Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί θα θέλατε να δέσετε κάποιον;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 30 Οκτωβρίου 2007.

Tags:
  1. ilektra

    ilektra New Member

    Απάντηση: Γιατί θα θέλατε να δέσετε κάποιον;

    Γιατί είμαι σε πρωινό παραλήρημα..και κανένας δεν κάθεται να με ακούσει..θα ήταν ένας πολύ αποτελεσματικός τρόπος!!!  
     
  2. incessant

    incessant New Member

    Για να δυναμώσει ή κάποιες φορές να ελευθερωθεί πλήρως η ήδη υπάρχουσα αίσθηση αυτής πού δένω. Οτι δλδ ο έλεγχος της μου ανήκει.

    Είναι μια διεργασία με την οποία επιτυγχάνεται η αίσθηση της απώλειας του ελέγχου από τα χέρια της και περνάει με απόλυτο τρόπο στα δικά μου. Αυτό διεγείρει και ταυτόχρονα αδρανοποιεί τους όποιους διασταγμούς που τυχόν υπάρχουν και την εμποδίζουν να προσλαμβάνει ολοκληρωμένα την ηδονή που της προσφέρεται