Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 9 Ιουλίου 2006.

  1. anasia

    anasia Contributor

    Μακάρι να είχα και εγώ μόνο την μια απορία της laras ,
    αλλά έτσι και γράψω τις απορίες μου δεν θα φτάσουν 2 A4 !

    Εκπληκτικό πάντως το τι μπορεί να διαβάσεις εδώ μέσα !
    και αν είσαι και άσχετος , νέος ?
    θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις με όλα αυτά ,
    και θα φας και ένα διχασμό που θα είναι όλος δικός σου και θα αναρωτιέσαι ....

    ‘’ τι είναι η ζωή ? τι είναι ο αέρας ? τι είναι το νερό ? ποιος είμαι ?
    είμαι η δεν είμαι ? μήπως είμαι αυτό που ... δεν είμαι ? ''

     
     
  2. DarkDream

    DarkDream New Member

    Απάντηση: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;

    Πραγματικά διάβασα με μεγάλη προσοχή το κείμενο της SM Art Lady καθώς και τα πρώτα σχόλια που έγιναν και οφείλω να ομολογήσω ότι ΣΥΜΦΩΝΟ ΑΠΟΛΥΤΟΣ με αυτά που λέει η SM Art Lady !!
    Δεν καταλαβαίνω το κόλλημα με την «διείσδυση» η όχι αλλά πιστεύω ότι σε τελική ανάλυση αυτό είναι και το εύκολο κομμάτι μεταξύ μιας σχέσης …οποίας σχέσης …το δύσκολο και ιδανικό (κατά την άποψη μου πάντα) είναι αυτό ακριβώς που περιγραφή η Artτ. …»…H Mistress πρέπει να έχει την ευφυΐα και την διμιουργηκοτητα να του επιτρέψει να περνάει καλά χωρίς να καταφυγή στο Sex (εύκολη Λύση)!!
    Και φυσικά όταν λέει ότι υπάρχουν πολλές φορές που μπορεί να δημιουργηθεί μια σκηνή Sex ανάμεσα σε μια Αφέντρα και έναν υποτακτικό αρκεί αυτό να είναι μονό και αποκλείστηκα απόφαση της Αφέντρας με οποίον τρόπο θέλει , όταν θέλει και όπως θέλει απαντά σε οποίους πιστεύουν ότι …είναι ανοργασμικες οι αφέντρες που βάζουν σε πρώτο πλάνο …την ικανοποίηση με κάθε εγκεφαλικό μέσο και εν δυνατόν χωρίς να χρησιμοποιούν οι «κλασικές» μέθοδοι , διείσδυσης !
    Για μένα θα αποτελούσε υψίστη ικανοποίηση αν έβλεπα στα ματιά της Αφέντρας μου έστω ψεγάδι ικανοποίησης που θα είχε προέλθει από οποιαδήποτε «εγκεφαλική επιθυμία» της που μεταφράζετε πάνω μου με οποιαδήποτε τρόπο αυτή επιλέξει .
    Άλλωστε ακόμα και επιλογή του ρολού του «ανθρωπίνου δονητή» αν και εφόσον το επιλέξει η Κυρία μου θα πρέπει να είναι κάτι που θα αποτελεί φυσικά πόθο μου αλλά σε τελική θα είναι αποκλειστικά προς ικανοποίηση αυτής !
    Πραγματικά συμφωνώ μέχρι και το τελευταίο κόμμα στο κείμενο της Αrt !!
     
  3. anasia

    anasia Contributor

    Re: Απάντηση: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;



    Τι να πω ?

    Σωστά ? ... ναι σωστά !!!

    Και η Αφέντρα να έχει και μια άλλη .... ζωή ,
    παράλληλη , μια βαννιλα ,
    γιατί Αφέντρα είναι και ότι θέλει κάνει ,
    και έχει έναν , και δυο εραστές για να μην μένει ... και αγάμητη ,
    μια και δεν έχει σεξουαλική επαφή με τον υποτακτικό της , σκλάβο της , στο άλλο μέρος της ζωής της κάθε ... όποτε είναι lifestyler !


    αντε καλα !!!

     
     
  4. G_E

    G_E Contributor

    Ωραία DarkDream-- (κανε λίγο οικονομία στα quotes). Εσυ τα δέχεσαι και συμφωνείς - Εγω (και αλλοι) ρωτησαμε πως το δεχονται εκείνες
     
  5. anasia

    anasia Contributor


    Kυριε G ,

    Εχετε μεγαλη υπομονη !


    εδω βεβαια , καποιος πρεπει να εχει , αλλα τοση μεγαλη ?

    Ευγε !!! μα το Θεο !!!

     
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Έχω γνωρίσει μια Kυριαρχική που εδέχετο τη διείσδυση μόνο από τον υποτακτικό της Αφέντρας της, η οποία ήταν sub του κύριου Κούλη, switch υδραυλικού απ' το Μαρούσι - με τ' όνομα.
    Τί ακριβώς συνέβαινε στην περίπτωση αυτή;
     
  7. DarkDream

    DarkDream New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;

    … Aν κατάλαβα καλά ...αν η Κυρία μου «παίζει» με το μυαλό μου ...και όχι με το πέος μου …είναι αγαμητη …και εγώ θα πρέπει να την κρίνω …σαν καλός σκλάβος κάθε φορά που γαμιεται με κάποιον άλλων και όχι με μένα ??
    Η ΆΡΤ είπε πουθενά ότι ντε και καλά Απαγορεύετε να έρχεται σε σεξουαλική επαφή με τον σκλάβο της ??? είπε τι πιστεύει και γιατί … Εσύ γιατί τα ισοπεδώνεις όπως πάντα όλα ???
    Δικαιούται ο σκλάβος κατά την άποψη σου να «ελέγχει» την Κυρία του που , πως και με ποιον κανει sex???
    Άντε καλά !!!!
     
  8. anasia

    anasia Contributor


    Αντζελα Δημητριου !
     
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Η μεγίστη!
    Μου αρέσει, Ανάσια, ιδιαιτέρως το άσμα της: "φωτιά στα καβλοράπανα"!
    Και δεν κάνω πλάκα. Προτιμώ την κοπτοραπτού από τη Βανδοβίσσω.
     
  10. DarkDream

    DarkDream New Member

    Απάντηση: Re: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;

    Κυρια Αnasia ...
    Εξαντλήθηκε η υπομονή σας ??? Πολύ μεγάλη έχετε …σαν slave που είστε!  !
    Εκτός από αφάνταστα «πικρόχολη» και μετρ της Ειρωνείας και γενικά ξερολας επί πάντως επιστητού …έχετε και αλλά προτερήματα?
    P.S …Μήπως έχει καιρό να ασχοληθεί μαζί σας ο Κύριος σας και εμφανίζετε οποιαδήποτε σύνδρομο στέρησης ? αν είναι έτσι να το ξέρουμε να δείχνουμε την πρέπουσα …κατανόηση !
     
     
  11. DarkDream

    DarkDream New Member

    Απάντηση: Re: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;

    Πράγματι έχεις δίκιο …ζητώ συγνώμη και από σένα και τους υπολοίπους για το μέγεθος των quotes 
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Καλώ σε συνάντηση της χορωδίας μου, σε ανύποπτο χρόνο, για να τραγουδήσουμε όλοι μαζί το άσμα "Everything you do, αρνάκι άσπρο και βουντού, μαύρος λύκος και λιγνός, του πατέρα του καϋμός".