Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βρίσκομαι στον σωστό χώρο;ΙΙ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 2 Ιουνίου 2008.

?

Βρίσκομαι στον σωστό χώρο;

  1. Ναι

    15,0%
  2. Όχι

    10,0%
  3. Δεν υπάρχει σωστό ή λάθος

    75,0%
  1. Syrah

    Syrah Contributor

    Ποιο το άσμα;
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    .....Μέρος του
     
  3. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Λυπαμαι που εχασα τον καυβγα. Κριμα που δεν ειμουν στον υπολογιστη, αλλα εχουμε και ζωη εξω απο το φορουμ. Και τωρα ποτε δεν θα μαθω τι εγινε, ποιος ειπε τι, αν τουλαχιστον ειχε καποιο χιουμορ η αν ηταν καθαρα αλληλοσπαραγμος... 
     
  4. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Δώρα συμφωνόντας με τα πιο πάνω, ήθελα να σε ευχαριστήσω για το ποστ στο οποίο μου απαντούσες στο ομώνυμο νήμα.
    Αρκετά πράγματα με έβαλαν σε σκέψεις, είχα κάποιες απαντήσεις αλλά δεν επιθυμώ να συνεχίσω να ασχολούμαι με το συγκεκριμένο θέμα πλέον.
    Απλά να σ ευχαριστήσω ήθελα.  

    ¨Εκλεισε το νημα πριν προλαβω να σου απαντησω.

    Αν κανεις το κοπο να κοιταξεις πιο πανω στο ιδιο νημα θα δεις άλλη μια ερώτηση του Ηλία :
    Άσχετα με τις προθέσεις που πιθανόν είχες γράφοντας το θα σε ευχαριστήσω που είχες την διάθεση και το χρόνο να προσπαθήσεις να διορθώσεις την όπως θεώρησες αδυναμία μου να κατανοήσω τι ρωτά ο Ηλίας. (Αν δε ο στόχος ήταν απλά να "μου την πεις" και κάτι τέτοιο σε κάνει να νιώθεις καλύτερα θεώρησε πως μου την είπες - αν όχι συγνώμη για την παρανόηση απλά δεν ήθελα να νομίσεις πως σε αγνοώ)  

    Από μένα στο συγκεκριμένο νήμα και παράγωγα του καλή συνέχεια.
     
  5. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Βρίσκομαι στον σωστό χώρο;ΙΙ

    Γιατι να "στην πω" και να μου "την πεις" και να μας "την πει" και μετα να "την πουμε" ολοι μαζι σε αυτους που μας "την ειπαν". Τι βιολι ειναι αυτο που τα περνουμε ολα ως προσωπικες αιχμες , δεν μπορω να καταλαβω!!!!
    Εγραψα παραπανω οτι οποιο ποστ και να ξεψυρισω εδω μεσα, αν θελω θα βρω κατι που να μου "την λεει".
    Το φυσιολογικο ειναι οτι δεν μου "την λεει" αυτος, αλλα οτι εγω εχω προβλημα και νομιζω οτι ολοι ασχολουνται μαζι μου λες και ειμαι το επικεντρο της ζωης τους.
    Και σε καποιο αλλο ατομο καποια στιγμη νομιζα οτι εκανε καπου λαθος και της το ειπα, αλλα δεν θεωρησε οτι της "την ειπα". Αντιθετως ηταν ευγενεστατη.
    Γιατι παντα πρεπει να υπαρχει κατι αλλο πισω απο αυτα που γραφουμε?
    Γιατι ειμαστε καχυποπτοι σε οτιδηποτε διαβαζουμε?

    Και ναι, καποιες φορες οντως υπαρχουν οι σποντες, απο ατομα που γνωριζονται ομως και μπορουν ν'αντιληφθουν κατα που πεφτουν τα βελη. Απο ατομα εντελως αγνωστα ομως, ειναι κουτο να υπαρχουν τετοιες υπονοιες.

    lara, δεν εχω τιποτα μαζι σου, ουτε καν σε ξερω. Μια φορα μονο μιλησαμε περισυ στο τσατ που μου ζητησες συγγνωμη για καποιο θεμα και το εκτιμησα. Περαν αυτου δεν νομιζω να υπαρχει λογος να στραβωνουμε με το καθε τι. Δεν εχουμε να μοιρασουμε τιποτα απολυτως. Ουτε αδυναμια κατανοησης θεωρω οτι εχεις, ουτε δασκαλα ειμαι να διορθωνω τα γραπτα εδω μεσα. Απλα θυμησα το βασικο ερωτημα του Ηλια . Απαντησα κι ολας στο ερωτημα σου οπως ειδες.

    Οπως καταλαβαινεις περιττευαν τα της παρενθεσεως.
     
  6. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Δεν μου αρέσει να κάνω λάθη !​




    Αλλά δεν υπάρχει σωστό και λάθος.. στη τελική και σε λάθος χώρο να είμαι «μάθημα» θα μου γίνει και αυτό.  
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    τα παιδία παίζει ,ελείψη σοβαρότης και κάτι άλλου πλέον αξιολόγου , "παίζετε" χλευάζοντας ,αν αυτό σας ευχαριστεί από τη ζωή σας ,πάσο  
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν έχω ιδέα, μερικές φορές μπερδεύομαι!...