Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΤΟΥΜΕ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 8 Οκτωβρίου 2015.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    1. Της πόρνης/του πόρνου.
    2. Κυλάει αίμα ( πολύ ακραίες καταστάσεις ).
    3. Ανοίγει σαμπάνιες ( ή γιατί δεν τον/την άντεχε άλλο και δεν είχε τα κότσια, να τον/την σουτάρει. Ή γιατί τον/την κεράτωνε κι εκείνος/η και του/της έκατσε, να βγει λάδι ).
    4. Τον/την παίρνει η μπάλα, πέφτει στα πατώματα, τρυπάει υπέδαφος και στο τέλος βρίσκει πετρέλαιο ( τουτέστιν, μεγαλύτερο δώρο απ' την ανακάλυψη δεν θα μπορούσε να του/της τύχει. Απ' τον να έχεις δίπλα σου κάποιον/α που στα φοράει, καλύτερα με την χούφτα/δονητάρι σου. )
     
  2. masterlord

    masterlord https://youtu.be/9qbRHY1l0vc

    Αν είναι καλο το σπιτικό φαγητό, μένεις σε αυτο, όπως είπε κάποτε μια γνωστη η καλή γυναίκα δεν πρέπει να αφήνει τον άνδρα της να φεύγει από το σπίτι ούτε καυλωμενο ουτε πεινασμένο.
     
  3. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    καποιοι λενε οτι μετα το κερατο ανανεωθηκαν
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και σε μένα είχε συμβεί κάτι παρόμοιο. Την είχα κερατώσει και είχα ανανεωθεί τόσο πολύ, που στο τέλος την είχα κάνει Λούης και να γυρίσω μαζί της δεν το σκεφτόμουν ούτε για πλάκα.  
     
  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    το βαφτίζουμε cuckolding   χαχαχα
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το να θες να περνάς καλά, χωρίς πολλά πολλά, για την καύλα, δεν έχει; απλό.
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κλισέ.
     
  8. Soraya

    Soraya Guest

    να περνάς καλά. γιατί να το κάνεις απατώντας;
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν έχω ιδέα. 
     
  10. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    πιστευω ετσι ειναι.για δοκιμη εμπειρια.......εγω οταν το εκανα ειμουνα καλυτερα με τη γυναικα μου
     
  11. Iagos

    Iagos Contributor

     
  12. Soraya

    Soraya Guest

    κάτι σε Μαίρη Παναγιωταρα μου βγάζει αυτό