Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sotiris, στις 18 Οκτωβρίου 2010.

  1. sotiris

    sotiris Regular Member

    Απάντηση: Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

    μην μου πεις οτι έχεις προσφέρει βροντερούς, πολυδιάστατους, εξωφρενικούς, ανεπανάλυπτους οργασμούς και σε γυναίκες που όπως σωστά ανέφερε ο φίλος vautrin " δεν έχουν ποτέ, ή έχουν εξαιρετικά σπάνια " γιατί θα πηδηχτώ απο το παράθυρο !!!!!!!    
     
  2. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

    ε τώρα φταίω που ειμαι επιλεκτικος???!!!
     
  3. lizard

    lizard Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

    κανεις λαθος! εξαρταται ποσο ωραιο ειναι το "sandwich" ! δεν ειναι ολα τα 'sandwich" ιδια...  
     
  4. sotiris

    sotiris Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

    φοβερόοοοοο     
     
  5. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

    απλο "sandwich" είπα ανωμαλαρα μου (χωρις μου), αμεσως το μυαλο σου το εκανες σφεντονα!   Παντως δεν χορτενω χωρις "sandwich" για να ειμαι ειλικρινης ...  , και γιαυτο ειμαι τοσο σιγουρος οτι η αλλη θα εχει οργασμο μαζι μου.... 

    ---------- Post added at 22:30 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

    οχι! μην πηδιχτης απο το παραθυρο!
     
  6. lola louna

    lola louna Guest

    Απάντηση: Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

    οι αντρες αρεσκονται να βλεπουν τις γυναικες να ξεσπανε σε οργασμους ασχετα αν οι οργασμοι ειναι αληθινοι..
     
  7. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

    Eυκολότερος ο μοναχικός οργασμός γιατί είχα συνηθίσει σε ένα συγκεκριμένο τρόπο αυτοϊκανοποίησης. Στην αλληλεπίδραση δυσκολευόμουν να φτάσω όχι γιατί επικρατούσε το συναίσθημα αλλά λόγω του ότι η συνήθεια με είχε ορίσει σε πολύ προσωπικό ρυθμό κατά συνέπεια να μην αφηνόμαι στη ροή της επαφής και το σηματικότερο,γιατί δεν γνώριζα το σώμα μου και τις δυνατότητες του.
    Από τη στιγμή που παροτρύνθηκα να 'ανοίξω' διερευνώντας κι αλλους δρόμους ηδονής πέρα από τους εύκολους της συνήθειας, η κατάσταση άλλαξε άρδην.
    Πιστεύω κάθε γυναίκα οφείλει στον εαυτό της να ψάχνει τη σεξουαλικότητά της, είναι απίστευτα προικισμένο ηδονικό πλάσμα ! Πόσο κρίμα να αυτοπεριορίζεται παίρνοντας ψίχουλα απολαυσης από τον ωκεανό που διαθέτει..
     
  8. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

    Το μεχρι τωρα συμπερασμα του νηματος: Εμπρακτη αποδειξει: ο διαλογος μεταξυ εμενα, lizard & sotiris μολις ξεφτιλισε το θεωρημα της κυριας Ν. Μινου. Οποια πιστευει οτι δεν εχει οργασμο, ασ τρωει ενα "sandwich" λοιπον. Αν δεν χορταινει με το ενα, ας παρει και δευτερο!
     
  9. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Re: Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

    Σόρι αλλά, δεν είναι όλα ασπρόμαυρα. Προφανώς και δεν θα ισχυριστώ πως πρέπει να έχει συναισθηματικό δέσιμο η γυναίκα για να φτάσει σε οργασμό. Θα ήταν γελοίο!

    Αλλά αυτό δεν σημαίνει πως ό,τι κι αν κάνει ο άλλος, όσο σωστά κι αν το κάνει {από τεχνικής άποψης}, ή όσο κι αν προσπαθήσει, τελικά θα τα καταφέρει. Ναι, έχει πολλές πιθανότητες, αν το παλέψει, ίσως. Αλλά 100% δεν παίζει, πουθενά. Ούτε στις καλύτερες των περιπτώσεων.

    We're only human.  
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

    Το δικό μου το θέλω με τυρί    
     
  11. lizard

    lizard Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

    εσυ... χωρις τυρι!  
     
  12. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

    Είπα να πω την άποψη μου επί του θέματος για να σας βοηθήσω λίγο να διευρύνετε τους ορίζοντες σας
    Κουμάντο στο δικό σου σάντουιτς:mad2:
    Στο δικό μου θα βάλεις τυρί , αλλιώς φάτε μόνοι σας:rant:
    Θα φτιάξω κανένα αυγό:mdrmed: