Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΤΟΥΜΕ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 8 Οκτωβρίου 2015.

  1. MARKISIOS69

    MARKISIOS69 Regular Member

  2. Master NK

    Master NK Regular Member

    Γιατί κοιτάζει άλλες; – Η επιστήμη απαντά με ένα βίντεο!

     

    Οι άνδρες κοιτούν τις όμορφες γυναίκες στο δρόμο, την παραλία, παντού. Αυτό ισχύει για τους άνδρες που είναι παντρεμένοι, έχουν σχέση ή είναι ελεύθεροι.

    Eίναι στη φύση τους.Μάλιστα η εφημερίδα Daily Mail κατατάσσει σε σχετική λίστα, αυτή τη συμπεριφορά των ανδρών ως το Νο1 πρόβλημα σε ζευγάρια που αποφασίζουν να πάνε διακοπές μαζί.

    Αλλά μπορεί αυτή η ενστικτώδης έλξη τους με το γυναικείο σώμα να είναι απειλή για την σύζυγο τους, τη φίλη, ή σύντροφο;

    Η απάντηση έρχεται από τους επιστήμονες, όσο περίεργο και αν σας φαίνεται σε αυτό το μοναδικό βίντεο υποτιτλισμένο από το site videoman.gr...

    http://www.videoman.gr/74995

    Φυσικα κοιτανε και οι γυναικες αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα...
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    να κοπελα ρε για σπιτι!!!  
     
  4. Dapom

    Dapom Contributor

    Επειδή αγαπούσες τον σύντροφό σου σκέφτηκες οτι δεν θα ήθελες και αυτός να σε κερατώσει!

    Δηλαδη μας λες οτι αν συνέχιζες να τον αγαπάς και αυτός σου ορκιζόταν/το υπέγραφε σε συμβόλαιο οτι και να τον κεράτωνες αυτός δεν θα σε κεράτωνε με τίποτα...τοτε θα το έκανες!!!
     
  5. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Λαθος το συμπερασμα σου. Και παλι δεν θα το εκανα.
    Ο λογος που δεν το εκανα ηταν γιατι τον αγαπουσα τοσο που δε θα τον υπεβαλα ποτε σε τετοιο πονο. Εβαλα τον εαυτο μου στη θεση του, συνειδητοποιησα το ποσο θα πληγωνοταν και επελεξα να μην το κανω. Αν βρισκοταν ποτε ο ιδιος σε καποιο τετοιο διλημμα θα ηθελα να σκεφτει με τον ιδιο τροπο, αυτό ειπα.
     
  6. LIKE
     
  7. miker

    miker Regular Member

    Ήταν ο Αγιος Πέτρος και έλεγχε τους νεκρούς, για το που θα τους στείλει.
    Έρχεται ένας άντρας και τον ρωτάει:
    – “Τέκνο μου, με πόσες γυναίκες έχεις πάει;”
    – “Με 4”, απαντά αυτός.
    – “Στον Παράδεισο!”, λέει ο Αγιος Πέτρος.
    Έρχεται ένας άλλος σκυφτός.
    – “Εγώ με 20, άγιε μου”, του λέει.
    – “Στον Παράδεισο!” απαντά ο Αγιος Πέτρος.
    Έρχεται κι ένας άλλος χαρούμενος.
    – “Εγώ Αγιε μου, με καμία.”
    – “Ποτέ;”
    – “Ποτέ.”
    – “Στην Κόλαση!”, απαντάει ο Αγιος Πέτρος.
    – “Μα γιατί Αγιε μου;”
    – “Εδώ συγχωρούμε τις αμαρτίες, όχι τις μαλακίες!”

    περιπου ετσι!
     
  8. Peinas?

    Peinas? New Member

    Δεν θα μακρυγορήσω. Θα αναφερθώ σε μία εμπειρία μου σύντομα.

    Εγώ ήμουν 26 και αυτή 35. Είχε παιδιά στην ηλικία του μικρού μου αδερφού, έτσι έκανα κάποια ιδιαίτερα στον μεγάλο της γιο. Τα ενδιάμεσα περιττεύουν. Στο 4ο μάθημα μου πήρε πίπα. Από το 5ο και μετά full service. Μετά από 6-7 μήνες μου είπε: "Σ'ευχαριστώ πολυ. Ο -insert husband name here- ξέρει για 'σένα εδώ και καιρό, όπως ξέρω και εγώ για την άλλη. Τα πάμε πολύ καλά όμως τώρα και πρέπει να σταματήσουμε". Εγώ τελείωσα την σχολική χρονιά με τον μικρό παρ' ότι τους είχα βρεί κάποιον άλλο να αναλάβει. Μέχρι τις εξετάσεις συναντήθηκα 2 φορες με το ζευγάρι πλέον για σεξ, όπως υποπτεύομαι συναντήθηκαν και με την "άλλη". Υποψία που είναι σχεδόν βεβαιότητα.

    Θέλω να πιστεύω πως δεν είμαι βλάκας όταν θεωρώ ότι κατά κάποιο τρόπο βοήθησα την σχέση τους σε μια περίοδο κρίσης. Έστω και μέσω του τρόπου της διπλής ενοχής.

    Ζητώ προκαταβολικά συγνώμη αν έχει αναφερθεί κάτι παρόμοιo, αλλά στην κατάσταση μου δεν μπορώ να διαβάσω πολλες απαντήσεις...(φραπεδούμπα στην βεράντα ενώ λειώνει το κορμί στους 40 βαθμούς που λέει και η Φουρέιρα/Τάμτα/Whoever.)
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Mπααα... Δεν το κόβω να παίζει ως αιτολογία/δικαιολογία...
    Μπορεί κάλλιστα να εσύ να λες πως αυτό που γράφεις, είναι αυτό που αισθάνθηκες και μάλιστα απολύτως ειλικρινώς.
    Αλλά δεν είναι αυτός ο λόγος...
    Η προβολή του είναι...
    Αλλιώς η επιχειρηματολογία σου δεν θα ήταν δυο υποθέσεις εργασίας...
    Αλλά τεσπά...
     
  10. Brigitte

    Brigitte Contributor

    To ότι η αιτιολογια που εδωσα δε σου κανει, είναι δικο σου πρόβλημα.
    Δεν ειχα άλλο λογο να μην απιστησω. Ημουν σ' ένα ασφαλες περιβαλλον (δεν θα το μαθαινε ποτε κανεις) και ειχα έναν πανεμορφο αντρα με τον σκληρο του πουτσο σηκωμενο μπροστα μου. Ο μονος λογος που δεν το εκανα ηταν αυτος που ειπα, εκτος αν εισαι μεσα στο μυαλο μου και δεν το ξερω. Thanks για την ερασιτεχνικη ψυχαναλυση btw, αν και προτιμω παντα τους επαγγελματιες.
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ένα ευχάριστο μουσικό διάλειμμα να κατευνασουμε τα πνεύματα.