Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sotiris, στις 18 Οκτωβρίου 2010.

  1. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    οργασμο προσποιουνται οσες δεν με εχουν γνωρισει
     
  2. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    οσες με εχουν γνωρισει τον βιωνουν
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Τράτζικ... 
     
  4. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Μπορούν να κάνουν πχ. και bunjee jumping. Αλλά το κάνουν;  
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Έχω βρει κάτι σύννεφα εισαγωγής αλαφροπουπουλένια που ανεβαίνεις σαν σε βρει κανάς ντουβρουντζάς και βουτάς και πέφτεις και σ' δίνουν μαζί με τα σύγνεφα και στρωματάκι αφρατουλέ για να μη βροντάς... Μούρλια...
     
  6. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Κάτσε να του δώσω μια ξανάστροφη τώρα:

    Και οι άντρες που δεν μπορούν να προσποιηθούν οργασμό; Τι γίνεται εκεί;
     
  7. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    ειστε καταδικασμενοι   
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αν δεν επιθυμούν την παρτενέρ ή το σεξ, φαντάζομαι πως παίζει και αυτό.
     
  9. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    In these cases ορ-γά(σ)ματα...  
     
  10. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Εάν δεν φχαριστιέσαι το σεξ με κάποιον η σχέση είναι doomed to fail αργά ή γρήγορα, τουλάχιστον για εμένα. Και φυσικά μιλάς όταν υπάρχει πρόβλημα και φυσικά τα συμφωνείς και οδηγίες θα δώσεις και φυσικά σε φάσεις μένεις μουγκή. Δεν έχουμε ένα mode οι άνθρωποι και δεν λειτουργούν όλα για όλους. Η δική μου πείρα μου έχει δείξει ότι η προσποίηση (με μέτρο όπως προανέφερα) μπορεί να ξεκολλήσει λίγο την κατάσταση και να "ανεβάσει το ηθικό". Δεν το κρίνω εάν είναι καλό ή κακό για την ανθρωπότητα γενικότερα, it is what it is.
    Για μένα, για να επιλέγω να το κάνω σε φάσεις, στις φάσεις που το επιλέγω αντί άλλων το επιλέγω για καλό.

    Όσον αφορά το ψέμα που αναφέρεις, δεν συμφωνώ καθόλου εκτός κι αν η άλλη πάει επίτηδες να κοροϊδέψει κάποιον με δόλο. Ας μην υπερβάλλουμε.
     
  11. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Καλημέρα.
    Δε δικαιολογώ το ψέμα ακόμα κι όταν λέγεται για καλό. Λόγω προσωπικών βιωμάτων, όχι λόξας.
     
  12. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Δεν αρνήθηκα ότι είναι ψέμα, σου παραδέχθηκα ότι είναι λευκό ψέμα. Εάν η προσποίηση δεν γίνεται σε μόνιμη βάση και με δόλο φυσικά.
    Το καταλαβαίνω αυτό κι εγώ επί προσωπικού σου μιλάω.