Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 30 Οκτωβρίου 2007.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

    Γι αυτό λοιπόν μερικοί Μάστερς προτιμούν σκλάβες χωρίς δόντια. 

    Αν περιμένει λίγα χρόνια ακόμη ο καλός μου, θα πάρει αυτό που του αξίζει και μάλιστα χωρίς να σηκώσει το δαχτυλάκι του: ένα κορίτθι με τα ούλα του (κι ένα κεσεδάκι από γιαούρτι όπου θα φυλάω τις μασέλες μου.) 
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

    χαχαχαχαχα εισαι απιθανη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
     
  3. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

    γιατί πολύ απλά μαρέσει...και το θέλω!!!!
     
  4. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Στις αρχές το είχα δοκιμάσει και αυτό, πριν καν σκεφτώ ότι υπάρχει και κάτι το οποίο λέγεται bdsm και ότι το δέσιμο είναι ένα μέρος του... Δεν είχα ψαχτεί καθόλου με όρους κτλ.
    Είχα νιώσει την ανάγκη να με δέσει, πιο πολύ γιατί ήθελα να δω πως είναι να παραδίνεσαι στον άλλον... μου εξίταρε την φαντασία το ότι θα ήμουν ανήμπορη να αντιδράσω κτλ
    Βέβαια το παιχνίδι δεν είχε απόλυτη επιτυχία γιατί κατάφερα να λυθώ (ήταν με μαντίλια, χαλαρό δέσιμο) και πάνω από όλα δεν μου έκανε κάτι το οποίο χμμ.. να πω ότι άξιζε τον κόπο. Είχα καυλώσει πιο πολύ από όλα αυτά που σκεφτόμουν και όχι από αυτά που μου έκανε...
    Η συνέχεια ήταν να τον δέσω εγώ χέρια, πόδια κ να του κλείσω και τα μάτια, άφησα την φαντασία μου να δουλέψει και του χάρισα μια εμπειρία απίστευτη αν σκεφτώ ότι με παρακαλούσε να τον λύσω γιατί είχε φτάσει σε σημεία που δεν άντεχε άλλη καύλα.
    Μερικές φορές ακόμα και τώρα σκέφτομαι πως θα ήταν αν είχε πετύχει εκείνο το δέσιμο, χε χε λες να την είχα δει αλλιώς; Μάλλον δεν θα το μάθω ποτέ αυτό  
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    ποτε μην λες ποτε...
     
  6. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Never Say Never Again
    My name is Bond... James Bond
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    My name is Kits... Mistress Kits 
     
  8. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Ας πω κ γω γιατί θέλω να με δέσει!
    Δεμένη κ χωρίς την παραμικρή ικανότητα για την όποια κίνηση... μπορεί να με κάνει ότι μα ότι θέλει!Κ αυτό είναι επίσης πάρα πολύ kinky! Γιατί είναι σε σεξουαλικό επίπεδο ένας τρόπος ενισχυσης της υποδούλωσης... χάνεις την ελευθερία κινήσεων σου! Είσαι έρμαιο στα χέρια Του... οι παλμοί σου ανεβαίνουν... φοβάσαι λίγο κιόλας όπως όλοι μας φοβόμαστε το άγνωστο όταν δεν ξέρουμε τι μας περιμένει... αν κ η απόλυτη υποδούλωση –κατ εμέ- είναι να μη σε έχει δεμένη κ όμως η αίσθηση να είναι ίδια (φταίω γω που είμαι πιο πολύ εγκεφαλική;;; )
     
  9. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

    Γιατί περιμένεις τι θα γίνει... Ξεροντας ότι δεν έχεις τον έλενχο. Απλά εμπιστεύεσαι την/τον σύντροφο...
    Με κλειστά ματια ακμόμα καλύτερα!
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Γιατί με καυλώνει η αίσθηση της απόλυτης παράδοσης
    γιατί έτσι του δείχνω την χωρίς όρια εμπιστοσύνη μου
    και γιατί λατρεύω το βλέμμα του όταν,καθισμένος στον καναπέ,με χαζεύει δεμένη,μαστιγωμένη,ανύμπορη και τρομερά καυλωμένη,να τον κοιτάω παρακλητικά...
     
  11. sw

    sw

    Γιατι την τελευταια φορα που δεθηκα μονος μου, στραμπουληξα δυο δακτυλα.

    --------------------- 
     
  12. Enya

    Enya Regular Member

    Γιατί για όλα αυτά που είπαν οι προηγούμενοι, και για πολλά άλλα που δεν μπορούν να ειπωθούν, το να σε δένουν, είναι απλά ΤΕΛΕΙΟ!