Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Γέμισμα" και "άδειασμα"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Afentis_Epi8ymiwn, στις 31 Οκτωβρίου 2007.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    female δεν νομιζω αν εχει χασει η ομαδα του μια καλη συζητηση με την κοπελα του θα ειναι οτι καλητερο 

    και βρε παιδια αν μιλουσε για μυαλο δεν θα ελεγε κομψα και ακομψα!!εκτος και αν κανω λαθος!τη ενωει ο ποιητης?
     
    Last edited: 23 Δεκεμβρίου 2007
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    παντως στις μεχρι τωρα απαντησεις ... σε καμια δεν περασε απο το μυαλο να παρει την φιλη της τηλεφωνο ...
    δεν το βλεπω το οργιο σε τουτο το σαϊτ .....  
     
  3. antonis35

    antonis35 Regular Member

    Re: Απάντηση: "Γέμισμα" και "άδειασμα"

    Θα συμφωνήσω απόλυτα με την Afrodyte
     
  4. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: "Γέμισμα" και "άδειασμα"

    Παράθεση:
    Αρχική Δημοσίευση από Afrodyte
    εγω που ειμαι περβ απαγορευεται ν απαντησω;
    ρητορικο ηταν το ερωτημα..θ απαντησω
    για να νιωθω την αναγκη να τον αδειασω σημαινει οτι νιωθω πολλα για εκεινον και θελω να τον ικανοποιησω με τον καλλυτερο τροπο,αρα θα σκεφτω τη μεγαλυτερη του φαντασιωση και θα την κανω πραξη.τι πιο απλο!

    Αχ αυτο το μυαλο τι μπορι να κανη  
     
  5. naida

    naida Regular Member

       
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    το μυαλο δεν αδειαζει ποτε παντως  
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ε μαααα .... ξερεις τι ? ... μονο εγω μιλω με λαχταρα για οργια και παρτουζες ... Περβ βλεπεις .... οι περισοτεροι μου θυμιζουν σαν καποιους που μπαινουν σε ταβερνα και λενε : " - ευχαριστω .. δεν θα παραγγειλω ... εχω φάει...." ... καθε 3 και μια παω την σελιδα επανω για να δω ξανα το "BDSM community Forums" ... γιατι ωρες ωρες πεταγομαι πανω θαρωντας οτι μπηκα στην ιστοσελιδα της Αρχιεπισκοπης Αθηνων ...

    την λαχταρα σας για το στραπον την μολογατε .... την λαχταρα σας για το αυτονοητο ντρεπεστε να την πειτε ? .... γι αυτο γκαζωνω σε κατι τετοια νηματα .....
    και αφου συλεχθουν οι ψηφοι εμπιστοσυνης ... πεφτουν μετα και τα πριβε προσκλητηρια για ανατροπη του ΚΟΚ (παραβιαση μονοδρομου κατοπιν αδειας) .....

    αμ το αλλο ? .... "θελω πρωτα να κατακτησει το μυαλο μου ..." ... η μεγιστη παπαρια που ενα θηλυκο μπορει να πει .... διοτι αν κανεις καθησει και ηχογραφισει την περιφιμη εγκεφαλικη αποπλανιση και μετα την παιξει μεσα σε μια αντροπαρεα ... το ποιο πιθανο ειναι οτι θα χτυπησει μεγαλυτερη τηλεθαση και απο το Τσαπιονς Λιγκ ...
    και διερωταται ο υποψιαζομενος ? ... αμα το θηλυκο μπορει και υποκρινεται τον σωματικο οργασμο , γιατι να μην μπορει να υποκριθει και τον εγκεφαλικο ?? ... ελα μου ντε ..... μα δεν το κανει για να υποκριθει ... αλλα για να υποδυθει .... μεγαααλη διαφορα οι δυο λεξεις (αν και γραμματικα ειναι (θεωρουνται) συνωνυμα) , αντιστροφως αναλογη της χρονικης διαρκειας της καβλας ... μπορεις να υποκριθεις εναν οργασμο .. αλλα τον εραστη/ερωμενη τον υποδυεσαι ....