Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 9 Ιουλίου 2006.

  1. grg_kyrkpls

    grg_kyrkpls New Member

    Πραγματικά μέχρι που διάβασα τις απόψεις Της SM_ART_LADY, πίστευα ότι μόνο εγώ είχα το sex εκτός από την σχέση μου με μία Κυρία. Για μια ακόμη φορά εκφράζω τον Θαυμασμό μου για πληρότητα της σκέψης, και τις κατασταλαγμένες απόψεις Της
     
  2. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;

    Εγω ο δυσμοιρος με 32,94 cm τι ειδουσ υποτακτικος θεωρουμαι,ποια η χρυση τομη μου,το
    πολυ πολυ να το χρησιμοποιουν οι Αφεντρες σαν μαστιγιο,αφου το γλυψουν και λιγο.....
     
  3. Οδυσσέας

    Οδυσσέας New Member

    Απάντηση: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;

    Απολαμβάνω την επιστημονική ανάλυση των βιωμμένων ασφαλώς εμπειριών σας. Την εκτιμώ και τη σέβομαι.
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;


    Τα περισσότερα είναι αναδημοσιεύσεις από έγκριτα επιστημονικά περιοδικά.
     


    Επί του θέματος τώρα, μια χαρά κάνουν.
     
  5. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    γιατί κάνουν μια χαρά ?
     
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Re: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;


    Γιατί η εμπειρία αυτό λέει.
     
  7. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: Re: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;

    οι εμπειρία ποιών όμως ? των lifestyles Dommes ? η των υποτακτικών, αμφιβάλλω οτί ταυτίζονται τα συμπεράσματα των με, με των δε, και επίσης αμφιβάλλω για το ότι "κάνουνε καλά" σαν γενικό συμπέρασμα του ότι δεν θα έπρεπε να κάνουνε σεξ με τους υποτακτικούς τους.
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;

    Η απάντηση που έδωσα αφορά τον τίτλο του thread. Αναδιατυπώνω λοιπόν λέγοντας πως «μια χαρά κάνουν» sex με τους υποτακτικούς τους. Ελπίζω να είναι σαφέστερο τώρα  


    Εξάλλου, δε μπορώ να μιλήσω για την εμπειρία των άλλων ανθρώπων.
    Γνωρίζω μόνο όσα οι ίδιοι καταθέτουν στο forum.
     
  9. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    οκ συμφωνουμε, ο τιτλος ελεγε, γιατί ΔΕΝ κάνουν sex, και νόμιζα πως εννοούσες, μια χαρά κάνουν που ΔΕΝ κάνουν ..  
     
  10. vanesa

    vanesa Regular Member

    Απάντηση: Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;

    Δεν υπάρχουν