Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατι ημαστε τοσο ευαξαπτοι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Tropical_Storm, στις 18 Μαϊου 2008.

  1. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Γιατι ημαστε τοσο ευαξαπτοι?

    Εδω που τα λεμε,φταινε και λιγο οι ρευματισμοι μου για τα νευρακια....!!!!!! 
     
  2. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Aγαπητή Κυρία Tropical Storm.

    ευέξαπτοι άνθρωποι υπάρχουν παντού.Δεν είναι φαινόμενο του συγκεκριμένου foum.Ανάμεσά μας υπάρχουν άνθρωποι εγωιστές και ισχυρογνώμονες.Που πιστεύουν ότι αυτό που εκείνοι πιστεύουν είναι το σωστό και τίποτε άλλο.Φαντάζομαι ότι και αναλογικά με τον πληθυμό έξω,έτσι κι εδώ μέσα θα υπάρχουν.Δεν είναι κάτι παράξενο.Πάντως αν υποψιαστώ ότι κι Εσεις ανήκετε στουσ ευέξαπτους...θα τρελαθώ.Μια χαρά ήρεμη γυναίκα είστε...

    υπάκουο σκυλάκι
     
  3. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Ελα μου ντε.

    Αχα, να μια εξηγηση!

    Συνηθως ειμαι ηρεμη... αλλα οχι παντα. Καμια φορα παρασυρωμαι κι εγω, witness το ολο σκηνικο που εγινε με τα deleted posts του Erotica
     
    Last edited: 22 Μαϊου 2008
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    εφόσον είμαστε μέρη μίας κοινωνίας ναι θα είμαστε στους ρυθμούς αυτούς ,αλλά σαν χαρακτήρες και σαν ψυχολογίες δεν έχω γνωρίσει κάποιον που να ασχολήται με τον ακραίο ερωτισμό ή καλλίτερα να ηδονίζετε από αυτόν και να μην είναι ενδιαφέρον αντικείμενο μελέτης για έναν ψυχολόγο

    προς θεού δεν εννοούσα ότι είμαστε ένα ματσό φρικία ...

    βέβαια θα μου απαντήσεις υπάρχει κάποιος λογικός ; ίσως εδώ είναι που κολάει σε αυτο το forum και ο Χάινριχ_φον_Κλάιστ ...  
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Γιατι ημαστε τοσο ευαξαπτοι?

    Έμαθα πως έφυγε. Παρεξηγήθηκαν.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν ειμαι ευεξαπτη στο παραμικρο.
    Ακομα και τα ηχηρα χαστουκια τα δινω σε κατασταση πληρους νηφαλιοτητας λεγοντας μετα, "μικρε μου σκλαβε τι ευχαριστηση εκπληξη, σου λειπουν δοντια"!
     
  7. φετίχ10

    φετίχ10 Regular Member

    Απάντηση: Γιατι ημαστε τοσο ευαξαπτοι?

    πιστεύω οτι ειναι κοινωνικό το φαινόμενο και έχουμε φτάσει σε κατασταση ανομίας λόγω γοργότητας των κοινωνικών μετασχηματισμών αλλα και απο την σύγχρονη καταναλωτική κοινωνία με έντονο το στοιχείο της δυσπροσαρμαστικότητας,συνήθως στη ζωή βαζουμε στόχους που δεν χαρακτηρίζονται απο ρεαλισμό και μοιραια οδηγουμαστε στην αντιδραστική αυτή κοινωνική συμπεριφορα....
     
  8. slave xoris oria

    slave xoris oria Regular Member

    δε θέλω να είμαι ευέξαπτος.

    \δεν αρμόζει στη θέση μου.

    δεν αρμόζει στη θέση κανενός.

    το bdsm, είναι η χαρά της ηρεμίας.

    πόνος και ηρεμία = bdsm
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Γιατι ημαστε τοσο ευαξαπτοι?

    Θα μιλήσω για ΄μένα φίλη Tropical..
    Προσωπικά δεν είμαι ούτε ευέξαπτος,ούτε εριστικός...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...Τι κοιτάτε ρε μλκες..??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Πάντως ,σοβαρά,πιστεύω πως η έξαψη δεν είναι προϊόν σεξουαλικής ταυτότητας,αλλά μεσογειακού ταπεραμέντου  

    (...εν αντιθέσει με την ξινίλα και τη βλακεία που είναι παγκόσμιο φαινόμενο!   )
     
    Last edited: 27 Σεπτεμβρίου 2008
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Γιατι ημαστε τοσο ευαξαπτοι?


    Εχεις κανει Ναυτης???
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Γιατι ημαστε τοσο ευαξαπτοι?

    ...και πανελλαδικό μη σου πω.. (σε πειράζω μικρέ   )
     
  12. s/m

    s/m Regular Member

    κατ εμε, γινομαστε ετσι γιατι :
    ο ταξιτζης κατεβαζει πελατη στην τερμα αριστρερη λωριδα.
    οι μισθοι παραμενουν οι ιδιοι και τα υλικα αγαθα πανε στα υψη.
    το κρατος και οι δημοσιοι υπαλληλοι κολλανε και καθυστερουνε το συστημα..
    δινουμε δουμε δουλεια στους αλλοδαπους,,,γινονται δυνατοτεροι σωματικα και οικονομικα..
    και αλλα πολλα.....
    και μετα λενε οτι φταιει ο φονιας,,,μπορω να παρω αυτον που μου φταιει, να του κοψω το κεφαλι με το τσεκουρι,,και να παιξω μπαλα ???? εε?? μπορω ?? ?? ??


    υγ.. τωρα ειμαι ηρεμος..