρι. Το switch σου ταιριάζει γιατί σου αρέσει και η κυριαρχία και η υποταγή, όπως και ο σαδισμός και ο μαζοχισμός. Αν απολαμβάνεις ιδιαίτερα το σπέρμα, μπορείς να χαρακτηριστείς cumslut ("τσούλα του σπέρματος"). Εφόσον αγαπάς τα ομαδικά ερωτικά παιχνίδια, μπορείς άνετα να θεωρηθείς swinger. Το ότι σου αρέσει η συνουσία σε δημόσιο χώρο σε κάνει πιθανόν επιδειξία (σου αρέσει να σε βλέπουν ή έστω η πιθανότητα ότι μπορεί να σε δουν).

    Είναι κατανοητό ότι όλα αυτά τα διαφορετικά "βίτσια" μπορεί να σου προκαλούν σύγχυση ως προς τη σεξουαλική σου ταυτότητα. Ωστόσο, δεν είσαι η μόνη που έχεις ποικίλες και ίσως αντιφατικές προτιμήσεις. Πιστεύω ότι αυτό συμβαίνει συχνά στους ανθρώπους οι οποίοι παραμένουν ανοιχτοί και δεν καταπιέζουν τα συναισθήματα και τις φαντασιώσεις τους. Με την πάροδο του χρόνου ανακαλύπτουν όλο και περισσότερες πτυχές του εαυτού τους κι αυτό αποτελεί σημάδι εσωτερικής δύναμης και ψυχικής υγείας!
     
    Last edited: 31 Αυγούστου 2009
  10. sickpuppy

    sickpuppy New Member

    Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

    ωραίο πράμα η αναζήτηση και συνήθως σκοπός της είναι η εύρεση απαντήσεων (βαθυστόχαστο το ξέρω...). Σε πολλές περιπτώσεις η πρακτική της ωμής βίας (brute force anyone???) είναι και η μοναδική που μπορεί να οδηγήσει κάπου αλλα κάποιες φορές αντί να οδηγεί σε απαντήσεις μπορεί να οδηγεί σε σύγχηση  

    cheers,

    puppy...
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

    μάλλον το θέλγητρο κάθε διεστραμένα υποτακτικού άνδρα (τουλάχιστον .. )
     
  12. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Βοήθεια είμαι σε σύγχηση!

    Κοίτα, η δική μου "Χρυσή Περίοδος Τσουλοπρέπειας" ήταν από τα 17 ως τα 22 μου.... Τότε έκανα ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Μετά έκανα σχέση.