Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βυζιά, χειρισμός τους...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος monster, στις 27 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    Απάντηση: Re: Βυζιά, χειρισμός τους...

    Τωρα που την ξαναβλεπω,..μα σε τι κολασμενο παραδεισο θα πρεπει να περιπλανιεται η υπερκειμενη!..
     
  2. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

  3. vitos lokos

    vitos lokos New Member

    Απάντηση: Βυζιά, χειρισμός τους...

    πολυ ωραιο το θεμα αλλα δεν βλεπω φως
     
  4. Link4th

    Link4th New Member

    Απάντηση: Βυζιά, χειρισμός τους...

    Χαίρεται σε όλους στο Forum
    Όντος ωραίο θέμα που δυστυχώς, κατά την γνώμη μου, αναλώθηκε αρχικά εξαιτίας μιας μαστογραφίας...
    Επί τούτου και οι δυο συμμετέχοντες σε μια σχέση καλό είναι να ξέρουν και να προσέχουν το σώμα τους και αυτό του συντρόφου τους!!!
    Επί των πολύ αγαπημένων και λατρεμένων (και από τα δύο φύλα, λόγο του ότι είμαστε θηλαστικά) βυζιών η συζήτηση τώρα
    Τι να πρώτο πει κανείς για το χειρισμό τους ακόμα και η κακοσχολιασμένη αλλαγή ραδιοφωνικού σταθμού με τις ρόγες μπορεί να είναι ένα ωραία αρχικού τύπου εκπαιδευτικό παιχνίδι. Κανείς δεν ξεκινάει με εξεζητημένες τεχνικές όπως αυτές που παρουσιάζονται ανωτέρω. Γενικώς υποστηρίζω την άποψη και τεχνική της ήπιας μεταχείρισης τους. Μπορεί οι τραυματισμοί να μην έχουν συνδεθεί με καρκίνο αλλά είναι κοινά αποδεκτό από τους συναφείς επιστήμονες (χειρούργους) ότι η άσκηση συνθλιπτικών, στροφικών και εφελκιστηκών δυνάμεων στο στήθος μπορεί να προκαλέσει χαλάρωση του συνδετικού ιστού που μαζί με το δέρμα και τους γαλακτοποιούς αδένες το απαρτίζουν (ο μυς είναι πάνω από το θώρακα και δεν έχει σχέση με το βυζί που πιάνουμε). Διαδικασία που μπορεί να οδήγηση ταχύτερα στο «πέσιμο» του στήθους της γυναίκας. Οπότε απόλαυση με μέτρο για να έχουμε και αργότερα. Παράλληλα μεγάλη προσοχή χρειάζεται στο παιχνίδι με βελόνες και άλλα αιχμηρά εργαλεία για αποφυγή μολύνσεων.
    Έχοντας αυτά υπόψη μακράς διάρκειας ή εκπληκτικά σφιχτά δεσίματα ή πολύ δυνατά τραβήγματα πρέπει να αποφεύγονται σε συχνή βάση. Κατά τα άλλα τα πάντα μπορούν να γίνουν με λίγοι φαντασία σε ένα ζεύγος βυζιών για πολύ πόνο και αμέτρητη απόλαυση (αλλά δεν σημαίνει ντε και καλά να τα καρφώσουμε σε μια σανίδα)...

    καλό βίντεο:  
    japanese breast milk
     
  5. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Βυζιά, χειρισμός τους...

    μόνο έναν άνδρα έχω συναντήσει στο παρελθόν, που μου έλεγε οτι του αρέσουν τα μικρά στήθη γιατί θέλει να τα παίρνει ολόκληρα μέσα στο στόμα του...
     
  6. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Βυζιά, χειρισμός τους...

    Η Barbra Streisand έχει δηλώσει πως ήθελε το στήθος της να χωρά μέσα σ' ένα ποτήρι σαμπάνιας! Κάτι ήξερε νομίζω.
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Βυζιά, χειρισμός τους...

    Πρόσθεσε και εμένα σε αυτούς που τους αρέσουν τα μικρά στήθη, οχι ομως για να τα παίρνω στο στόμα μου..., αλλά για λόγους αισθητικής.
     
  8. Libertin

    Libertin Regular Member

    Τυχαία έπεσα πάνω στο νήμα... Θυμήθηκα ένα συμφοιτητή μου που έλεγε, αν δεν φέρει το βυζί δυο βόλτες στο χέρι, δεν είναι βυζί... Πόσο δίκιο είχε...
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

  10. το ιδανικο ..... ειναι αυτο που χωραει σε ποτηρι σαμπανιας....... (και λιγο ποιο μεγαλο δεν με χαλαει...) 
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Να χωραει στην χουφτα

    Χειρισμος να το πίπιλατε!
     
  12. Libertin

    Libertin Regular Member

    Είναι το λεγόμενο ποτήρι Πομπαντούρ, επειδή λέγεται ότι αυτό ήταν και το μέγεθος του βυζιού της.