Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 30 Οκτωβρίου 2007.

  1. impassable07

    impassable07 Regular Member

    Απάντηση: Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

    Γιατι θελω επιτελους να αισθανθω πως ειναι να χανεται ο ελεγχος απο τα χερια μου,

    και να περναει στα χερια αλλου και οχι μονο να το φανταζομαι...
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;



    Παρε το αυτοκινητο , βγες στην εθνικη οδο, πατα τερμα το γκαζι.... και ασε τα χερια απο το τιμονι!!!




    Υ.Γ. Μοναδικη εμπειρια... δεν νομιζω να μπορεσεις να την ξαναζησεις.. 
     
  3. impassable07

    impassable07 Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

    το εκανα... Δεν ενιωσα δεμενη...
     
  4. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Εγώ πάλι γιατί νομίζω οτι καλύτερα θα ήταν ο καθένας να ζήσει αυτό που πραγματικά θέλει με τον άνθρωπο που το θέλει;
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

    Και με ποδηλατο γινεται!
    Την πρωτη φορα θα αναφωνησεις "κοιτα μαμα, χωρις χερια"
    και την δευτερη "κοιτα μαμα χωριθ δοντια"! 
     
  6. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Η αμηχανία , η αίσθηση ανικανότητας και απόλυτης κυριαρχίας από την/τον σύντροφο, η σκέψη ότι δεν ξέρεις τι μπορεί να σου κάνει ο άλλος, η ανατριχίλα που σου προκαλεί το ότι δεν μπορείς να αντισταθείς με εξιτάρει τόσο πολύ που πολλές φορές παρακαλάω από μέσα μου να με δέσει χωρίς καν να το ζητήσω.. Είναι απλά το κάτι διαφορετικό ειδικά όταν κλείνουν και τα μάτια εκεί άντε να βάλεις φαντασία!!! Οπως και να το κάνουμε είναι και αυτό είδος Βίτσιου!
     
  7. wanderer

    wanderer Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

    Και μετά, γιατρέ γιατρέ, μου λύθηκαν οι γάζες!!!! Πάντως θα εχει επιτευχθει ο σκοπος σου, θα είσαι δεμένη.... με γάζες!
     
  8. ε είστε όλοι για δέσιμο
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

    Γλυκιά μου, είσαι φοβερή. Εγώ θα ήθελα να δώσω μια παραλλαγή σε αυτό, αν μου επιτρέπεις.

    Την πρώτη φορά, σε επιβεβλημένο οργασμό: "Κοίτα μπαμπά, χωρίς χέρια!"

    Και μετά, στην μεγαλειώδη πίπα ευγνωμοσύνης που θα ακολουθήσει. "Κοίτα μπαμπά, τώρα θα το κάνω όπως πραγματικά σου αρέσει. ΧΩΡΙΣ ΔΟΝΤΙΑ" 
     
  10. myid_ant

    myid_ant New Member

    Είναι ακατανίκητο το συναίσθημα του φόβου και της απόλυτης κυριαρχίας εκείνη τη στιγμή. Να μην μπορείς να κάνεις κάτι για να σταματήσεις τις πράξεις του άλλου επάνω σου, να νιώθεις μια απέραντη ζεστασιά (ολοκλήρωση) από το φαρδύ κομμάτι δέρμα που τυλίγεται στα χέρια σου... τολμώ να πω πως για εμένα είναι σαν πρώτος οργασμός!

    Είναι ακατανίκητο το συναίσθημα του φόβου και της απόλυτης κυριαρχίας εκείνη τη στιγμή. Να μην μπορείς να κάνεις κάτι για να σταματήσεις τις πράξεις του άλλου επάνω σου, να νιώθεις μια απέραντη ζεστασιά (ολοκλήρωση) από το φαρδύ κομμάτι δέρμα που τυλίγεται στους καρπούς των χεριών σου... τολμώ να πω πως για εμένα είναι σαν πρώτος οργασμός!
     
    Last edited: 30 Νοεμβρίου 2007
  11. slave_25

    slave_25 New Member

    Απάντηση: Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

    οταν με δενουν νοιωθω την πραγματικη θεση μου
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

    Ντορακι μου ξεχασες το "Θ"!
    "Χωριθ δοντια"!
    Διοτι μετα την απωλειαν των οδοντων, αποκτας μιαν προφοραν ιθπανικην, κατι απο Θαραγοθα, κατι απο "ειμαι ενα κοριτθι με τα ουλα του".