Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί αρέσει στις γυναίκες το Crossdressing (των ανδρών);

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 27 Αυγούστου 2007.

  1. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Γιατί αρέσει στις γυναίκες το Crossdressing (των ανδρών);

    Kαι θα σε ντυσω και θα σε μακιγιαρω και περουκα θα σου βαλω, Θεα θα σε κανω!  
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Γιατί αρέσει στις γυναίκες το Crossdressing (των ανδρών);

    Άλλο ερώτημα..Το εκάστοτε crossdressing από την εκάστοτε Κυρία,έχει να κάνει με τον εκάστοτε άντρα ή με το αντρικό φύλο;
     
  3. cd_lia

    cd_lia New Member

    mia peira apo Mistress exo kai ayth tha paratheso. nai sthn prohn afentra moy pithanotata ths arse me ayto ton tropo na me ekseftelizei. opos xrhsimopoioyse to strapon ths gia na me ekseftelisei, xrhsimopoioyse kai to crossdressing, h to mastigoma. nai kapoies fores hthele kai na me vlepei san gynaika kai ths arese poly etsi opos me timoroyse. alla opos htan diko ths fetix na me ntynei, allo toso htan diko moy fetix na ntytho kai na thn yphreto kai den yparxei amfivolia oti to eyxaristiomastan kai oi dyo, enas logos parapano ego poy to evlepa sta matia ths. nai kai strapon ths arese na xrhsimopoih kai me prohpotheseis eyxaristiotan kai thn energitikh moy pleyra. panta demena ta xeria, anaskela kai kathotan pano moy gia na exei ton plhrh elegxo, poles fores na moy tis vrexei kai kapoies eno moy eixe kleisei ta matia.
     
  4. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Γιατί αρέσει στις γυναίκες το Crossdressing (των ανδρών);

    Πολύ σωστή ερώτηση, φρονώ πως δύσκολα θα μπορούσα να αποσαφηνίσω τί από τα δύο συμβαίνει στη δική μου περίπτωση. Θα το σκεφτώ και ίσως επανέλθω.
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    θα πω κάτι άσχετο ,θα μου πείτε γράφω άσχετα, αλλά για εμένα είναι σχετικά απλά εσείς δεν μπορείτε να καταλάβετε ... anyway αυτή τη φορά είναι κυριολεκτικά άσχετο !

    ένα από τα καλλίτερα ανέκδοτα της νέας χιλιετίας είμαι εγώ ντυμένος με γυναικεία ούτε σαδιστής δεν θα το αντέξει ...
     
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    Τώρα που το σκέφτομαι....  

    Γι' αυτό αρέσουν οι emos σχεδόν σε όλες τις γυναίκες;
     
  7. Emma

    Emma Contributor

    Γιατί είναι cute και manly at the same time  
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Είναι "manly" όντως Demoness;

    Για ρίξτε αν θέλετε μια ματιά σε αυτό.

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Eri

    Eri


    Μεταξυ emos κ Πυρρου με γοβες κ ζαρτιερες προτιμω το δευτερο..........Ειλικρινα δε θα αντεχα καποιον που ασχολειται με την εμφανιση του περισσοτερο απο μενα κ ολες μου τις φιλες μαζι.....Απεναντιας το να εχω καποιο αρσενικο ντυμενο γυναικεια μ'αρεσει αισθητικα κ με ερεθιζει......Δεν ξερω γιατι, δεν το εψαξα .........
     
  10. Emma

    Emma Contributor

    Εννοείται ότι μιλάω για τις super ελαφρές μορφές "emo-ίασης"  

    Απλά μου αρέσουν τυπάκια τύπου Κοργιαλά κ.τ.λ. (αλλά όχι μόνο). Ο ιδανικός μου π.χ. είναι ο David Boreanaz.
    Άντρας να φοράει γυναικεία όμως (ή γυναίκα αντρικά) is a major turn off για μένα.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Γιατί αρέσει στις γυναίκες το Crossdressing (των ανδρών);

    Αν το 'χει ειναι ακρως ερεθιστικο.. Τρελαινομαι για αρσενικες τσουλες  
     
  12. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Eri , Η lola θα ντύσει τον john...
    Εσύ θα ντύσεις εμένα?