Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 9 Ιουλίου 2006.

  1. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Καλησπέρα...
    BaD_HabitS είναι θέμα υπόληψης βέβαια.
    Είναι αδιανόητο σαν ιδέα ο σκλάβος να έχει και την παραμικρή ελπίδα ότι μπορεί να έρθει σε επαφή με την Κυρία του. Για μένα χάνει το κύρος της και πέφτει στο ίδιο επίπεδο με αυτόν. Εγώ τουλάχιστον τόσο χαμηλά δεν θα μπορούσα να πέσω ποτέ, θα σιχαινόμουν τον εαυτό μου να ξέρω ότι ήρθα σε επαφή μαζί του. Ο σκοπός της ύπαρξης του είναι διαφορετικός.
    Δεν είναι θέμα στάσης, είναι θέμα νοοτροπίας.
     
  2. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;



    και οταν θελεις να γαμηθεις τι κανεις ?
     
  3. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Γαμιέμαι απλά όχι μαζί του.
     
  4. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;



    με καποιον βανιλα να υποθεσουμε αφου δεν πας με τους σκλαβους σου ?
     
  5. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    ειμαι απολυτως συμφωνη!ειναι θεμα νοοτροπιας της αφεντρας.βεβαια εγω ποτε δε θα πηγαινα με καποιον που θα τον σιχαινομουν να κανουμε σεσσιον,σε αυτο το σημειο θα διαφωνησω!
     
  6. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Τον σιχαίνομαι στο να του επιτρέψω να έχει επαφή με μένα. Στο να με υπηρετεί δεν έχω κανένα πρόβλημα. Ίσα ίσα όσο πιο μεγάλη είναι η "αηδία" που θα νιώθω με αυτόν , τόσο πιο εύκολο θα είναι να είμαι 100% σκληρή μαζί του.
    Να σημειώσω ότι η αηδία δεν έγκειται στην εξωτερική του εμφάνιση, αλλά στον ρόλο του. Ίσως να είναι λάθος η λέξη που χρησιμοποίησα.
     
  7. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;



    συγνωμη που επιμενω αλλα επειδη ειμαι ασχετη και θελω να μαθω ...


    Παράθεση:
    Αρχική Δημοσίευση από aDDIcteD

    Γαμιέμαι απλά όχι μαζί του.


    με καποιον βανιλα να υποθεσουμε αφου δεν πας με τους σκλαβους σου ?
     
  8. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    εισαι κατανοητη τωρα!! 

    ε προφανως!αλλιως πως  
     
    Last edited: 4 Δεκεμβρίου 2007
  9. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Anasia, ναι. Βέβαια και εκεί υπάρχουν κάποιες προϋποθέσεις αλλά δεν είμαι σε φάση να εξηγώ τώρα..
     
  10. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;


    ok,

    thanks και για τις δυο απαντησεις !
     
  11. Kits

    Kits Contributor



    Ενημερωστε μας Κυρια ποτε θα εισαστε σε φαση να εξηγησετε για να ξερουμε να ειμαστε παρων... μην το χασουμε κιολας γιατι μετα ποιος ξερει ποτε θα σας ξαναερθει η φαση...



    σαν την πανσέληνο ενα πραμα.... 
     
  12. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    ειπαμε η κοπελα δεν εισαι σε φαση τωρα να εξηγει!