Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί αρέσει στις γυναίκες το Crossdressing (των ανδρών);

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 27 Αυγούστου 2007.

  1. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    τα πουτανακια, παντου και παντα, ειναι ερεθιστικα   ...( o π.δημας παλι, οχι!)
     
  2. female

    female Contributor



    Όταν τα 'λεγε ο Τζιμάκος, ποιός άκουγε Τερλέγκα;;;;




     
    Last edited: 25 Νοεμβρίου 2007
  3. Tonya_Crossdresser

    Tonya_Crossdresser New Member

    Απάντηση: Re: Γιατί αρέσει στις γυναίκες το Crossdressing (των ανδρών);

    Αδυνάτησε λίγο απο τά χαστούκια τουλάχιστον ???

    Θα σας πω κάτι -Ασχετο- απο προσωπική εμπειρία και μόνον.

    Πρίν γίνω crossdresser ήμουν ένας κανονικός άντρας. Ατριχος αλλά ανδροπρεπής έξω.
    Υπάρχουν άντρες που τους αρέση να φοράνε Γυναικεία εσώρουχα, αλλά και ρούχα. Αλλά να θυμάστε πως όταν φορέση κάποιος άντρας Γυναικεία εσώρουχα, και του αρέσουν μόλις τα νειώση στο κορμί του, -αν κ-ταυλώσει- δηλαδή, θα νειώσει άσχημα επειδή κ-ταυλωσε με τα Γυναικεία εσώρουχα ?
     
  4. giorgos-gym

    giorgos-gym New Member

    στα πλαίσια του ερωτικού παιχνιδιού ειδικά ενος role play ίσως και να με εξίταρε κάτι τέτοιο... να μου το έκανε μια κοπέλα...

    τώρα σαν απάντηση στο γιατί θα δώσω την πιο κωμική....

    Γιατί από μικρές τους άρεσε να ντυνουν και να περιποιούνται τις κούκλες τους...
    χεχεχεχε...  
     
  5. Syrah

    Syrah Contributor

    Δήλωση αποτελεί το παραπάνω ή ερώτηση;
     
  6. οταν ειχα πρωτορωτησει την πρωτη μου Κυρια γιατι ηθελε να με ντυνει γυναικα μου ειχε δωσει μια απαντηση με δυο σκελη το πρωτο ηταν γιατι την ευχαριστουσε να με βλεπει κοκκινισμενο απο ντροπη να φερομαι σα κοριτσακι και να με επιδεικνυει στις φιλες Της, ο αλλος λογος και θα συμφωνησει με την Κυρια LilithOnTop γιατι το πουτανακι της πηδιεται πιο καλα ντυμενο κοριτσακι!
     
  7. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Γιατί αρέσει στις γυναίκες το Crossdressing (των ανδρών);

    Μηπως ειναι γονιδιακο το φαινομενο του crossdresing? Νομιζω πως αφορα και τα δυο φυλλα, απλα στις γυναικες δεν φαινεται τοσο γιατι συχνα ολες χρησιμοποιουν ανδρικα ρουχα, αρωματα κλπ στους ανδρες ειναι αλλιως, πρεπει να τιμησουν την ανδρικη εικονα και υπολυψη τους. Ομως στα παλαιοτερα χρονια φορουσαν και οι αντρες ρουχα που τωρα θεωρουνται γυναικεια, θα βοηθουσε εαν ξεραμε πως τους φαινονταν τοτε, μηπως στην τελικη ειναι απλα θεμα αισθησης. Αλλοι δεν θελουν ουτε να σκεφτουν να φορουν γυναικεια ρουχα αλλοι θελουν να φορουν συνεχεια, μηπως εχει να κανει και με το απαγορευμενο? Παντως δεν εχω γνωρισει καμια γυναικα ακομη που να της αρεσει να βλεπει αντρα με γυναικεια ρουχα,ποσο μαλλον να του το επιβαλει η ιδια, για να πω την αληθια ομως ουτε εμενα μου αρεσει να βλεπω να φορουν γυναικες κουστουμια ουτε λαμε, τιγρε και διαφορα αλλα κακογουστα τερατουργηματα.
     
  8. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Δεν νομίζω να είναι γονιδιακό.Εγώ δεν ήξερα καν τι είναι το crossdressing πριν μπω λίγο πιο βαθιά στο bdsm.Μια Κυρία μου το ''έκανε'' και ομολογώ ότι την πρώτη φορά μου φάνηκε παράξενο,άσχετα αν μου άρεσε.   από εκεί και μετά μου αρέσει πάρα πολύ στην όλη διαδικασία.Όμως το γονιδιακό από που προκύπτει?Εγώ μια χαρά την βρίσκω να πηγαίνω στην δουλειά μου με το κουστουμάκι μου και την γραβατούλα μου.Νιώθω πολύ όμορφα.  
     
  9. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Γιατί αρέσει στις γυναίκες το Crossdressing (των ανδρών);

    Οντως.Το σκεφτεσαι εμενα ντυμενο με γυναικεια?.Ακρως ξενερωτο  
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Γιατί αρέσει στις γυναίκες το Crossdressing (των ανδρών);

    ποτε μην λες ποτε... 
     
  11. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Γιατί αρέσει στις γυναίκες το Crossdressing (των ανδρών);

    εμενα θα μου αρεσε να γνωρισω καποια και να με ντυσει οπως θελει
     
  12. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Πρωσοπικα, δεν μου αρεσει. Αλλα δεν εχω αντιρηση στο να ντυνεται καποιος με γυναικια ρουχα, και σε δημοσιο, αν και bdsm χωρο αν αυτο ειταν παντα το ονειρο του. Whatever rocks your boat.

    Ωμως, εχω προβλημα με το forced feminization, ιδιος ως μεθοδος ταπεινοσης. Αυτο με προσβαλει σαν γυναικα, επιδη δεν μπορω να το πω ελλινικα, ελπιζω να με καταλαβετε :

    It is insulting to me as a woman, because it implies that to be a woman, to appear to be one, is to imitate a lower order of being. To appear to be a woman is humiliating, in the context of this society, where to be male implies power and to be female implies weakness.

    Αυτα απο μενα